попара?

  • 1 232
  • 22
  •   1
Отговори
с какъв сухар приготвяте попарата и до кога се изкисва сирето/до колко месеца?благодаря

# 1
  • Мнения: 2 047
   Сухар Голдис; а сиренето си го обезсоляваме и за нас, затова и дъщеря ми ще го яде така още дълго време.

# 2
  • Мнения: 209
голдис и нормално сирене, не и хареса обезсолено!!от седмия месец я  давам , но пасирана, 4е иначе не я харесва!

# 3
  • Мнения: 2 019
сухари елит

# 4
  • Мнения: 832
Взимала съм и Голдис и Елит, а сега вече я правя с хляб.

# 5
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Пшеничен сухар на Елит, а за сиренето и сега си го изкисвам, иначе е много солено!

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Сухари-обикновени, пшеничени-Голдис и Елит.
Сиренето го обезсолявам и за нас, така че-за мен няма горна граница на въпроса "до кога".

# 7
  • Мнения: 2 197
Когато започнах да давам попара използвах сухари Голдис. След около месец започнах да я правя с пълнозърнест хляб. Сиренето продължавам да го изкисвам само за нея. Аз не мога да ям без сол.

# 8
  • Мнения: 2 587
Голдис.Все още обезсолявам сиренето,не знам докога.

# 9
  • Мнения: 4 621
Все още изкисвам сиренето. Използвах Сухари Голдис, но отдавна я прявя я с пълнозърнеста филийка вместо сухар Peace

# 10
  • Мнения: 950
Сол се препоръчва да се дава след годинка, така че и соленото сирене би трябвало да е от тогава.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Препичам хляб. Сирене кисна за цялото семейство. Не обичаме сол и солено.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Сухарите са обикновени- Голдис и Елит. Понякога вземам ръжени. Сирене обезсолявам.

# 13
  • Мнения: 2 309
Сухар - "Голдис","Елит"...
Сиренето - абсолютно винаги го изкисвам,без значение дали за нас или за детето Naughty

# 14
  • Мнения: 3 499
   Сухар Голдис; а сиренето си го обезсоляваме и за нас, затова и дъщеря ми ще го яде така още дълго време.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт