"Какво взехте от вашите?"

  • 4 889
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Плешивостта наследствена ли е ? Вярно ли е, че "оредяващите" мъже са по-умни? Няма да си издам източника

Лилита допълни темата  bouquet

 Какво сте "взели" от родителите си?
 Структура, коса, нос, устни от татко.
 Очите са ми комбинация Laughing
 

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 11:14 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 7 723
Наследствена е, Кас  Wink

# 2
  • Мнения: 4 733
Мъжете са ощетени от наследствеността май...Има причина вероятно

# 3
  • Мнения: 5 539
А гръдната обиколка наследствена ли е?

# 4
  • Мнения: 4 733
За съжаление нямам такива впечатления Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 539
А аз за съжаление имам  Joy

# 6
  • Мнения: 4 733
Късметлийка си, не мрънкай. Жените правят глупости заради едните цици ( личен опит )

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Наследствена е. По-умни не, по-мъдри стават. Ама то това е от възрастта си мисля, не от количеството коса Joy

# 8
  • Мнения: 4 555
А гръдната обиколка наследствена ли е?
Казват, че била наследствена, ама не знам от кого я наследяваш.
На мен всичките ми роднини от женски пол са ... ехеее. А пък аз  Confused

За плешивостта знам, че се предава през поколение.

# 9
  • Мнения: 6 315
В лицето приличам на баща ми, във фигура - на майка ми. От всекиго по нещо  Laughing. Очите ми... те са си мои Laughing.

# 10
  • Мнения: 3 537
Приличам на татко,но очите ми са подарък от баба. LaughingИ трапчинките също са от нея.

# 11
  • Мнения: 3 537
Изцяло съм на баща ми, единствено носът ми е комбинация от носовете на майка ми и баба ми.
На съпругът ми плешивостта е наследствена, надявам се  сина ми да не я наследи, но знае ли човек, щом структурата на тялото му е изцяло на баща му...... Rolling Eyes

# 12
Не съм взела нищо  newsm78

# 13
  • Мнения: 4 916
 Joy моят нос... може и да е приличал на някой роднина преди да го разбия преди 20 г., сега вече си е уникален, доскоро даже имах белег. Иначе костната структура на тялото е на баща ми, в лицето приличам на мама  Peace За очите и ушите не съм се замисляла.

# 14
  • Мнения: 4 546
кривите зъби на татко. ама точно по същия начин са ми, все едно ни е еднаква захапката  Joy
от баба съм взела очите, от мама - носа. другото си е мое  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 425
аз пък съм абсолютно копие на мама  newsm53

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Изцяло приличам на татко(може би само съм маалко по-бяла като мама). Носа, косата, очите, устата, структура - всичко. От мама съм взела само хубавите и здрави зъби.
А напоследък като кажа нещо и мама - ей, същата си като баща си. Надявам се да е комплимент Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз съм копие на татко. С първата ми братовчедка /копие на чичо ми/ си приличаме много повече, отколкото със сестра ми. Никой от рода няма със зелени очи, значи единствено те са си мои.

# 18
  • Мнения: 17 546
Колко странно да не знаеш нищо за това дали приличаш на някого... Sad Аз съм началото и мъж ми също (почти не е за вярване!) сега гледам момчетата и веднъж казвам и тримата приличат на мен, а после - глупости! ми те приличат на баща си!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кристал, мисля, че разбрах какво имаш предвид. Hug

# 20
  • Мнения: 805
Родителите ми имат 4 деца, като само аз съм им обща.
Аз и брат ми сме зеленооки като татко ( лека му пръст ). Брат ми, обаче е матов като майка си, а аз бяла.
Другите двама са руси и синеоки като баща си, и много красиви.

# 21
  • Мнения: 920
Може да се разведеш с мъжа си, но не с децата.

# 22
  • Мнения: 1 564
Аз изцяло приличам на татко.Само цвета на очите ми е от мама. Peace

# 23
  • Мнения: 6 155
Копие на майка ми съм  Grinning
Само цвета на очите ми е кръстоска м/у двамата Wink

# 24
  • Мнения: 10
аз съм взела най-хубавото от мама и най-хубавото от тате,приличам и на двамата ,зависи до кого застана! Grinning Peace

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз съм взела най-хубавото от мама и най-хубавото от тате, приличам и на двамата, зависи до кого застана! Grinning Peace

нещо подобно. Peace
И съм сговорчива кат' 2-мата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 533
Родителите ми имат 4 деца, като само аз съм им обща.


калпазанка, и мъжът ми е така - еднствено общо дете от четирите деца на родителите. Те затова ме и харесаха сигурно, нищо че бях втора употреба с две магарета.

А иначе, гръдната обиколка е наследствена, моята ми е от татко.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
А моята - от щерката.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Апартамент взех.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На външност приличам на майка ми, но по характер на баща ми- емоционална, избухлива и заядлива

# 30
  • София
  • Мнения: 1 775
Като характер и темперамент съм като майка( обичаше да танцува, пее и пишеше стихове), дано нямам същата съдба, обаче. Иначе май на татко newsm78.

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Апартамент и аз взех, ама се отчетох в другата тема Mr. Green

# 32
  • в Низината
  • Мнения: 705
аз пък съм абсолютно копие на мама  newsm53

И на баба ми!

# 33
  • Мнения: 4 733
Бу, материалните придобивки са в друга тема Laughing
Тук говорим за телеса Whistling
Нослето ти ми се видя симпатично, "чие е"? Laughing

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Тцъ...онази е кога сме се сдобили с апартамент.

# 35
  • Мнения: 145
аз пък съм абсолютно копие на мама  newsm53
И аз така само дето бюста незнам от кого е -всички в рода са с малки или нормални , а аз 123см?!

# 36
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Всичко съм взела от майка ми,в семейството на баща ми всички са светлооки и с кестенява коса.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 162
Според баща ми съм взела най- лошото и от двамата, но това за характера. А външния вид- дет се вика одрала съм кожата на баща ми, който пък прилича на майка си.

А за плешивостта- предава се по майчина страна; ако един ден имам син ще е плешив като баща ми и прадядо му по майчина страна.

# 38
  • Мнения: 5 103
Като се замисля, не приличам много нито на майка ми , нито на баща ми, може пък от кофата да са ме взели newsm78
Имам зелени очи като татко.

# 39
  • Мнения: 1 364
Плешивостта е наследствена.
Взела съм очите /формата/ на баща ми.

# 40
  • Мнения: 2 491
Повече приличам на баща ми, но ме е яд, че от него съм "взела" бенките, мразя ги Close

# 41
  • Мнения: 1 432
Структурата на майка мииииииииииии   #Cussing out.....

# 42
  • Мнения: 1 937
За плешивостта не знам, но за белите коси потвърждавам.
Имам си снопче, което трудно се поддава на обработка, а се опитва да ме превземе цялата.
Сребро в косите било, дрън, дрън...

По калъп съм на Него (а той бюст няма Mr. Green, но пък е висок и дългокрак bowuu), по харектер - на Нея ми се ще, ама пак съм на Него!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Копие на мама - структура, лице... абе всичко. За съжаление съм също толкова и чувствителна, а как ми се иска да съм непукист.  Whistling
Само дето нейните очи са кафяви, а аз съм взела цвета на баба - зелени.

# 44
  • Мнения: 460
аз специално взех упоритоста на майка си,което и хубаво и лошо,наследих и нейната чувствителност. Laughing

# 45
  • Мнения: 460
Копие на мама - структура, лице... абе всичко. За съжаление съм също толкова и чувствителна, а как ми се иска да съм непукист.  Whistling
Само дето нейните очи са кафяви, а аз съм взела цвета на баба - зелени.
нямаш си на представа колоко мн.ми се иска да съм непукистт-т-т-т-т Crazy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Външно всичко на татко. Ама толкова много, че като се съберем родата и си личат кои са "чуждите". Приличаме си дори с втората ми братовчедка. Но единственото на което се радвам е гъстата и чуплива коса. Всичко друго бих искала да е от мама. И хубавата кожа ( до 54г. нямаше и една черна точка и така и не видях пъпка по лицето й). И хубавите, прави пръсти със правилни и здрави нокти. И ясно изразената талия. Абе няма угодия  и на мен.

# 47
  • Мнения: 6 992
Външно приличам на баща си. И големият ми нос и кривите ми зъби са си от него Hug

# 48
  • Мнения: 3 861
На майка ми, но като дете бях нейно умалено копие, но в пубертета нещо ми се случи и се промених много, заприличах на баща ми, очите ми изсветляха и станаха едни такива странни, пясъчни(на майка ми са шоколадови, а на баща ми зелени) и някак изражението ми се промени. И съм малко по високичка, на него...Майка ми и баба ми са дребосъци, аз стърча с по една глава над тях Blush

# 49
  • MUC
  • Мнения: 297
Фигурата съм взела от баба ми по бащина линия, очите пак са на бащиния ми род, но на дядо ми и неговата майка (никога не съм я виждала, починала е няколко месеца преди да се родя, но ми казват, че много приличам на нея външно). Лицето ми иначе е комбинация от майка ми и баща ми - устните на баща ми, формата на веждите на майка ми...  Crazy Цветът ми също е мешан, хем съм светла, хем не съвсем (тука майка ми е джурнала малко какао в млякото  Laughing).

Що се отнася до характера, съм взела най-лошото и от двамата  Mr. Green Май от цялата рода всъщност  Twisted Evil

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А гръдната обиколка наследствена ли е?

Да. Винаги съм се чудила защо майка ми трудно си намира сутиени и даже й се налага да си шие сама. Сега като родих и второто дете почвам да се притеснявам че и аз изпадам в подобно положение. И не се хваля а се оплаквам. Много ме е яд като си харесам някой готин сутиен на витрина и като ме отрежат вътре че и най-големия номер не ми става.

Освен това съм наследила склонността към напълняване от двамата ми родители. Високо кръвно - от двамата, гастрит - от баща ми и т.н. дребни здравословни проблемчета.
Гъстата ми коса е пак от двамата. За друго не се сещам.

# 51
  • Мнения: 5 622
А аз за съжаление имам  Joy

Хаха  Joy

И аз като Лилита мисля, че големината и формата може би, даже това дали са стегнати или не, е наследствен фактор. И слава Богу казвам аз  bowuu

# 52
  • Мнения: 2 407
По малко от висчко.

# 53
  • Мнения: 3 423
Плешивите мъже са невинаги умни,
но опитът ме учи, че са потентни.

Аз съм наследила и от двете страни
по малко. Гледам закачливо като
тате, но съм сериозна като мама.
Имам нейните гърди и неговото
окосмяване. Ръката съм като него
и съм устата като нея. Когато нещо
не им изнася, обвиняват, че приличам
на другия. Или на бабите. И двамата
ми родители са светли, аз съм със
сини очи, светлоока и светлокожа.

# 54
  • Мнения: 5 622
Може да са много потентни(което ме съмнява, най-вероятно, този мит са си го сътворили самите те, в дългите самотни нощи Joy), но аз едва ли ще разбера, защото не си падам по подобен тип мъже  Crazy

# 55
  • Мнения: 3 423
Може да са много потентни(което ме съмнява, най-вероятно, този мит са си го сътворили самите те, в дългите самотни нощи Joy), но аз едва ли ще разбера, защото не си падам по подобен тип мъже  Crazy

Бубе, не си ли спала с плешив,
не си живяла пълноценно. Като
шлифован диамант е плешивецът.
Вервай ми.

# 56
  • Мнения: 5 622
Аз си мислих същото за рязаните пушки  Laughing Пусто, мъжът ми не ще да се подлага на подобна"разкрасителна" процедура  Crazy  Twisted Evil

Ще си умра "девствена" начи. Нит с плешив( Sick), нит с обрязан  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 423
Аз си мислих същото за рязаните пушки  Laughing Пусто, мъжът ми не ще да се подлага на подобна"разкрасителна" процедура.
Ще си умра "девствена" начи. Нит с плешив, нит с обрязан.

Голям залък лапни, голяма дума не казвай.
Може да се спраска от див секс, а някой и
друг див скандал може да му коства косата.
Не всички резани пушки са бойци, не мечтай.

# 58
  • Мнения: 5 622
Сакън  Crazy

# 59
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Много неща нося в себе си от родителите си, колкото и да изброявам едва ли ще кажа всичко, но все пак...
Външно съм някаква смесица от двамата. В определени моменти приличам повече на единия, в други на другия... Имам косата на баща ми - права, гъста и тъмнокестенява - опропастих цвета й още 2004 де... Носът на мама, определено Simple Smile
Упорита съм като двамата. Притеснителна и неуверена в себе си като мама. Музикална като двамата. С чувство за хумор като татко. С любов към барабаните като татко. С любов към поезията като мама. С любов към прозата като татко. Обожавам театъра като мама. Талант да заучавам чужди езици - определено татко Simple Smile

И не на последно място - добър човек съм. Като тях.

# 60
  • Мнения: 1 100
Взела съм на тати челото, косата и формата на лицето. На мама нищо  Rolling Eyes  Аз приличам на бабите си повече.  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 2 152
На мама красотата, на тати акъла  Joy Joy Това го казвам по повод редовните издънки на бъдещи татковци. Като разправят в компания, че жена им е бременна, винаги изтъкват искрено , без грам скромност -" Ще бъде красиво като майка си и умно като баща си". Винаги съм им казвала, ами ако стане обратното-грозен като баща си и тъп като майка си hahaha hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 1 775
Кръци, ами това е класика.  Аз го знам така, при Айнщайн  отива една манекенка и му предлага да си направят дете. Хубаво като нея и умно като него. А той я пита, ами ако стане тъпо като теб  и грозно като мен, горкото дете ? .. hahaha Joy  За бащите незнам, ама на изписването на големия свекървата се изпраска: " и да е умно като баща си", е сетих се за таз историйка и се спуках от смях вътрешно. hahaha
Редактирам, за да не прекалявам.  Ле лее, много си вярват тези хора Joy hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:04 от Lovi

# 63
  • Мнения: 2 152
Лови и аз го знам, само че май беше Анщайн и не някаква манекенка, а самата Мерилин Монро-нещо такова ми се въди в спомените
Смешното е, че има татковци,които и днес ги ръсят тези бисери и аз контрирам с на Анщайн думите Mr. Green

# 64
  • Мнения: 793
Не знам, като ме видят с майка ми казват че приличам на нея, когато видят баща ми и казват че съм му одрала кожата, според мен съм смесица  newsm78 По темата  пръстите на краката са на мама, ноктите и чупливостта им  Twisted Evil пак са нейно дело, от тати ми кривите крака и сламата на главата ми добре, че се чупи Crazy

# 65
  • Мнения: 480
Плешивостта е наследствена  Thinking
Приличам на мама, а синковеца е целия на мен (и на мама - ама мъж ми полудява, като му кажат, че детето му прилича на тъщата  Mr. Green )

Общи условия

Активация на акаунт