колко време след раждането ви дойде цикъла

  • 6 284
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
9? 10? месец, точно като намалихме кърменето.

# 46
  • Мнения: 277
Бебчо е на 9 месеца и 11 дни, аз все още съм без цикъл Mr. Green Кърмя на поискване и може би това е от значение.

# 47
  • Мнения: 4 447
За съваление, и на мен ми дойде, миналия петък , уаааа Sad така се надявах да не ми дойде, но в кърмаческата криза май стават такива неща, въпреки, че не е задължително, на най-добрата ми приятелка цикъла и дойде след 40-я ден... какво да се прави...ако се съмняваш за бременност - тест и се успокояваш - шуар чек и забравяш за случая, ако е отрицатален де...

# 48
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Peace

# 49
  • Мнения: 186
Когато родих сина ми, ми дойде с инжекции. Когато родих дъщеря ми, ми дойде на третия месец. И двамата съм ги кърмила.

# 50
  • Мнения: 1 101
След 2 месеца.

# 51
  • софия
  • Мнения: 495
На мен ми дойде на четвъртия месец, въпреки че кърмих.
И на мен.Аз също съм секцио.

# 52
  • Мнения: 2 039
Нека използвам темата ,за да попитам!При мен минаха вече близо 8 месеца.Кърмих до към 6 месец,така че от 2 месеца не кърмя.А мензис няма и няма   33uu Само сутринслаби предменструални болки  Tired Правих тест,да,отрицателен е  Peace

# 53
  • софия
  • Мнения: 636
на 3 тия месец. още кърмех.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Шест месеца след раждането. Дойде ми веднъж и пак бях бременна. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 252
2 месеца след нормално раждане и 2та пъти.все още кърмя.

# 56
  • Мнения: 272
5 месеца след раждането. Кърмих до 11 месец.

# 57
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Към 4 месец.

# 58
  • Мнения: 186
Нека използвам темата ,за да попитам!При мен минаха вече близо 8 месеца.Кърмих до към 6 месец,така че от 2 месеца не кърмя.А мензис няма и няма   33uu Само сутринслаби предменструални болки  Tired Правих тест,да,отрицателен е  Peace
Консултирай се с лекар. Ще ти изпише хапчета или инжекции и ще ти дойде. И аз бях така с първото дете и много се бях шашнала.

# 59
  • Мнения: 1 986
  Аз родих със секцио,спрях да кърмя преди 2 месеца,за първи път ми дойде цикъла преди месец Wink

Общи условия

Активация на акаунт