Чудя се напоследък някой праща ли смс-и...

  • 1 208
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
...на ония телефони, които рекламират нон-стоп по телевизията с "Изпрати смс  на ****, за да разбереш коя героиня от "Сексът и градът" си / кога ще срещнеш голямата си любов / коя е твоята кола и т.н. и т.н. подобен род простотии?!?!? smile3506
И се чудя и мая  има ли някой достатъчно луд да си даде 2-те левчета за такава глупост?! newsm78 По-скоро бих пратила смс за Мюзик Айдъл или нещо такова, отколкото за да ми "каже" някой дали умея да флиртувам. smile3516
Не ми се вярва наистина някой да им праща смс-и, но тогава какво печелят с тия реклами?!  newsm09

# 1
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Да има такива.Дъщеря ми е изпращала такива SMS-и, тя е на 12 ,но като видя после фактурата  #2gunfire

# 2
  • Мнения: X
И аз това се чудя? newsm78
Ама те измислят все повече и повече   глупости...
Значи има глупаци които пращат Joy

# 3
  • Мнения: X
Да има такива.Дъщеря ми е изпращала такива SMS-и, тя е на 12 ,но като видя после фактурата  #2gunfire
Точно така е.Повечето които изпращат,даже ако не всички са деца Money

# 4
  • Мнения: 817
Мисля ,че основния им контигент са тийнейджърите Wink,но да си призная веднъж от скука пратих и ми излезна ,че ако съм звезда ще съм Ума Търмън BlushТогава просто се чудех какво да правя ,всъщност чаках нещо определнно , а времето направо беше спряло и такаааа............. .Предполагам до голяма степен разчитат именно и на такива будали Laughing Wink

# 5
  • Мнения: 3 537
Никога не съм пращала. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 229
Да има такива.Дъщеря ми е изпращала такива SMS-и, тя е на 12 ,но като видя после фактурата  #2gunfire

Това си мислех, че разчитат на децата... Tired И на скуката. Mr. Green Но почнаха ужасно да ме дразнят тия реклами и аз не знам защо, ето в момента дават една такава по фокслайф! #2gunfire
И тази която сега тече е за кама сутра, не ми се вижда да е предназначена за деца... newsm78

# 7
  • Мнения: X
ами това:изпратете смс на номер.... с текст-поза, и ще разберете коя е вашата поза за деня #Crazy hahaha
И после какво да правим, като разберем позата си за деня? newsm78

# 8
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Намираш си някой, с когото да я упражняваш цяяяяяял ден, утре - нова поза, нов късмет  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 447
Абе не са само деца май... Мяркала съм и нещо, което се води "оракул". Имаше какви ли не въпроси и само част от тях бяха пуберски. Някакъв беше питал "Пешо ли ми спука гумите на колата?" и отговорът беше "Категорично да!". Не ми се мисли за Пешо...

# 10
  • Мнения: 5 622
И аз съм се чудила същото  Thinking А оня "Оракул" е върха на малоумщината просто  hahaha "Ще скъса ли М с мен?"
Отговор: "Да"  hahaha

# 11
# 12
  • Мнения: 3 569
Последните 2 месеца нещо се зарибих по "Ало, къщата". На няколко пъти станах десетия обадил се, но така и не ме изтеглиха ... Миналия месец бях направил 40 лв. сметка от гадните водещи дето ги оставям да ме зарибят и да им се обадя. Много ме е яд  ooooh!

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналия месец бях направил 40 лв. сметка   ooooh!

карай бре... нали  не я плащаш ти.

Иначе и аз се чудя, дали все още някой им се връзва?!
Даже и МИ и ВП2 си мисля, че няма да успеят да съберат много парички от смс-и.

# 14
  • Мнения: X
ами това:изпратете смс на номер.... с текст-поза, и ще разберете коя е вашата поза за деня #Crazy hahaha
И после какво да правим, като разберем позата си за деня? newsm78
После изпращаш още един SMS с текст  ''с кой?'' и ще ти кажат... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт