Важно! от какви книги на тема осиновяване смятате, че има нужда?

  • 8 868
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Теа,успех.
  bouquet

# 46
  • Мнения: 131
Много хубава тема. Благодаря за нея на Теа. Аз лично имам нужда от всякаква литература за осиновяването и възпитаването на детето. Мога да ви предложа две книги, които също си заслужават да бъдат прочетени. Това са "Смелостта да възпитаваш"  на д-р Джеймз Добсън и "Детето - как да го обичаме истински" на д-р Рос Кембъл

# 47
  • София
  • Мнения: 533
Така... Бях в издателството.... И ще ви зарадвам с много хубави новини!!!

"ЛИК" ще направят поредица от книги за осиновяването. Съгласни са да издадат всичките книги, които им предложих - не една, не две, а всички онези 4, които обсъдихме тук Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Първата със сигурност ще бъде 20-те неща на Шери Елдридж Simple Smile

Още тази седмица задействат нещата с авторските права. Остава само превода, което всъщност е най-трудното и бавното...

Много съм щастлива, че успях да ги навия!!! И че скоро на пазара ще има не една, а цели 5 книги за осиновяването Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 48
  • Мнения: 883
Браво, Теа!!!

Страхотно се справи!
Ако можем да помагаме - казвай! Макар че обикновено издателствата си имат свои преводачи

# 49
  • София
  • Мнения: 533
Браво, Теа!!!

Страхотно се справи!
Ако можем да помагаме - казвай! Макар че обикновено издателствата си имат свои преводачи

"ЛИК" си имат техни преводачи, но много настояват аз да превеждам. Помолиха ме да си помисля още малко, докато получат авторските права. На мен също много ми се превежда, но ако се наема - с толкова ангажименти, доста ще позабавя превода... Затова предпочитам техни преводачи да превеждат - с цел книгите да са по-бързо на пазара. Ще видим, може и да преведа едната книга Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 722
Страхотна новина - дано да стане по-скоро  Peace
Теа, не можеш да си представиш какво съкровище си за нас  newsm51

# 51
  • Мнения: 441
по-хубаво от това - здраве му кажи

браво на "Лик", Теа  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 677
Браво Теа,благодаря ти!  bouquet
Явно има мислещи хора в издателството и е трябвало само твоето трънче Simple Smile
Поздрави за усилията ти. Hug

# 53
  • Мнения: 320
Благодаря  Теа!
Много ме зарадва!Ти си невероятна!

# 54
  • Мнения: 176
Благодаря ти, Теа!
И на всички добре владеещи английски, който се наемат с бъдещите преводи. Аз от седмици наред търся "Първична рана". Даже на мейла ми идва редовно информация за новите книги в книжарница "Хеликон", но все още удрям на камък. Явно дефицитът и не е преодолян все още.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 324
Ей, Теди, ОБИЧАМ ТЕ!!!

# 56
Теа,

хиляди благодарности за всеотдайността ти и желанието ти винаги да си насреща Hug.

# 57
  • Мнения: 128
     Присъединявам се към всички "браво" и "благодаря,Теа"!

# 58
  • Мнения: 921
Само искам да дам информация на всички, които се интересуват от "Първична рана", че е има налична от вчера на следния адрес:
http://www.knigoteka.com/list/?au=188.
Получих потвърждение от книжарницата, че са я получили, въпреки че в сайта пише, че: "Заглавието не е налична в момента"

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Купих си и прочетох "Първичната рана", и страшно много ми хареса!   bouquet
С нетърпение очаквам информация от Теа за излезли на пазара и други книги по темата!  Hug
Много се радвам и аз за издателство ЛИК, че са се съгласили за няколко книги!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт