Да се оплача и да ми дадете акъл

  • 2 705
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Сега,за да съм ясен..Този или тази,която е свършила това,трябва да е най-големият глупак,за да пльосне тва лайно от личен или служебен компютър..Куките,ако изобщо свършат нещо,ще стигнат до сървъра на сайта и от там пък,ако им дадат айпи-то,ше стигнат до Хонг-Конг или някой клуб в същият град..
Не се тормозете бе,онзи/онази точно тва цели..

# 31
  • Мнения: 17 546
Е кво цели!? Да и счупат кухата лейка! Ще го получи тутакси, ако ставаше дума за мен! Ако примерно сървъра е в друг град - какво, в другия град ли трябва жалбата да я подаде писменно и лично...

# 32
  • Мнения: 5 370
Сега,за да съм ясен..Този или тази,която е свършила това,трябва да е най-големият глупак,за да пльосне тва лайно от личен или служебен компютър..Куките,ако изобщо свършат нещо,ще стигнат до сървъра на сайта и от там пък,ако им дадат айпи-то,ше стигнат до Хонг-Конг или някой клуб в същият град..
Не се тормозете бе,онзи/онази точно тва цели..

ти не можеш да си представиш колко неграмотен в това отношение народ има. ooooh! ooooh!
Апропо, сега говорих с мой познат-админ, той каза, че дори и през прокси да минава айпито, ако на съответния админ му се занимава-пак може да се открие откъде иде.

# 33
  • Мнения: 677
Винаги съм знаел,че тук можеш да получиш адекватен съвет..
Намери го/я и и счупи кухата лейка  Joy
Вие не сте у ред..

# 34
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Съчувствам ти,Никси!Господ да ни пази от приятелите!

# 35
  • Мнения: 5 370
Винаги съм знаел,че тук можеш да получиш адекватен съвет..
Намери го/я и и счупи кухата лейка  Joy
Вие не сте у ред..

извод-идваме да ни лекуваш, че да се оправим. Crazy
Ай стига с квалификациите, моля.
Впрочем, каквото имах да казвам-го казах на авторката, оттам нататък всеки да си мисли и прави каквото смята за добре. Stop

# 36
  • Мнения: 17 546
Е кво не сме у ред бе човек! Първосигнално всеки реагира така. Кво, цветя ли да и изпратя! Чакай ти полицията да направи нещо... Аз скоро имам повод да почерпя! Чакам да направят едно подобно нещо 10 години... Май имаше давности някакви, комай съм ги пресрочила по всички невероятни закони в държавката ни!

# 37
  • Мнения: 677
Е кво не сме у ред бе човек! Първосигнално всеки реагира така. Кво, цветя ли да и изпратя! Чакай ти полицията да направи нещо...
Сега разбра ли ме?

# 38
  • Мнения: 17 546
Е кво не сме у ред бе човек! Първосигнално всеки реагира така. Кво, цветя ли да и изпратя! Чакай ти полицията да направи нещо...
Сега разбра ли ме?
Разбира се, че съм те разбрала, макар че на теб трябваше да пояснявам, че е първосигнално  Mr. Green обаче на такова куку просто ми идва да и подпаля главата! Полицията няма да направи нищо, вервай ми!

# 39
  • Мнения: 1 849
Мъжът ми казва, че винаги могат да те издирят какво си правил в Интернет. Тая кокона с номера има ли компютърна грамотност, защото си има и програмки които ти слагат фалшиво IP....
Аз лично сигурно бих пуснала жалба в полицията, но не бих се надявала много на това, но със сигурно ще отида и ще кажа на въпросната персона, че каквото си сее човек, това ще си пожъне и че има Един който я гледа от горе и той ще се оправи с нея по-добре от колкото аз.... Истината е, че възмездието е най-добро когато е от Бога, той знае най-добре кое ще я заболи най-много.....Та прости й и си гледай живота.

# 40
  • Мнения: 2 491
Винаги съм знаел,че тук можеш да получиш адекватен съвет..
Намери го/я и и счупи кухата лейка  Joy
Вие не сте у ред..


Никой не казва, че точно по такъв груб начин трябва да се отмъсти.
Има и по-умни и по-културни начини за отмъщение, хайде малко е силна тази дума, да кажем за възмездие.
Но първото и най-важно нещо е, тя да е сигурна кой го е направил и тогава да действа. Щот представи си, че отмъсти на не когото трябва, а?

Никси, по законен път много трудно ще получиш възмездие, защото дори и да откриеш откъде идва, пак трябва да си 100% сигурна кой е човекът.
 

# 41
  • Мнения: 17 546
Мда, сега е ред на проповедите! Като те ударят по едната буза, обърни си и другата... Аре нема нужда!  #Cussing out

# 42
  • Мнения: 2 723
Като те ударят по едната буза, обърни си и другата... Аре нема нужда!  #Cussing out

Да бе, айде стига вече с робското мислене Whistling

# 43
  • Мнения: 677
Не бъркайте робско с християнско..
Подай жалба в полицията и му/и дай да разбере,на този/тази,която подозираш,че си го направила това..Възмездието е моментално,повярвай ми..

# 44
  • Мнения: 5 370
Мъжът ми казва, че винаги могат да те издирят какво си правил в Интернет. Тая кокона с номера има ли компютърна грамотност, защото си има и програмки които ти слагат фалшиво IP....
Аз лично сигурно бих пуснала жалба в полицията, но не бих се надявала много на това, но със сигурно ще отида и ще кажа на въпросната персона, че каквото си сее човек, това ще си пожъне и че има Един който я гледа от горе и той ще се оправи с нея по-добре от колкото аз.... Истината е, че възмездието е най-добро когато е от Бога, той знае най-добре кое ще я заболи най-много.....Та прости й и си гледай живота.
Микито, и аз уважавам Божите заповеди, ок, ама я си представи за момент, че имаш мъж-ревнивец? Който има пълните основания да ти вгорчи живота, защото са те търсили в 2 часа през нощта, защото имаш профил в сайт за запознанства-а сте женени?
Аз пък вярвам, че ако Никси намери връзчица, макар и малка, ще се стигне до развръзка по законен начин.
Апропо, това за анонимизиращите програмки - и там имало начини, и това попитах, даже по-горе бях писала вече.

Общи условия

Активация на акаунт