Коя е книгата на нощното ви шкафче?-2

  • 2 734
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ами....понеже в съседната тема бе споменато, че всяка уважаваща жена трябвало да има върху нощното си шкафче вибратор, аз пък искам да ви запитам-коя е книгата върху нощното ви шкафче? Писна ми напоследък само от бързи четива от сорта на вестници и списания, то е все едно като да ядеш всеки ден в Макдоналдс...а не нормална храна.
В момента се опитвам да чета "Тоалетната война" - за перипетиите и измамите около последния световен шампион по шахмат, Крамник, и  одисеята на нашето момче-Веселин Топалов. Написана е много увлекателно, с лека доза ирония, и е допълнена с богат снимков материал. Просто е потрисащо докъде стига дългата ръка на КГБ.... ooooh!

# 1
  • Мнения: X
''Майките'' на Теодора Димова
Много тежка книга и все не се наканвам да я дочета.





Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 16:53 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 27 524
Непрекъснато се сменят, разбира се  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 533
"Особености на руския хумор" - сборник разкази; "Иконом за един ден" - Удхаус, "Книга за джунглата"
Да си призная, малко са прашасали.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 402
...сега е точно "Историкът" на Елизабет Костова, мъча я от много време ...покрай нея прочитам нещо друго ...но сега твърдо съм решила да свърша с края.

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 893
В момента има 3-4  Mr. Green
- Косе Босе
- Бременските музиканти
- Червената шапчица
- Гъливер
Така е, спим с малката и докато не се прочетат 2-3 приказки -няма заспиване,
обикновено аз заспивам преди нея  Grinning.

# 6
  • Мнения: 5 370
"Особености на руския хумор" - сборник разкази; "Иконом за един ден" - Удхаус, "Книга за джунглата"
Да си призная, малко са прашасали.
Удхаус и аз уважавам много, даваш ми добра идея.  bouquet

...сега е точно "Историкът" на Елизабет Костова, мъча я от много време ...покрай нея прочитам нещо друго ...но сега твърдо съм решила да свърша с края.
Тази книга бях почнала да я чета по време на.....миналогодишното море. ooooh! Embarassed Embarassed
Много ме е срам, но така си стои на камарката.....стигнах до момента на разказите на бащата-и край. Tired

# 7
  • Мнения: 3 447
"Американски богове" и "Мостът на птиците" - назаем от Мю, както и една за Катеричката, не й помня името  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 152
Книгата ми е сравнително нова, на 5 месеца и 20 дена.Мъжка е ,Цветелин се казва.Всяка нощ по няколко пъти я препрочитам,ух Tired Tired

# 9
  • Мнения: 4 068
Току що приключих с "Тайната на Шамбала" и сега чета "Селестинското пророчество". И двете са на Джейм Редфийлд. Малко отнесени книжки, но давад един различен нов поглед над живота и всъщност са доста интересни. А и аз обичам Тибет, а в тях се разказва доста за него.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 402
Тази книга бях почнала да я чета по време на.....миналогодишното море. ooooh! Embarassed Embarassed
Много ме е срам, но така си стои на камарката.....стигнах до момента на разказите на бащата-и край. Tired

Баш до тоз "сюблимен" момент съм стигнала и аз ...  Embarassed и аз я чета от миналото море .... Mr. Green но сега съм се заинатила

# 11
  • Мнения: 2 891
... както и една за Катеричката, не й помня името  Simple Smile
Да не е "Чудната катеричка" , че тя и "Вълчанко футболист" са моите ежедневни четива. За жалост нямам нощно шкафче и не чета в къщи. Доставям си това удоволствие в рейса (пътувам до работа 1 час  Sad ). Последно разнасях "Улица консервна"

# 12
  • Мнения: 4 916
В момента - "Истории оттук-оттам" на Джоан Харис, разкази. Много ми харесва  Peace
Преди това - "Творците" на Пол Джонсън, есета. Не ми хареса чак толкова много.
Още по-назад - "Сняг" на Орхан Памук.  Shocked - ей така я четох.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825
2 том на "Фаворитът" на Валентин Пикул и
"Кахена" на Салим Баши

# 14
  • Мнения: 4 916
2 том на "Фаворитът" на Валентин Пикул

 Peace страхотна книга

Общи условия

Активация на акаунт