Как мърдаха вашите бебета?

  • 1 813
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Как мърдаха вашите бебета? Моето го усетих за първи път в 17та седмица и от тогава насам е хипер активно. Мърда постоянно през деня, иначе вечер спи и ме оставя на мира. Това нормално ли е? Имам чувството, че си прави някакви акробатични номера в корема ми  Rolling Eyes Иначе нямам никакви проблеми и не ме боли нищо.

# 1
  • Мнения: 4 784
Има много такива теми във форума. Лично моето беше хипер активно от петия месец до края.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз я усетих в началото на 4 месец... и от тогава, буквално докато се роди, мн ме риташе Simple Smile , с тази разлика, че за нея нямаше ден и нощ, постоянно шаваше  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 321
И моя мишок много мърдаше.Започнах да го усещам някъде към 5 месец но не чак толкова.Към 7-8 месец положението направо се влоши. Mr. Green
Не се притеснявай нормално е.

# 4
  • Мнения: 209
А моята Вики беше много кротка докато беше вътре, само нежно ме поритваше Laughing
Ела сега да видиш за какво става въпрос  Twisted Evil Явно си наваксва..... Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 004
И моето мърдаше почти през целия ден, а през нощта не съм го усещала

# 6
  • Мнения: 11 003
Моята дребосъчка я усетих в 20 г.с. и оттогава не се е спирала. Шава предимно вечер Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 473
Моето бебе също е хипер активно. От петия месец до сега /в деветия съм/ не е спряло да шава. Понякога през
нощта толкова силно рита, че се стряскам и се събуждам от него, но като си сложа ръката върху корема
спира моментално и се умирява.

# 8
  • София
  • Мнения: 622
Аз го усетих доста рано за първескиня-в 17 г.с. и беше доста активен докрая

# 9
  • Мнения: 701
Усетих го рано,около началото на 5 месец.Нещо като потрепване и гъделичкане.Мислех,че ще е само това,но елате вижте сега какво става.Имам чувството,че всички виждат как корема ми се мести от ляво на дясно.Рита та се къса.Ритливко ще да е,ама му се радвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 713
Аз моето усещам рядко и много лекичко  Confused и даже се учудвам защо е така?  newsm78

# 11
  • Мнения: 574
Не си спомням в коя седмица го усетих,знам обаче чев 8-9м съм се събуждала с натъртени ребра все едно ме бяха били през нощта!През деня не беше толкова активна,но мъжът ми се е събужал и ми разказаше какво е правил корема ми през нощта-откъде се издувал накъде се местил и др....

# 12
  • Мнения: 560
Голямата ми избиваше карантиите, а малката едва я усещах. Даже се бях притеснила дали всичко е наред с нея. Обаче си се роди съвсем нормално бебенце. Каквито бяха в корема такива са и след като се родиха.

# 13
  • Мнения: 2 587
По цял ден риташе,мърдаше и щурееше в корема ми все едно е само за нея.През нощта спеше.......
То всъщност и сега е същото  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 1 481
Моята Ева беше доста кротичка в корема ми. Риташе предимно вечер, за около час-два. Никога не ме е будила с ритници нощем например.
Накрая, когато нямаше много мегдан за движение, ми разказа играта, петичките й целеха точно черния ми дроб и десния ми бъбрек. Как ме болеше само  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт