Ето идва пролетта, риткат мама АВГУСТовските слънца

  • 11 692
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Pb
  • Мнения: 1 183
само набързо се включвам за варицелата. Въпреки, че като дете я карах (освен пъпките нямах температура, поне е било за малко), но преди 2 години за моя огромна изненада пак я пипнах от племенника. Беше пълен ужас - бях полужива няколко дни, с мн. висока температура и адско главоболие. Имунитета при варицелата, разбрах че е около 20 години. Имайте го впредвид.

# 286
  • Мнения: 1 554
Франито малеее колко е мъничкоо Simple Smile не като моя тумбак  Joy
хихихихи виждате ли нямам корем а немога да си сложа снимка на профил аааааааааааааааааааааа помогнете нещо неможах да се справя

# 287
  • Мнения: 1 554
Франитоама ти въобще не изглеждаш да си бременна. Направо изглеждаш страхотно.А аз си мислех, че корема ми е малък. И като гледам въобще не си качила кила. Как го постигаш?
ами такава съм си кльоща а в4ера като бях на консултация ми казаха 4е съм 58 и половина викам пълна лъжаа не е верно  Laughing

# 288
  • Мнения: 1 380
Е аз съм 60 кг- вече #Cussing out, а започнах от 53кг, ама ти ми изглеждаш височка, колко по-точно? Аз съм 164см. и вече приличам на кюфте-ходещо.

# 289
  • Мнения: 1 554
Е аз съм 60 кг- вече #Cussing out, а започнах от 53кг, ама ти ми изглеждаш височка, колко по-точно? Аз съм 164см. и вече приличам на кюфте-ходещо.
172 съм направо щъркел Shocked Joy

# 290
  • Мнения: 1 380
Франито, това обяснява нещата. Абе и аз чувам, че по-високите жени по-малко им личат килограмите. Ама като не съм пораснала повечко.....

# 291
  • Мнения: 1 554
Франито, това обяснява нещата. Абе и аз чувам, че по-високите жени по-малко им личат килограмите. Ама като не съм пораснала повечко.....
Имам някакъв напредък защото до миналата седмица нищу не ми ли4еше  bowuu

# 292
  • Мнения: 182
Здравейте и от мен. Аз вече хич не мога да ви наваксвам - много пишете. Grinning Да се отчета и аз: Ходих на фетална ехокардиография при д-р Велковски. Да ви кажа много внимателен човек и понеже аз съм с вродено сърдечно заболяване, се консултирах с него. Е аз и с каката като бях бременна се консултирах с кардиолог. Но с една дума останах с добро впечатление от Д-р Велковски.  newsm10. Той също разглежда всички органи на бебчо, а аз си мисли че ще гледа само сърчицето.
И сега да Ви се похваля, нашата кака от вчера вече е тийн - стана на 13г.   Hands Clap  Вече сме големи  newsm53

# 293
  • Мнения: 1 216
Гита Ог,  и аз се включвам по темата за варицелата. Дамя я кара точно преи 1 година,първите дни беше с много малко пъпчици и после, гледай ти какво стана....
Не е имал температура, беше в настроение през цялото време, само се озадачаваше като н исе срещаха погледите, щото наистна дете с варицела преставлва много страшна картинка. Мазахме го с ментов спирт, за да не го сърби и с бебешка пудра. За пъпките знам, че за заразни докато за "мокри". След като се пукнат и завехнат  - няма страшно. Та значи 5 дни след завехването на последата "появила се" пъпка, детето е здраво. Можеш да я къпеш без грижи (едно време са смятали, че не е хубаво да се мокри кожата). Ще забравите за известно време за прическите, но като мине - ще е за добро ,колкото по-рано се изкара тази шарка по-добре.
aunt Ogg  скарлатината не е шарка. Протича, като вид шарка, но е само вирус. 
Стискам палци да ви зодравяват бързо малчовците, че сега празници идват!!!!  bouquet

# 294
  • Мнения: 1 216
За преглед при кардиолог и на мен ми казаха, но то се прави  май по-късничко. Като разпитам за дофтора ще ви кажа!

# 295
  • Мнения: 998
Гита, както се казва да вие честито, но със сигурност е по добре да я изкарва сега и да й се маха от главата. Даже да ти кажа ти завиждам, че я е хванала и Цветката два пъти вече имаха, но не успя, а сега кактоп не е и на градина, нямаме шанс  Mr. Green
Ако е удобно мога да я доведа при твоята щерка на разболяване  Joy Joy Joy

# 296
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Каня всички желаещи на шарка и в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178586.0 Две са по по грешка. Надявам се едната да я изтрият.

Общи условия

Активация на акаунт