Средство за повишаване на имунитета?

  • 7 284
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
аз давам бронховаксом и съм много доволна също всеки ден пие лимон с мед.Ходим на ясла но ако има деца с температура и други симптоми ние се разминаваме само с хрема

# 16
  • Мнения: 3 456
Благодаря, момичета, явно трябва да опитвам различни средства /не че досега не съм/. Смятам да пробвам с Коластрата на Аквасорс и Есберитокс. А и да споделя, какво друго ми препоръчаха - мед със сурови ядки и лимони, засилвало организма.
Да, така е  стига да го яде това нещо. Моята дъщеря не го яде, макар, че много вкусно и съвсем натурално...

# 17
  • Мнения: 3 116
Хей, това лимон с мед е чудесна идея.

Преди 2-3 дни установих, че Мая обожава да хрупа лимони като ябълка (направо с кората), предполагам че и сокче би пийнала  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 802
Аз само искам да отбележа, че ЕХИНАЧИ не върши никаква работа!  Peace
Въпреки че, нашата бивша педиатърка все него ни препоръчваше като най - добро средство за повишаване на имунитета!  Twisted Evil

Еххх, защо мойто магаре  Grinning не яде лимони с мед ...

# 19
  • Мнения: 225
и ние сме пробвали какво ли не.Единствено от Саментото имаше резултат.изкара цели два месеца без да се разболее, а повярвайте ми при нас това  е големия ни рекорд.

# 20
Колко продължително може да пие сок от лимон с мед?Примерно сока на половин лимон на ден или цял ?

# 21
  • София
  • Мнения: 498
Колко продължително може да пие сок от лимон с мед?Примерно сока на половин лимон на ден или цял ?
Задължително се разрежда с малко вода....

# 22
сока от цял лимон 1 лъжица мед и двойно толкова вода-давам го всеки ден

# 23
Мами ,някоя от вас използвала ли е за децата си продукти с Алое , чували ли сте отзиви за тях?

# 24
  • Мнения: 7
Аз лично съм много доволна от broncho-vaxom.Преди две години боледувах постоянно(по-точно оздравявах за 1-2 седмици).Започнах лечение (първо си направих изседване на имуноглобулини) с  broncho-vaxom и сега съм много доволна не съм се разболявала отдавна и имуноглобулините са ми в норма.Мой съвет е да се направи консултация със специалист(имунолог).

# 25
  • Мнения: 80
искам да питам за ЕСБЕРИТОКС.Каква е дозировката за 2г.7м.

# 26
  • Мнения: 3 456

Бях купила това, но никак не й харесваше и не го пиеше. Мисля, че не е подходящо за малки деца- има ужасе вкус.
После купих това с боровинките, ама и него не го хареса
И двете аз ги изпих и пак си се разболях.

Това по повод на питането за алоето.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 050
искам да питам за ЕСБЕРИТОКС.Каква е дозировката за 2г.7м.

Есберитокс капки давам 3 пъти по 10 капки профилактично, а когато е болна, 3 по 15. Моята няма две години.

# 28
  • Мнения: 3 456
искам да питам за ЕСБЕРИТОКС.Каква е дозировката за 2г.7м.

Есберитокс капки давам 3 пъти по 10 капки профилактично, а когато е болна, 3 по 15. Моята няма две години.
Есберитокс има  и на хапченца- сладички са и могат дасе глъщат, хрускат или смучат. Моята дъщеря много ги харесва, капките са си гаднички на вкус...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 100
сока от цял лимон 1 лъжица мед и двойно толкова вода-давам го всеки ден

ето това и аз го приготвям всеки ден в поголеми количества и се пие вместо вода.

Общи условия

Активация на акаунт