Толкова раздразнителни ли сте в действителност ?

  • 4 634
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 903
е не са задължени да умеят да пишат красиво, просто грамотно.. Но да мислят  и да четат - да.

# 121
  • Мнения: 3 423
Дона иска да остане сама във форума.

# 122
  • Мнения: 3 447
Дона иска да остане сама във форума.
Нали, като във вица за Тодор Живков и Лили Иванова  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 7 474
Не се дразня лесно  Rolling Eyes и не съм злопаметна  Laughing

# 124
  • Мнения: 2 407
Не се дразня, че не ми се мре млада Mr. Green

# 125
  • Мнения: 8 917
  В смисъл във всяка възмутителна тема (на някой възмутен, демек) влита ято съпричастни възмутени, после долита ято възмутени от съпричастните възмутени и в общи линии на повърхността пърха и се лее едно всеобщо възмущение и раздразнение...
  И ми стана любопитно в действителност ли, чак толкова се дразните и реагирате и в реалния живот? И как въобще издържате, ако го правите.
  Да допълня защо питам, около 90% от дразнещите неща обсъждани тук, мен не ме дразнят/ не ги забелязвам/ не ме интересуват и ми е изненадваща страстта, която предизвикват в други хора. Та това питам от любопитство просто.
Могат да ме издразнят само хора, които познавам и на които държа /най-вече семейството и приятелите ми/, но те пък не ме дразнят Crazy, така, че не съм раздразнителна Peace На останалите, които по дефолт са недоволни и раздразнителни - не обръщам внимание или пък елегантно се измъквам от контакт с тях. Simple Smile За форума - има 2 групи - такива, които ми харесват и с които общувам с удоволствие, и такива, които не забелязвам /или в по-лошият случай се е..вам с тях, понеже се връзват Simple Smile/

# 126
  • Мнения: 1 242
Навремето една девойка бе казала за мен, че съм най-добрият човек, който познавала, но съм започнала да се пооправям. Дълбока, много дълбока мисъл.
По-скоро съм търпелива, но стигне ли се до последната капка съм безмилостна. Коля и беся и не ми мига окото.
Тази същата и тя виси на един от мен забит пирон.

Във форОма съм доста неОтрална. И се боря за мир.

# 127
  • Мнения: 390
Евала на всички тогава-аз пък много лесно се дразня,не знам защо.Просто кипвам като вряла вода,ако прочета нещо глупаво.И не глупаво според мен,а глупаво написано изцяло-без да помисли човек както трябва.И все си викам че спирам да се меся тук във форумите и само ще чета и ще се подсмихвам-ама не издържам-пак не знам защо.
Оф,май че често и в живота съм така

Общи условия

Активация на акаунт