Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4

  • 40 828
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Много Ма нервираха тези в Ларедута  Crossing Arms Пускат ми оферта за Наф наф от три дни.Супер оферта  -50%.поръчах си сега и те не исакт да ми ги доставят Crossing ArmsКато са само за Франция,защото ми трупат мейли
Защото това са автоматични мейли, които пристигат едновременно при много хора.
Работя в подобна сфера и аз, така че ми е ясно как се изпращат. Mr. Green
Ти не гледай, че има обръщение ММе Иванка Попова, да речем, това си е всичкото компютърно. Mr. Green

# 46
  • Мнения: 66
Faithless благодаря ти много    bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Кларис, благодаря ти за отговора за сакото в предната тема. Видях го в Продавалника, но сега взех да се чудя кой размер съм  ooooh! Аз си мислех, че съм 40, а мерките на твойто сако ми се струваха добре като за мен... Не знам по българската номерация кой размер съм - дрехите на Дика са ми 38  Rolling Eyes
Пловдивчанки (Бу и Линката видях, че пишат тук), предлагам и ние да си правим  информативни срещи с покупки  Mr. Green

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Йес Simple Smile

# 49
  • Мнения: X
А някой може ли да ми каже колко е ставката на митото - че съм си харесала една шевна машина Брадър - и идва много изгодно, отколкото оттук.Но пък е 150 евро--Колко мито ще платя

# 50
  • Мнения: 13 512
А някой може ли да ми каже колко е ставката на митото - че съм си харесала една шевна машина Брадър - и идва много изгодно, отколкото оттук.Но пък е 150 евро--Колко мито ще платя
мито няма, но провери първо дали я доставят. има неща,които не ги доставят- мебели например..

# 51
  • Мнения: 3 216

Пловдивчанки (Бу и Линката видях, че пишат тук), предлагам и ние да си правим  информативни срещи с покупки  Mr. Green

Може,може. Ние сега заформяме една порьчка.

# 52
  • Мнения: 177
Някой може ли да ми помогне с превода на това.Получих го на мейла след като се регистрирах,но поръчка още не съм правила.
Не е пълния текст...

Comme vous le savez, la Redoute vous propose un eventail de
marques et de styles conséquent.
Certaines marques classées dans la rubrique "prix verts"
sont très peu sujettes aux réductions.
Exceptionnellement, nous vous proposons une offre DÉCOUVERTE
de -25% sur tous les prix verts.
Profitez-en !

*Offre valable une seule fois du 29/03/07 au 19/04/07 sur les articles pages vertes de la collection Printemps Eté 2007. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Faithless  ще ти го преведе по- подробно.С две думи те зарибяват с намаление на зелените цени от 25%.Офертата е валидна до 19-04-07.Аз получих същото вчера

# 54
  • Мнения: 5 370
Faithless  ще ти го преведе по- подробно.С две думи те зарибяват с намаление на зелените цени от 25%.Офертата е валидна до 19-04-07.Аз получих същото вчера
Ей ма на, хаймана! Mr. Green

Някой може ли да ми помогне с превода на това.Получих го на мейла след като се регистрирах,но поръчка още не съм правила.
Не е пълния текст...

Comme vous le savez, la Redoute vous propose un eventail de
marques et de styles conséquent.
Certaines marques classées dans la rubrique "prix verts"
sont très peu sujettes aux réductions.
Exceptionnellement, nous vous proposons une offre DÉCOUVERTE
de -25% sur tous les prix verts.
Profitez-en !

*Offre valable une seule fois du 29/03/07 au 19/04/07 sur les articles pages vertes de la collection Printemps Eté 2007. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. Non valable en magasin et en Rendez-vous shopping.


Както знаете, Ларедут ви предлага колекция от разнообразни марки и стилове. Някои марки, фигуриращи под рубриката "зелена цена" почти не подлежат на намаления. По изключение ви предлагаме оферта ОТКРИТИЕ--25% върху всички "зелени" цени. Възползвайте се.

*Еднократно валидна оферта-от 29.03 до 19.04 2007 , касаеща стоките в "зелените" страници на колекция "Пролет-Лято 2007. Не е съвместима с друга оферта. Не може да се предостъпи на трето лице и е ограничена до 1 поръчка. Не е валидна в магазин и търговски центрове.

# 55
  • Мнения: 13 512
Faithless  ще ти го преведе по- подробно.С две думи те зарибяват с намаление на зелените цени от 25%.Офертата е валидна до 19-04-07.Аз получих същото вчера
И аз го получих

# 56
Помощ, помощ! С много усилия успях да стигна до плащането и когато въведа данните на картата, ми дава: "Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse", т.е. плащането с карта отказано, свържете се с някой си там. Пробвах с три различни VISA kарти, едната от които Virtual Visa Cart - все същия отговор. Картите не са Празни!!!  newsm78 Помогнете, моля!  Praynig

# 57
  • Мнения: 5 370
Помощ, помощ! С много усилия успях да стигна до плащането и когато въведа данните на картата, ми дава: "Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse", т.е. плащането с карта отказано, свържете се с някой си там. Пробвах с три различни VISA kарти, едната от които Virtual Visa Cart - все същия отговор. Картите не са Празни!!!  newsm78 Помогнете, моля!  Praynig
Хмммм....а сега де? Да не би да е:1.надвишен седмичния лимит?
2. Сигурна ли си, че вкарваш всички данни коректно?
3. Картата чия е?

# 58
  • Мнения: 27 524
Сигурно нещо за момента куца в техния сайт. Изчакай и пак опитай.

# 59
  • Мнения: 5 370
Оххххх....много ми е мъка....едни неща съм си харесала, и ми дават, че ще ги има след 3-4 седмици. Sad
То аз не че имам карта, де.

Общи условия

Активация на акаунт