Моля някои да ми отговори?

  • 1 225
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Вече съм отчаяна и затова пуснах темата така.Преди 10 дни ми доиде М течеше ми и не ми спираше и отидох на лекар оказа се че спиралата ми е  изпаднала и ми я махнаха защото от нея не ми е спирало сега пия калции иДицинон но вече втори ден не ми спира въпреки че въобще не е обилно аз се притеснявам.Моля ако някои си е махал спирала да ми каже дали това е нормално .

# 1
  • Мнения: 984
на мен като ми махнаха спиралата втория ден доста обилно кървях и мисля, че кървях около 5 дни

# 2
  • Мнения: 138
Благодаря ти за отговора но се оказа че съм бременна със спиралата сега чакам да ми спре и ако не ще ми правят кюртаж

# 3
  • Мнения: 537
На снаха ми така и тече около 10 дена, но тя беше без спирала. Направиха й кюртаж и продължи да и тече около 5-7 дена, но нейното се оказа на хормонална основа и сега пие хормони.

# 4
  • Мнения: 656
Данче, каква спирала си използвала?

Стискам палци бърз да се оправиш

# 5
# 6
  • Мнения: 14 133
Благодаря ти за отговора но се оказа че съм бременна със спиралата сега чакам да ми спре и ако не ще ми правят кюртаж
Дано да спре това кървене  Praynig

# 7
  • Мнения: 138
Спиралата беше маи коперте но маи може да се случи такова нещо със всички спирали но това се случвало много много рядко ама и аз съм един карък.В недела ходих в болницата да ме прегледа и ми каза че има шанс канала да се затвори та ще чакаме до вторник.

# 8
  • Мнения: 656
Стискам палци всичко да се развие възможно най-благоприятно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт