Помощ! Имам сексуален проблем!

  • 15 311
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 733
Хъ, благодаря. Станах тука за резил Embarassed И такова чудо ли измислихаСега вече като разбрах да се изкажа, че идеята да си разтваряш нещо вътре никак не ми допада Crossing Arms
" Globul " случайно да не са спонсор на спрягания продукт Laughing

# 61
  • Мнения: 8 999
И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?

# 62
  • София
  • Мнения: 18 679
- едричък е, да, но пък извън нормите...
Ож, спри, жено, ще ме умориш Joy Joy Joy Все едно коментираш последните мерки на сина си, изнесени пред вратата на яслата Joy

# 63
  • Мнения: 463
Дай Боже всеки му.Не ги слушай, ако се хвалиш сявно има защо.

# 64
Та, хващаме ние двамата с четири ръце проклетия кондом, разтягаме максимално и ...

Аз пък само с две ръце слагам 16" автомобилна гума на джантата.  Simple Smile

А по темата: НевЕрвам какооо !!!

# 65
  • Мнения: X

И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?


Хайде пак да се изкажа. Касиди да не си помисли, че само тя е палавницата във форума Laughing
Преди време имах гадже, което пиеше някакви хапчета, които му правеха мат`ряла негоден за оплождане.Но какви бяха- незнам.Ама той не беше нашенец -тъй, че незнам дали таквоз чудо има в БГ. Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 2 177
За пръв път чувам, че секса без презерватив, бил "кърска" работа. То пък с презерватив е цвете за мирисане, егати и усещането с тази гадна гума. Ама ти много си го улеснила твоя мъж- та спирала, та противозачатъчни, сега и презервативи...А за каненето да си сложиш спирала- мене лично толкова ме боля, като ми я сложиха, вдигнах температура, въобще ужасно се чувствах, а после дотолкова я забравих, че когато трябваше да я махам, спомена за болката от слагането, ме връхлетя и аз дадох на заден. После се оказа, че съм я преносила и тя тръгнала сама да излиза...абе въобще гаден ужас. Сега пак ми предстои слагане на спирала и аз пак съм в дилема  newsm78. А относно презервативи- опитвали сме, имаме същия проблем, но не страдаме излишно. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 3 500
Купете си Life Styles и внимавайте, че май ги слагате на обратно Laughing
И на мен това ми дойде първо наум. Sunglasses Няма размери презервативи, а все пак ако не му става не е задължително да му е голям.Може просто да му е твърде дебел /и къс например/.Така че не бързайте със завистта. Laughing
Надявам се авторката да не се обиди - шегувам се! Wink
А твоя мъж не е ли ползвал презервативи преди да се ожени за теб? Лоша работа! newsm78

# 68
  • Мнения: 3 500
Току виж скоро излязла тема "Колко е голяма "гордостта" на мъжете ви" Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 46 511
... Добре, ама гадното приспособление стигна малко след средата /тук мъъъъничко преувеличавам/ и като пуснахме разтегленото пръстенче, то така се впи в интимността на благоверния ми, че го прещъпна на две ...

За да стане това, трябва да е недостатъчно твърд, сигурна ли си, че не го слагате прекалено рано  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 2 177
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.

# 71
  • София
  • Мнения: 18 679

За да стане това, трябва да е недостатъчно твърд, сигурна ли си, че не го слагате прекалено рано  newsm78
Ами Никол, те хората като се пънкат по 5 минути с тая гума, как няма да му поомекне на човека Embarassed

# 72
  • Мнения: 46 511
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.

Сложи презерватив и на най-дебелия вибратор и ще видиш, че няма до го прищипе  Laughing

Обяснението на belinda е по-логично ...

# 73
  • Мнения: 3 268

И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?


Хайде пак да се изкажа. Касиди да не си помисли, че само тя е палавницата във форума Laughing
Преди време имах гадже, което пиеше някакви хапчета, които му правеха мат`ряла негоден за оплождане.Но какви бяха- незнам.Ама той не беше нашенец -тъй, че незнам дали таквоз чудо има в БГ. Rolling Eyes
Българският мъж такова хапче няма да вземе за нищо на света.Ако не вярвате,може да пуснем анкета в Татковци.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 352
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.
Абсолютно подкрепям тази теза. Имала съм гадже с подобен "проблем". Презерватива е тесен за размера на мъжеството.
Представи си да си сложиш тесен пръстен на пръста...

Общи условия

Активация на акаунт