bolki v korema *Б*

  • 16 089
  • 19
  •   1
Отговори
Моля ви, помогнете!От няколко дни имам тъпи болки ниско в корема, както преди цикъл, но е много рано - трябва да ми доиде на 5-6 Март, въпреки че ако не ми дойде ще съм най щастливата жена - този месец работим усилено по въпроса за бебче.Но ако е станало , възможно ли е още първите дни да ме наболява корема?

# 1
И при мен е така...тъпи болки в корема ниско долу и около пъпа! И от време на време и двата яйчника просто ги усещам, а и при мен е още рано за цикъл.......До сега не ми се е случвало...ние не сме правили кой знае какви опити за бебе....

# 2
  • Мнения: 1 419
Момичета,
пожелавам ви тези болки да са заради така желано бебче.
Не искам да ви разочаровам, но и аз имах такива и ми дойде М. и то 10 дни по-рано. Въпреки че при мен и друг път се е случвало...
Така че при вас може (дай боже да е) от друго  Praynig
Все пак недейте да се надявате прекалено силно, за да не е двойно разочарованието ви ако не се случи този месец.

# 3
Аз дори не смея и да се надявам за бебче......но се чудя какво може да е ..... Confused:

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
bibe , до 5-6 март има 16 - 17 дни , така че  болките ти по - скоро се дължат на предстояща овулация според мен .

# 5
Цитат на: Morena
bibe , до 5-6 март има 16 - 17 дни , така че  болките ти по - скоро се дължат на предстояща овулация според мен .
     202uu Което значи, че....не бива да си изпуска  Wink

# 6
Моя М.е много точен от години.Битрябвало овулацията ми да е около 14 ден, т.е.вчера, а от 4 дни тестовете ми за ову са (-), а тестовете са добри и надеждни - OvuPlan.Този месец работим усърдно по въпроса за бебче от  две седмици, та се чудих може ли да се забременее преди предполагаемата дата на овулацията...тогава няма и как тестове за ову да дадат положителен резултат.
Пожелавам на всички момичета тези болки да станат най-сладките болки Simple Smile  Simple Smile

# 7
И аз имам тъпи болки в яйчниците ту единия се обажда ту другия,а ову  ми мина, на 28 чакам М.За първи път имам такива непостоянни болки от 3-4 дни

# 8
  • Мнения: 7 109
А обличахте ли се добре, когато беше доста студеничко?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
госта преди малко бях аз,Рони аз ходя задължително с клин и пуловер,но може и да съм истинала незнам,но за първи път ме поболва така,дори и сега като пиша усещам  долу ниско съвсем лекички пробождания,ще взема да отида в понеделник на лекар

# 10
  • Мнения: 7 716
Не е момента за ходене на лекар. Ако не са силни болките, изчакай М, защото има вероятност да си бременна, а болките да са от това. Не е препоръчителен преглед сега. Успех.

# 11
Уж се обличах добре, може и да е настинка.Дай боже да не е.Добре, все пак нека някоя раждала жена сподели с нас първите си признаци на бременност.Вярно е, че може да са напразни надежди, но усещането че може да си бременна е великолепно.
Чувала съм за сутрешното гадене, за промяната в апетита и за болезнените гърди, но за болките в кръста и корема май никои не е споделял.

# 12
Lali, би ли ми казала защо не е препоръчителен преглед първия месец?
Чак ме е срам че не съм толкова добре запозната с тези неща, макар че мъжът ми е лекар - - но за мое съжаление (в момента0, не е гинеколог, а хирург Simple Smile .

# 13
  • Мнения: 7 716
Ами прегледът с ръка изобщо не е препоръчителен по време на бременност. Може да предизвика аборт, кървене, разни възпаления. Разбира се често е прави - но само ако има проблемна бременност и е крайно необходимо.
А ако ти имаш например оплакване за болки в яйчниците - необходим е преглед с ръка - за установяване на евентуално възпаление. С УЗИ нищо няма да се види.

# 14
  • Мнения: 811
Здравейте, момичета  Simple Smile
Искам и аз да се присъединя към тези с болки ниско в корема. На мен ми се струва, че ме боли матката, имам тъпа болка точно по средата ниско долу. Яйчниците не ме болят изобщо. От 3-4 дена ме болят ужасно гърдите, но засега това е всичко. Овулацията ми трябва да е била м/у 10 и 16, поне според програмката Femta, а и по това време имах и цервикално течение. Затова си мисля, че в най-добрия случай е възможно и да има бременност на 1 седмица (не гестационна), а в най-лошия - това просто да ми е ПМС-то. Чакам да не ми дойде на 28 февруари, но да видим какво ще стане.
Но ми се струва, че много от момичетата имат еднакви симптоми всеки месец. Миналите 2 месеца на много им закъсня най-малко с по няколко дена, сега много имат болки ниско долу, работата ми се струва странна, не мислите ли? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт