МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 404
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 022

Ми, да, знаех си, че трябва да има повече като нас. Иначе прирастът ще продължава да бъде отрицателен.

Хайде, български мами, раждайте повече дечица, та всяка къща да е пълна.

# 47
  • Мнения: 3 479
Цоцоланке, предателко, ти си добруджанка! Какви планини ти се въртят в главата  Naughty Я, марш в ъгъла да се срамуваш  Mr. Green
Тъй като съм деликатна и чувствителна и не мога да понеса да ми се сърдите, моля да се самоопределите към коя географска част на България искате да бъдете причислени: тракийки, балканджийки, болярки, морски, родопски, пирински, софийски, дунавски, странджански, шопски, северняшки и тн мами. Искам всички да са щастливи и доволни Hug

# 48
  • Мнения: 3 804
здравейте всички
даяна се оправи,и дори и купих нови обувки.аз съм сама нямам сестра,но ако може да ми дадете координати на това момиче което е в сирия ще съм ви благодарна Flowers Sunflower
http://foto.bg/showgallery.php?cat=3399&catp=rakmemem

# 49
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте и от мен.Аз да си задам питанката - прочетох на първа страница,че се събирате и в Търново - кога това?Търново ми е по-близо за среща,което не означава,че сме се отказали от София.

В Търново се събираха част от мамите, не помня кога бе точно - Дидка, Джулис, Неви... пропускам ли някой? Да ме извиняват! А до Търново е близо Джулис - с нея мажете да се видите, ако имате път една към друга...

На всички мами от провинцията - се моля да се уредят нещата ви и да се видим на живо в София!
А до Търново кой е най-близо  smile3506  Дидкааааааааа #SillyСъбираме се в Търново периодично ..търновските и около Търнов града мамите!Когато има приходящи  и гостуващи newsm53 от провинцията мами Joy-задължително се подготвя и осъществява среща!Винаги е много хубаво!!!
Доста съм заета напоследък Sick мама Цоцоланка ме критикува,че пиша в другите теми,а тука не  bash Моето женско гардже,нали ми е бъдеща художничка ще ходи в Троян от понеделник до петък на курс за предстоящата нова учебна година,ще спи там в общежитието към училището и сигурно ще има стол  eat Та ми предстои една приятна разходка до Троян рано-рано в понеделник!Утре трябва да ходим да съберем върбови клонки,в събота е Лазаровден ...ще имаме служба в едното село,на Цветница в неделя пак служба в другото село ,след службата на бегом в третото село ,че и там ще чакат клонки Hug правя се ,че  smile3529 уча/но нещо все нямам време/,украсявам  и творя разни нещица за базара в петък и събота ooooh!
Чета ви редовно,нищо че непиша така редовно като мама Цоцоланка  ppp например!
Обичам ви всички  Hug нали знаете!Много ми е мъчно,че няма да мога да дойда на срещата в София  smile3518
Замислила съм да си купувам на изплащане камера с фотоапарат  newsm78 чудя се само дигитален фотоапарат ли или комбинирана машинарийка с камера?По-клоня към комбинирата,че ние много ходим и винаги има много материал за запеметяване

# 50
  • Мнения: 3 740
Илиева, Миша е много хубава с този костюм! Браво на детето, сигурно е много щастлива, че трудът й е възнаграден.
И аз щях да ходя в събота в Стара Загора, ама уви, няма да ми се отвори парашутът. Нищо, като се стопли, ще компенсирам.

Тъй като съм деликатна и чувствителна и не мога да понеса да ми се сърдите, моля да се самоопределите към коя географска част на България искате да бъдете причислени: тракийки, балканджийки, болярки, морски, родопски, пирински, софийски, дунавски, странджански, шопски, северняшки и тн мами. Искам всички да са щастливи и доволни Hug
Хм, ами тези, които са си сменили местожителството, какво да правят? newsm78 Може ли да ми викаш тракийко-загорко-софиянка?

Моят Каменчо, нали си ми е супер-хипер-мега умен, се класира за отбора на СМГ и утре заминава за 3 дни на състезания по математика в Ямбол. Обаче на мен ми е криво, защото никога не съм го пращала някъде без мен. Знам, че е голям вече, ама на мен си ми е бебето на семейството. Добре, че не ме питат. Едно време, като бях дете, имаше една майка, която водеше 40-годишния си син за ръка в сладкарницата, купуваше му боза, бършеше му устата, връзваше му шала, закопчаваше му палтото и го извеждаше навън. Явно и тя не е искала да повярва, че детето й е пораснало.

# 51
  • Мнения: 487
Здравейте мами!
Джулис,от Русе съм. Peace
Да Ви кажа за тържеството - моето зайче беше много сладко и сега ако се справя,ще кача снимка да го видите.Без коронката с ушите е,защото падаха през цялото време и то точно когато трябваше да подскача и да си казва думите.Всички се попиляха от смях,а той слава Богу не се впрегна,защото е един характер - мани,мани.Понякога се засяга и се почват едни сълзи,ама този път добре беше.Добре,че имаше един татко,който явно целенасочено извика силно БРАВО и се замаза положението.Всички дечковци бяха много сладки!Ам как бързо растат тея деца значи....
Почвом с пробата да качвам снимка!  :bouquet

# 52
  • Мнения: 487
Успях!Това е моето зайче,а принцесата в розово е братовчедка им,с която са в една група! Heart EyesСамо не разбрах,защо снимката ,където сме двамата стана толкова малка. newsm78
Ами това от мен за сега!Дидка,свиркайте когато се събирате.Моя мъж всеки вторник работи в Търново и може да ме вземе някой път да се видим!  bouquetАйде ставам,че много се изтормозих със снимките!Лека вечер на всички от мен!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 470
Цоцоланке,
http://sofiacouncil.bg/index.php?page=ordinance&id=75 - НАРЕДБА за определяне и администриране на местни такси и цени на услуги, предоставяни от Столична община - за таксите в ДГ.

http://www.ncedi.government.bg/national%20strategy_final.htm - НАЦИОНАЛНА СТРАТЕГИЯ
ЗА ДЕМОГРАФСКО РАЗВИТИЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ (2006г.-2020г.)

хела, решавайте в наша полза!
   Това за демографското развитие го прочетох щателно...Но не намерих абсолютно нищо градивно,или поне идея за подобно нещо...Това са просто сбор от изречения и фрази,използвани вече 18г.ако не и повече...Но как смятат да го постигнат,никъде не пишеше!Сега ме е яд,че не го прочетох преди интервюто,да попитам аз от ефира,как смятат да постигнат това нещо...

# 54
  • Мнения: 3 479
Тъй като съм деликатна и чувствителна и не мога да понеса да ми се сърдите, моля да се самоопределите към коя географска част на България искате да бъдете причислени: тракийки, балканджийки, болярки, морски, родопски, пирински, софийски, дунавски, странджански, шопски, северняшки и тн мами. Искам всички да са щастливи и доволни Hug
Хм, ами тези, които са си сменили местожителството, какво да правят? newsm78 Може ли да ми викаш тракийко-загорко-софиянка?


Идентификацията по личен избор, моля. Mr. Green

А пък за детето, ти Секстет искаш всички екстри - да е най, пък и все до полата ти. Айде, като го изпратиш си поплачи малко на тъмно и ще ти мине.  spoko Така ще е, храним ги, гледаме ги, берем им ядовете. После на пиленцата им порастват крила и отлитат, там където най-много ги влече. Браво на Камен, че е такъв супер-хипер-мега умен. Да се представи отлично на състезанието.

Илиева, браво и на твоята Миша. Все така да те радва детенцето newsm10

ДжулиС, непременно гледайте да пристигнете по-раничко в София, че да има време за срещичка.

Ивата, много ти е хубаво зайчето. Аз и другите ви снимки разгледах. Всичките ти дечица са много сладки.

Габи, стискаме палци на мъжа ти всичко да се оправи.

# 55
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке, предателко, ти си добруджанка! Какви планини ти се въртят в главата  Naughty Я, марш в ъгъла да се срамуваш  Mr. Green

Кой е предател? Аз???? Дуел!!!!!!

Така ще е, храним ги, гледаме ги, берем им ядовете. После на пиленцата им порастват крила и отлитат, там където най-много ги влече.

Е, как можа това да го напишеш вечерно време.... Замислих се.... Стана ми много тъжно...... Въпреки,че аз имам най-малко право на това....  newsm45 Weary smile3518

# 56
  • София
  • Мнения: 1 677
Ех,Феичке,съжалявам,че няма да дойдете.Успех на децата и дано лишенията да са си заслужавали  Praynig

Секстет,браво на Камен!Дано продължи с успехите и занапред  Praynig

Цоцоланке,за празника да стъкмиш една-две баници(от твоите),че да не би да не ни стигнат сандвичите.май съм гладна

Ивата,голям сладур е зайо.И трите ти рожби са разкошни.

Дидка,не плачи,мила!Другият път.

# 57
  • Мнения: 3 322
Цвете, да ти е жив и здрав Камен, все такива подаръци да ти носи!
Цоцоланке, пак ще месиш....
Сладко зайче на Ива! С тия къдрици - направо ми топи сърцето!
Какво стана със Станчо бре? Къде изчезна...

# 58
  • Мнения: 1 818
Никакво движение тази сутрин. Hug Hug HugКъде сте,момичета...Имаме днес рожденичка май...

Честит Рожден Ден на Ивета на Мирослава-1.Да е весела ,здрава и щастлива!
newsm59  ura Tada

Най после се показа слънцето и при нас!  Nature Partly Sunny

Ивата,много ти е сладко зайчето

Дидке,дай Боже скоро и аз да се появя на някоя търновска среща  bouquet

Дано с времето се оправят нещата у дома.Дани тръгва да говори с шефа си.Наистина ще трябва да стискате палци,(РАЗ)УМИЦА Grinning
Нашите батковци излизат във ваканция днес и чак до 17-и.Днес ще им дават оценките за втория срок.Хмм....да видим...
После ще ви разказвам защо е била стачката на учителите...голям смях...Сега отивам да покажа дългоочакваното слънчице на Додо  Nature Sun With Face
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 10:46 от gaby_s

# 59
  • София
  • Мнения: 353
Е, най-накрая успях да прочета всичко. Много ми харесва добрато ви настроение!
dtti аз съм от Ст. загора.
Илиева браво да щерка ти!
Цоцоланка ме разсмя!
Ние в неделя имаме две именнички. Цветомира и Елица. Ще празнуваме и в понеделник отиваме на Боровец за 5 дни. После в Стара Загора за Великден. Очертава се хубава ваканция. Е, надеждата е едно, но какво ще стане не знам. На Ели май ще и излиза зъбче и е много крива тези дни и нощи. Може и да ни развали почивката. Имахме идея да вземем свекървата с нас на Боровец, но се оказа че няма свободни места в хотела в който ще бъдем. Успяхме да резервираме само две двойни стаи. Ако едната беше тройка, или имаше апартамент..., но почивката си е почивка. Стига ми само това че ще сме на чист въздух и няма да мисля за готвене!

Общи условия

Активация на акаунт