преди раждане...

  • 805
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Мислите ли, че е нормално да се върне гаденето и повръщането в последните дни?
И дали това е признак, че идва момента или имам някакъв друг проблем?
Уж вече сме слезнали надолу, но все още получавам сериозни ритници в стомаха (или защото е раздразнен и ги усещам повече) newsm78

# 1
  • Мнения: 1 371
Benitta, аз повръщах през цялата ми бременност, с изключение на осмия месец, но в деветия пак се възвърна със страшна сила  Sick Имах много бързо раждане - около 2 часа със болките и контракциите, нищо , че накрая се стигна до секцио. Sad  Close Повръщах и по време на раждането  Sick  Sick  Sick Тъй че не мисли, че имаш проблем. Лекарите казват, че майките, които са били наказани с това - имат по здрави бебета.
Успех с раждането.  Hug

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
познавам няколко мами, които са го изпитали(гадене и повръщане, непосредствено преди да родят)...
аз получавах ритници до самото раждане, нищо че бебката беше слязла надолу  Peace
Леко раждане и здраво бебе ти желая!   bouquet

# 3
  • Мнения: 574
познавам няколко мами, които са го изпитали(гадене и повръщане, непосредствено преди да родят)...
аз получавах ритници до самото раждане, нищо че бебката беше слязла надолу  Peace
Леко раждане и здраво бебе ти желая!   bouquet
Повръщах на няколко пъти 2 часа преди да родя!Само че вече ми бяха изтекли водите!През цялата си бременност не бях повръщала!Леко и безпроблемно раздане  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 671
Повръщах до последно преди да родя, дори свалих 2 кг от гаденето и повръщането в 9 месец. Иначе ми се гадеше до 4 месец и после чак в 9 имах този проблем.

# 5
  • Мнения: 294
Повръщах по време на раждането, не знам каква е връзката, но няма причина за притеснение.
Леко раждане!!

# 6
  • Мнения: X
През първата бременност повръщах до края.Дори на магарето бях с едно малко лекарско легенче и между контракциите и напъните продължавах да повръщам Sick.Е, дъщеря ми се роди жива и здрава (дай Боже да ми все такава)Така ,че се не се притеснявай. Ако все още не си родила, де.И леко раждане+живо и здраво бебче.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 11:56 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 2 005
Възможно е и от притеснение и вълнение да ти се гади и повръща newsm78Поне при мен се случва така понякога,когато се вълнувам HugТака,че споко!Леко раждане и всичко ще се нормализира  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
Да, това е признак за наближаващото раждане. При мен се получи- повръщах няколко пъти преди да започнат контракциите.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
За съжаление още сме си 2 в 1.
Не получих контракции. Днес вече съм по добре, съвсем леко ме дразни стомаха. Явно е било от нерви или от храна....
Много ви благодаря за отговорите и пожеланията  Hug

# 10
  • Мнения: 2 040
Виждам че вече си стигнала до предположение от какво е било, но докато аз не съм повръщала нито веднъж през цялата ми бременност, то свекърва ми ми разправя, че е повръщала от 1-вия , до последния ден, даже и в деня на раждането си и при двете си бременности .. всичко е до организъм и не е нещо не-нормално ..  Peace

Общи условия

Активация на акаунт