Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 50 968
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 154
и Ролпласт гледам рекламират римски щори Peace

# 121
  • Мнения: 863
и Ролпласт гледам рекламират римски щори Peace
В Ролпласт римските щори не са нищо особено,имат 5 десена на кръст и не шият с плат на клиента  Flutter

# 122
  • София
  • Мнения: 51
Момичета, моя приятелка има римски щори от Гершман. Бързала да ги свали и изпере и не обърнала внимание как са сложени връзките отвътре. Вчера се мъчих като грешен дявол да ги сложа, но не успях. Ще бъда много благодарна, ако някоя от вас може да ми изпрати снимки на връзките вътре - откъде тръгват и къде свършват.

Нейните са като на тази снимка:
http://gershmanbg.com/romancalssic.html - 11-та снимка

# 123
  • софия
  • Мнения: 25 437
Момичета, моя приятелка има римски щори от Гершман. Бързала да ги свали и изпере и не обърнала внимание как са сложени връзките отвътре.....
Дано това ти свърши работа. Много е лесно. Мушкат се в ушичките и се завързват на най-долната.
   

# 124
  • София
  • Мнения: 51
Zvanche, благодаря ти много!  bouquet  Ще пробвам довечера.

# 125
  • Мнения: 2
Здравей те, случайно попаднах на тази тема.Вече от един месец съм консултант по продажбите в GERSHMAN в гр.Плевен.Реших да пиша и да ви кажа ако имате някакви вапроси по особени мога да ви помогна ,надявам се  Simple Smile. Е ако има нещо пишете с удоволствие бих отговорила    Hug

# 126
  • Мнения: 2
А и да кажа аз съм ново момиче в Плевен ,че прочетох лоши работи за бишата колежка, само да кажа Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт