колко време след раждане започва да капе косата?

  • 2 062
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
след 4 месеца и още продължава

# 16
  • Мнения: 374
запо4на в 4-тия след раждането...продалжи около месец после отшумя.....ползвах revalid

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не ми е падала косата!

# 18
  • Мнения: 269
А аз мислех, че ако ще капе, ще започне веднага след раждането..ама нъц! Сега направо пада (доста се стреснах, хич незнам кво да я правя, маски и балсами слагам усърдно още след раждането). Сега, като прочетох, то й било време, ама тва хич не ме успокоява! Close

# 19
  • Мнения: 2 039
Ето,на мен чак сега взе да спира гадният,безпощаден косопад  #Cussing out Косата ми остана на половина  #Cussing out #Cussing out #Cussing out,растат ми някакви кичури на челото,абееее,не съм си аз  ooooh! Tired Амааа,туй то,нема отървия  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 596
Започна  7-8 месеца след раждането, продължи близо 3 месеца.

# 21
При мен беше 3-4 месец след раждането,но колко продължава незнам.Явно си е индивидуално.Започнах да я мия с ФРУКТИС и досега имам нормален косопад,а при мен си беше проблем,когато идва пролетта  например.

# 22
  • Мнения: 811
На втория месец.И продължи към 3  Sad.Така зверски падаше,4е ме беше страх да си мия косата и да я реша...Идеше ми ей това да правя    smile3511 от 4удене как да я спася,ама щях да си остана и без няколкото косъма ,дето ми оставаха  Grinning.По принцип ми е много хубава и гъста косата и след 3те месеца ад,като се юрна да расте и гъстеее....Сега ми е супер и не пада косъм,да 4укна на дърво.

Общи условия

Активация на акаунт