Колко често се лакирате?

  • 5 237
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
След почистване на стария лак, тоест на 3-4, максимум 5 дни.

# 16
  • Мнения: 5 622
Понякога един след друг лак, а понякога ходя няколко дена без. Лятото ходя най-често на маникюр и там на 10 дена го сменям. Зимата- в къщи.

# 17
  • Мнения: 574
когато имам желание може всеки ден,през ден или веднъж вседмицата!

# 18
  • Мнения: 8 505
Не се лакирам.

# 19
  • Мнения: 516
Веднъж седмично Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Лакирам се рядко-между 1-4 пъти в месеца и не отговорих на анкетата (не видях подходящ отговор в моят случай). Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
Не можах да гласувам.
Преди - 2 пъти седмично. Имам ужасно тънки и меки нокти и лакът не ми държи дълго.
Сега - не се лакирам. От чинии и игри с Криско не стигам дотам  Confused

# 22
  • Мнения: 3 453
Според цвета на тоалета ми

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Харесвам лака да е според тоалета, затова все по-рядко се лакирам. Използвам безцветен лак или база, колкото да не е без нищо.
Лакирвам се от време на време, когато ходя на маникюр, по някакъв повод или ако съм на кеф.

# 24
  • Мнения: 3 211
След почистване на стария лак, тоест на 3-4, максимум 5 дни.
и аз така

# 25
  • Мнения: 2 407
Един път седмично, на маникюр ходя 1 път в месеца.

# 26
  • Мнения: 1 101
Веднъж седмично.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 395
Харесвам лака да е според тоалета, затова все по-рядко се лакирам. Използвам безцветен лак или база, колкото да не е без нищо.
Лакирвам се от време на време, когато ходя на маникюр, по някакъв повод или ако съм на кеф.
И аз държа лака да отговаря на тоалета, затова през повечето време съм с френски маникюр.
Два пъти месечно съм на маникюр и тогава правя нещо по-така.

# 28
  • Мнения: 1 384
Гласувах с веднъж седмично, ама рядко се случва само с веднъж да мина  Blush Най-често 2 пъти  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 587
Още от ученическите си години поддържам дълъг маникюр и никога не си позволявам да ходя без лак или с олющен такъв Sick Обикновено го сменям веднъж в седмицата, което в моя случай означава събота или неделя Wink Принципно обожавам да се лакирам и да си рисувам по ноктите Peace Ако имам повечко свободно време сигурно ще си сменям лака всеки ден Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт