Помощ! Имам сексуален проблем!

  • 15 308
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 212
пу-пу,дай да го видиме тоя питон  Hug


  Peace
ХА ХА ХА  Joy hahaha Joy

# 121
  • Мнения: 17 546
Момичета, срам не срам, ще признавам, да ми е чиста съвестта! Аз дето ама хич не вярвах, че не стават на мъжете ви презервативите  Embarassed ... Днес като си пазарувахме в един голям столичен маркет и съм с мъж ми, минавайки покрай стилажите със спорната стока си взимам една кутийка презервативи от някакви там, каквито избрах и какво чуват шашардисаните ми уши!!! Shocked мъж ми ми казва: Ама тия да не са като последните дето беше взела, щото ме стягат и миналия път се беше скъсал! Посипвам си главата с пепел за всички съмнения дето съм имала  Embarassed За мен нашия размер си ми беше тамън и не съм го смятала до сега за нещо извънредно, ама... човек се учи докато е жив!

# 122
  • Мнения: 17 546
Препоръчвам марката Control!  Peace
Като гледам не ти е свършил работа!  Joy шегувкам се!

# 123
  • Мнения: 505
Доколкото си спомням навремето Life Styles ни вършеха добра работа  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 1 654
Продават противозачатъчни стикери, на разните диафрагми и мазила не се доверявай.

# 125
  • Мнения: 212
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...

# 126
  • Мнения: 8 999
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!

# 127
  • София
  • Мнения: 1 951
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!
Видя,ли ,че бях права,като ти казах затях.радвам  се,че всичко е наред при Вас!

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 13:23 от Доня Туфиня

# 128
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!


Бивш търговски директор съм на ПАЛОМИТА и още днес ще съобщя на собственика за добрата новина Ще остане много доволен  smile3508 Радвам се че разреши проблема си  newsm53

# 129
  • Мнения: 636
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...
Ти пак като не ти е падал (презерватива де)  се радвай. Щото и такива случаи сигурно има Laughing

# 130
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...
Ти пак като не ти е падал (презерватива де)  се радвай. Щото и такива случаи сигурно има Laughing


Голямо успокоение  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт