стиснати ли сте?

  • 2 471
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678

[/quote]
Бих искала да сме поне мъничко, но уви...нито аз, нито съпругът ми Crossing Arms
[/quote]
 Peace Peace Peace

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
За другите съм малко стисната и само ако имам повод може да почерпя или да купя подарък, но за себе си харча много и си угаждам всичко на душицата... то май егоисти им викат на такива като мен  Embarassed

# 32
  • Мнения: 4 726
Ако става въпрос за пари, не.

# 33
  • Мнения: 1 376
стиснати ли сте ? интересува ме защото аз не съм и е много гадно! оба4е мъжа ми е. и не можем да се разберем. и егоисти ли сте? за6тото аз си падам малко егоистка.
И ние така.Аз с широки пръсти и харча ли , харча.Той цепи цента на 2.И голям егоист при това.Затова най много се караме.

# 34
  • Мнения: 2 253
Стисната егоистка съм!

# 35
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Понякога съм много стисната, а друг път ларж. Много зависи от настроението ми. Embarassed
Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 472
Аз май съм на границата между стиснатост и пестеливост по отношение на финансите.
Ако въобще може да се постави някаква ясна граница  newsm78

Много ме дразнят хора, който постоянно се оплакват от липса на пари и същевременно харчат за глупости. Пръвърженик съм на това всеки да си направи сметката с какви средства разполага и как да се събере в тях; да е наясно от какво може да се лиши за сметка на друго и така  Wink

Болна тема ми е, защото приятелят ми понякога ме обвинява в стиснатост, а аз не мисля че е така  Rolling Eyes   
/дали защото не се виждам отстрани  Embarassed /

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
стисната съм за разлика от съпруга ми. Embarassed

# 38
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
тц ич даже

# 39
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Стисната - да;
егоист - да;
злобна - да;
отмъстителна - да;

# 40
  • Мнения: 843
Стисната съм на добра дума.   Особено към най- близките си. / мама, син, съпруг, свекъри.. не точно в този ред/  Иначе за целия свят имам думи... мнооого. И за Форума, прочее.
     Ще коригирам това.
      Ще им кажа   "нещотийките", " дребосъчетата", които съм пропуснала.  И колко ги обичам./ Между другото/
            

# 41
  • Мнения: 1 267
стисната не съм, но обичам да си правя сметката.

# 42
  • Мнения: 2 759
Стисната - да;
егоист - да;
злобна - да;
отмъстителна - да;
                Я, намерих своята душа-близнак Hug!

# 43
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Стисната - да;
егоист - да;
злобна - да;
отмъстителна - да;
                Я, намерих своята душа-близнак Hug!

 cheers

# 44
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Толкова не съм стисната че всеки месец пред заплата пляскам с ръце и се чудя кой джоб да изтръскам  за стотинки. Добре че е мъжът ми да ме озаптява малко защото ще пляскам още от средата на месеца.
Не съм егоист. Все гледам да угодя на другите и после се ядосвам защото много често страдам от това.

Общи условия

Активация на акаунт