Направих груба грешка

  • 1 495
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Боядисах  си  косата  синьо - черна  и  сега    не  се  харесвам. Преди   това  бях   на   кичури  поне 3 години. Днес    си  гледах   кичурите  на   снимки и   ме   обхвана  непреодолима   носталгия...Толкова    ми  беше   омръзнало   да се     боря  с   оранжевото,   което     избиваше....и   един    ден   в   пристъп на  слабоумие внезапно   станах   върла    брюнетка. Чудя  се   дали    това    положение   е   обратимо. Но   се   опасявам,   че    се   боядисах    само    преди    седмица. Няма    ли   някакъв    начин? Поне  кестенява ? Изобщо,    това   черното    кога    ще    падне  и   дали    е    възможно   да   се  махне?

# 1
  • Мнения: 35 988
черното не пада, след няколко месеца, ако не го повториш, леко изсветлява го черно с медени отенъци - не знам как точно да опиша цвета, но на светлина не е най-черното черно, но до тогава ще се боядисаш пак
може много да си натормозиш косата при професионалист, за да ти я изсветли и боядиса по-светъл цвят

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
Не се тревожи чак толкова! Мога да те успокоя като ти кажа, че аз съм се боядисвала 10 пъти синьо-черна и за по-малко от 3 седмици се измиваше! Мии си косата на 2-3 дена и ще падне много бързо! А ако не можеш да търпиш толкова дълго, върви на фризьор, чувала съм за някакви обезцветители, с които трябва да стане!
П.С. Аз харесвам брюнетки!   bouquet

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не се ядосвай, ще падне, вярно е, че черното пада много трудно, но все пак... Веднъж бях боядисана в черно, не се понесох, в 2-3 фризьорски салона ми отказаха да ме изсветлят до русо  Crazy и накрая се вбесих и сама се изрусих, на три пъти падна черното... Косата ми беше като метла после, но руса  Whistling Възстанови се за месец някъде с постоянни маски и глезотии, но не ти го препоръчвам.
Почакай поне още две седмици и ако продължиш да не се харесваш иди да те изсветлят, с едно обезцветяване би трябвало да го докарат поне до основа за кестенява боя.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 19:06 от PetiaK

# 4
  • Мнения: 274
Благодаря   дами!  bouquet
Както    обича     да   казва     мойта    фризьорка  - `каквото   сам   си   направиш     никой не   може   да   ти  направи`...това    по повод  на мойте   ескперименти... Иначе   и   аз   харесвам    брюнетки,   но  май на другите   повече  им   отива. newsm78

# 5
  • Мнения: 3 861
Черното може да се махне, но отиди при добър професионалист и да го направи с качествени материали. Приготви се обаче психически защото ще минеш през едни странни нюанси. Няма да стане от раз и в един ден. Ако го направиш накуп ще останеш без коса, а малкото, което ти остане ще прилича на метла. Затова ако не искаш да си съсипеш косата прояви  търпение и здрав разум.   Всичко, което написах, ти го казвам от личен опит...

# 6
  • Мнения: 1 282
Може би още не можеш да свикнеш с новия си цвят.Защото и аз минах по същия път. Бях руса..., но в един момент реших,че искам да съм с черна коса. Боядисах се вкъщи и когато се видях щях да припадна. Не се харесах!!! Мразех се... но и  на мен ми отказаха да ме изсветлят. И така останах с черна коса, а сега 6 месеца по-късно мисля да не заменям черния цвят с никой друг. Не само аз се харесвам, но и всички мои близки и приятели. Така, че...Simple Smile

# 7
  • Мнения: 274
Благодаря    пак  момичета!
Знам  ли...Ту    се    харесвам,   ту не... няма  угодия. Някак   си   ми    простее. Поне  на   мойта   глава. Навява  ми   асоциации  на   евтино, в   лошия  смисъл   на   думата. Беше   ме    страх,  по-скоро     срам   да   звънна  на    фризьорката,  само    преди  месец    успя    да   ме   приведе   в светло кестеняв  цвят,след като  сама  вместо     руса , се   докарах   до   оранжево...Но   вече  и   се    обадих, след  като     ме    уверихте, че  има    начини и   тя  каза, че   ще     го    оправи Wink

# 8
  • Мнения: 1 282
Поздравления тогава! Важното е ти да се чувстваш добре и красива! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 622
Горката. Разбирам те напълно. И аз като направя някоя по-рязка промяна и трудно се възприемам. Но се успокоявам така- коса е. Расте, променя се, не е нещо абсолютно перманентно и фатално.

Най-малкото си дай време да свикнеш   bouquet

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Както каза фризьорката дето ми съсипа косата като ме накъдри ситно и ме изгори - грешката на фризьорката се подстригва, грешката на лекаря - не! И аз сега седя търпеливо и ходя сплетена на рибена кост докато ми се поизправи косата и порастне. Разбирам те напълно.

# 11
  • Мнения: 1 236
Няма какво да се трвожиш,в момента има специален препарат за изсветляване на косата от който пада само боята,но не и твоят цвят на косъма.Стига фризьорката да си разбира от работата няма проблем:).Успех!

# 12
  • Мнения: 2 152
Както каза фризьорката дето ми съсипа косата като ме накъдри ситно и ме изгори - грешката на фризьорката се подстригва, грешката на лекаря - не! И аз сега седя търпеливо и ходя сплетена на рибена кост докато ми се поизправи косата и порастне. Разбирам те напълно.

Ей това е важно, да си здрава.Сега заради една коса..не се тормози, до свикване е всичко.Черното по принцип е много упорит цвят и единственото,което можеш да направиш е да изчакаш да се отмие,защото другия вариант с обезцветяването, ще ти съсипе косата

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 433
И кой е този специален препарат, че и аз имам подобен проблем, но съм боядисана по-отдавна?

# 14
  • Мнения: 1 432
Не бързай с изсветляването,просто още не си свикнала с новата коса  Wink Околните на какво мнение са?
А да не ти разказвам моята история. Аз съм на етап махане на 4ерното от 2 години (!!!) 4рез подстригване.След месец 6те е последното  Crazy и тогава край на 4ерните окови.Ужасно е Twisted Evil Правилно е казала фризьорката.
Пусни една снимка да те разубедим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт