Зелен чай Сание-има ли доволни?

  • 57 839
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 339
За колко си го взе този чай ?
Ако цената му е била между 5-6 лв. значи е оригиналния (по-силния), ако е малко по-евтин значи не е оргиналния...
Този Сание го има в два варианта. Винаги когато си го купувам, казвам, че искам от по-скъпия.
Аз лично съм доволна. Вярно има болка в корема, но стискам зъби и търпя. Когато съм се запекла само чая ме оправя и ме "изчиства" много добре. За отслабване не  мога да твърдя нищо тъй  като не целя този ефект с чая. Наблягам на лишенията за тази цел Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз бях около 3 години на тоя чай, има един вид с 3 билки (по-слабия) и един с 5 билки (по-силния), аз ги редувах. В началото получавах страшни болки в корема посред нощ (пиех го вечер), след това свикнах и ходех сутрин след кафето до ВЦ-то. Това беше единствения начин да ходя до тоалетна, което не го отчитам като добро нещо, защото води до привикване. Откакто забременях, го спрях и имах опасения, че ще имам сериозни проблеми с ходенето до ВЦ, но почнах д апия лъжица мед, разтворена в чаша топла вода сутрин на гладно и учудващо, но ми действа по същия начин, а е доста по-здравеослвно от този китайски зелен чай.

Иначе както вече са ти написали и другите, истинския зелен чай не е този.

# 17
  • Мнения: 420
Не виждам никаква промяна с него.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
За колко си го взе този чай ?
Ако цената му е била между 5-6 лв. значи е оригиналния (по-силния), ако е малко по-евтин значи не е оргиналния...
Този Сание го има в два варианта. Винаги когато си го купувам, казвам, че искам от по-скъпия.
Аз лично съм доволна. Вярно има болка в корема, но стискам зъби и търпя. Когато съм се запекла само чая ме оправя и ме "изчиства" много добре. За отслабване не  мога да твърдя нищо тъй  като не целя този ефект с чая. Наблягам на лишенията за тази цел Wink


Да от скъпия е Peace 6лв.и нещо е с 5 неща е слез,листа от бамбук,кайсия,лотос,зелен чай.
То е ясно че няма да се слабее с него Wink
Искам да се прочистя само,пък да видим ; Mr. Green

# 19
  • Мнения: 287
в билковите дрогерии има истински зелен чай!
 Препоръчвам ти парагвайски зален чай Ма-те Peace
 а този Сание само ще ти скапе червата!!!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 858
в билковите дрогерии има истински зелен чай!
 Препоръчвам ти парагвайски зален чай Ма-те Peace
 а този Сание само ще ти скапе червата!!!

Задължително ще взема от истинския зелен чай Peace
Благодаря ви на всички  bouquet
Засега от този,ефект....тц Confused

# 21
  • Мнения: 1 951
Аз също не бях доволна, имах ужасни болки, освен това ако го пиеш по продължително ефектът отслабва.

# 22
  • Мнения: 4 170
Пила съм Сание в комбинация с диета и има ефект. Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И днес пих,ефект Йок Shocked
Защо не ми действа нямам идея dontknow

Вчера ми казаха за прочистване на организма,отвара от коприва.смятам да опитам.има ли някой пробвап???
Кръвта се пречиства,даже и цикъла ти ставал два дена #Crazy
Само че незнам колко време трябва да се прави,нали все пак в копривата има желязо,да не стане пренасищане в организма newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 750
Единственият ефект от този чай е разхлабване. Повечето му съставки са с тази цел, така че не очаквай да отслабнеш само от него. Пила съм го преди доста време. Имай предвид, че след продължително пиене слабителният ефект изчезва, защото организмът ти привиква към него.
За копривата - да има изчистващо действие. По време на пубертета съм пила отвара от коприва и наистина кожата на лицето ми се поизчисти. Но не съм забелязала цикълът ми да е станал по-къс, това са малко градски легенди Wink

# 25
  • Мнения: 3 453
в билковите дрогерии има истински зелен чай!
 Препоръчвам ти парагвайски зален чай Ма-те Peace
 а този Сание само ще ти скапе червата!!!

Така е

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз не съм доворна, а БЕЗКРАЙНО доволна от Сание!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Единственият ефект от този чай е разхлабване. Повечето му съставки са с тази цел, така че не очаквай да отслабнеш само от него. Пила съм го преди доста време. Имай предвид, че след продължително пиене слабителният ефект изчезва, защото организмът ти привиква към него.
За копривата - да има изчистващо действие. По време на пубертета съм пила отвара от коприва и наистина кожата на лицето ми се поизчисти. Но не съм забелязала цикълът ми да е станал по-къс, това са малко градски легенди Wink

Аз не искам да слабея,а да се прочистя Blush,да ама не,ефект няма.Далеч съм от мисълта че ще отслабна от него Naughty

Ще опитам с коприва и искински зелен чай Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 958
И днес пих,ефект Йок Shocked
Защо не ми действа нямам идея dontknow

Вчера ми казаха за прочистване на организма,отвара от коприва.смятам да опитам.има ли някой пробвап???
Кръвта се пречиства,даже и цикъла ти ставал два дена #Crazy
Само че незнам колко време трябва да се прави,нали все пак в копривата има желязо,да не стане пренасищане в организма newsm78

От колко дена го пиеш, че няма ефект?!?  newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И днес пих,ефект Йок Shocked
Защо не ми действа нямам идея dontknow

Вчера ми казаха за прочистване на организма,отвара от коприва.смятам да опитам.има ли някой пробвап???
Кръвта се пречиства,даже и цикъла ти ставал два дена #Crazy
Само че незнам колко време трябва да се прави,нали все пак в копривата има желязо,да не стане пренасищане в организма newsm78

От колко дена го пиеш, че няма ефект?!?  newsm78

От два дена,днес е трети.Не съм се "разтроила",все още newsm78

Общи условия

Активация на акаунт