От коя марка пюрета купувате?

  • 3 641
  • 111
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз купувам само на Хип, но да си призная са доста скъпички. Та искам да Ви попитам вие от кои вземате. Благодаря Ви. Peace

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз само Данон основно. Понякога и на Нутрилон.
Като съм си в Бг - Нестле и Хип. Също и Ганчев, не са лоши.

# 2
  • Мнения: 2 936
давала съм Хип,Семпер,Гербер,Бебивита...всичките са горе-долу една цена!

Ганчев,Ам-ам...и т.н. не съм давала..веднъж пробвах с едно на Ганчев беше много капризна на пюрета,изобщо не поиска да го вкуси  Sick

# 3
  • Мнения: 6 616
До сега само Хип съм вземала.

# 4
  • Мнения: 169
На Хип , но мисля да пробвам и Ган4ев , доста голямо зна4ение има вкуса на бебето .Пробвай пък ако ги хареса......

# 5
  • Мнения: 59
давала съм Хип,Семпер,Гербер,Бебивита...всичките са горе-долу една цена!

Ганчев,Ам-ам...и т.н. не съм давала..веднъж пробвах с едно на Ганчев беше много капризна на пюрета,изобщо не поиска да го вкуси  Sick

Същото - само, че се отврати от едно плодово на Ам-Ам  Sick

# 6
  • Мнения: 1 157
Харесва само на Ганчев пробвала съм и други но ги плюе

# 7
  • Мнения: 475
Само Гербер яде Peace

# 8
  • Мнения: 2 035
В началото започнах с Гербер, след това минах на Хипски и Нестле, сега поради същата причина като теб повечко купувам Ганчевски.
Смятам иначе, че си е до вкуса на детето...на бебка и се е гадело от някои Хипски, гади и се и от някои Ганчевски, просто съм си набелязала кои не и харесват и не я мъча с тях  Peace

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 22:41 от val_stef

# 9
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Плодови на Хип,а зеленчукови и месни на Ганчев(много ги ядеше малкия)и на Ам-Ам.

# 10
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Забравих да напиша и Хаме са много добри.

# 11
  • Мнения: 638
Хипп,Алнатура,Нестле Алете.В БГ купувах и Гербер,тъкмо мислех да опитам АМ-Ам,но ве4е не сме в БГ.4удя се сега като про4етох някои ва6и постинги каква друга марка да дам зелен4уково пюре с тикви4ки или с карфиол,за6тото Мити е хапвал Хипп и Бебевита и изоб6то не му харесват,смесвам му ги с морков или тиква да ги хапва  Thinking

# 12
  • Мнения: 950
От плодовите пюрета вземам на Ганчев, но моята дъщеря не иска да яде купешки зеленчукови, така че тях ги правя в къщи.

# 13
  • Мнения: 948
Купувах и давах предимно от пюретата на "Нестле". Hug

# 14
  • Мнения: 2 039
В началото давах само на Хипп,после взех да купувам и Гербер ,Хаме ,Овко(последните,за съжаление,ги има само в София  Sad) Определено фаворити са ми Хаме и Овко.А от плодовите-ммм,на Хипп са най-готини,особено ябълка с горски плодове  Heart Eyes
Ганчев-това е отврат,имат болнав вид,цвят и лигава,мазна консистенция  Sick Sick Sick Веднъж му дадох,той си го яде,защото синът ми всичко яде,ама всичко  Crazy Но на мен не ми харесват,така че не ги купувам. Добре,че от утре сме на кухня,че иначе току виж сме се разорили  Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 6 916
С Хип се зареждаме основно,иначе е пробвала на Гербер-пиле със спагети.Хареса й.
Блонди, има ли сайт за да погледна Данон какви пюрета имат?Може пък скоро да започнат да ги внасят   Thinking

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
всички без бг пюрета - отначало започнах да взимам Хип, после Хаме, Гербер, Сънвал, Бебевита, Нестле

# 17
  • Мнения: 1 049
Една продавачка в Била каза веднъж, че майките купували в началото пюренцата на HIPP, a като започнели бебетата да ядат по много купували Ганчев...  smile3514 newsm62 Но майтапа настрана... ние купуваме само HIPP и ALETE. Фаворит ни е обаче определено ALETE!  newsm10

# 18
  • Мнения: 574
Аз давам от една седмица плодови пюрета на Ганчев,яде ги и не сме имали проблеми досега!  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 701
Основно Хип, но трудно се намират големи зеленчукови и постепенно преминавам на Ганчев /рядко, защото повечето съдържат мляко/, Ам-Ам /днес каква гадория й дадох...  Sick/, Сънвал /много хубави, но с малък асортимент/, Хаме /плодовите закуски с грис, извара, бисквити/ и чат-пат Нестле /не ги харесва особено, а са ми и скъпи/. В общи линии - пробвам почти всичко, каквото мине...  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 701
Една продавачка в Била каза веднъж, че майките купували в началото пюренцата на HIPP, a като започнели бебетата да ядат по много купували Ганчев...  smile3514 newsm62
Ми така си е...  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато се захранихме - основно Хип и понякога Семпер. След 6 месеца съм взимала няколко пъти на Гербер и зеленчукови на Нестле Алете - последните защото Хиповските и Семперските за тази възраст са само месни, а аз редувах месни със зеленчукови. После минахме основно на Семпер, бяха й по-вкусни тези за над 8 месеца. Сега когато се налага (при пътувания) - от манджите на Семпер.
Пробвала съм плодови на Ам-Ам и Хаме - не ги хареса.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 634
Хип,Гербер,Семпер и Алете.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Сънвал,Нестле и Ганчев.

# 24
  • Мнения: 270
Давам на Ганчев.Сега купувам само плодови.

# 25
  • Мнения: 209
Засега само на Хип и от време на време на Нестле съм давала.
Не мисля да ги сменям, освен ако не вкарат нещо по-добро.

# 26
  • Мнения: 241
Хип Peace
Някой купувал ли е SUNVAL  във Варна  и от къде??

# 27
  • Мнения: 6 461
Ганчев,Хаме и др
Всеки път вземам различна марка..зависи все пак от това какво ще хапва детето. Peace

# 28
  • Мнения: 3 500
Основно Хип и Гербер, понякога Сънвал, Семпер и Нестле.

# 29
  • Мнения: 630
В началото докато се захранвахме купувах основно хип и гербер. сега след като вече е посвикнала й взимам и сънвал, бебевита и семпер освен горните две. Хапва ги всичките. Тя е отказвала определени продукти на различните марки -напр. карфиол и картоф на сънвал не й хареса изобщо, но карфиола на хип го яде. Български не съм купувала и няма и да го направя, просто нямам доверие на контрола в България ако изобщо има такъв.

# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 374
Педиатърката ми беше препоръчала на Хип, затова давах такива, но само плодови. Зеленчуковите и месните не ги харесваше изобщо. На Ганчев пробвах 2-3 пъти, но като видях колко по-редки са като консистенция и се отказах. Пък и като излязоха масово пресните плодове правех пюренца от пресен плод.

# 33
  • Мнения: 729
Харесва само Ганчев но от време на време се излъгва с някое на АМ-АМ или Овко.

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ганчев,но  правя и домашни  bouquet

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Ганчев Peace
домашните не ги иска

# 36
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хип, Гербер, Семпер. Но основно сме на домашни. За Ганчев пари няма да дам.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 062
В интерес на истината, плодовите на Ганчев са добри, но зеленчуковите са отврат!
От малко по-евтините - Хаме и Овко! Иначе Хипп, Гербер - традиционно добри, но малко по-скъпи!

# 38
Ползвам само на хип и алете.Мислех да пробвам на ганчев,но собственичката на магазина,която ми е позната ме разубеди,защото е ходила да зарежда от завода и каза,че хигиената там е под всякаква критика и аз се отказах.

# 39
  • Мнения: 51
аз вземам на Ганчев и малкия много ги хареса.....имат неподправен български вкус + това не са скъпи

# 40
  • Мнения: 1 483
 За сега сме на домашни (плодови).

# 41
  • София
  • Мнения: 3 671
Ганчев,Овко и Хелло

# 42
  • Мнения: 2 885
Хип, Гербер, Семпер и Алете.
Добавям Хаме и Бебивита.
Nestle и Ганчев не купувам.

# 43
  • Мнения: 596
Ганчев, Семпер, Нестле.
Хип вече не иска да ги яде.

# 44
  • Мнения: 391
До миналата седмица купувах  предимно на Хип ,Нестле и Гербер.Скоро Алекс ще навърши 1г. и 5 месеца и таткото вече изнемогва на тези цени.Престраших се и купих на Ганчев-хич не са лоши .Детето ги хареса .Малко по редки са ,но им слагам сухар.А плодовите на Ганчев миришат много приятно.

# 45
  • Мнения: 2 677
Плодови и месни купувам на Ганчев. От зеленчуковите смених всички видове на пазара, но никоя марка не му хареса и спрях да го мъча. Но от собствен опит, тъй като опитвам всичко, преди да му го дам, смятам, че зеленчуковите пюрета на Хип бяха най-вкусни.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 94
Заредила съм хладилника с пюрета на Хип, но още не сме ги пробвали, надявам се да му харесат.Бих правила и домашни стига да имам качествени продукти, но за съжаление са рядкост.С удоволствие бих пробвала и други марки готови пюрета.

# 47
  • Мнения: 1 044
За мен водещо е качеството на пюретата. Пробвахме Ганчев - един път пюрето от кайсия е течно като нектар, друг път е гъсто като каша. Е, при условие, че на гъстота не ги докарва, каво да говорим за другото! Купувала съм само Хип и Семпер. Първите гарантират качество, че даже и говорят за био-органични производства, вторите са много вкусни и ухаят отлично. Моето дете ги яде с удоволствие. На Нестле са ни малко безвкусни.

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Решила съм да започна с хипп пък след това ще видим.

# 49
  • София
  • Мнения: 663
Харесва само на Ганчев пробвала съм и други но ги плюе
Hug

# 50
  • Мнения: 148
на хипп и ганчев-  и двете ги харесва

# 51
  • Мнения: 772
плодови-HELLO и хаме
зеленчукови и месни-ганчев
понякога купувам и пюрета на ам-ам

# 52
  • Мнения: 1 986
  Засега съм купувала само на ХИПП и Гербер-за другите марки нямам впечатления Thinking

# 53
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Хип, Овко,Гербер и Нестле.....

# 54
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Харесва само на Ганчев пробвала съм и други но ги плюе

 Peace

# 55
  • Мнения: 109
Месни и зеленчукови на Хип, а плодови - Хип и Ганчев.

# 56
  • Мнения: 429
Основно ХИП. Взимала съм Гербер, Бебевита, Семпер и Овко.

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И двамата са яли само на Ганчев.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 70
На Hipp плодовите пюрета сме почнали,засега й харесват,но ще видя как ще е със зеленчуковите Grinning

# 59
  • Мнения: 851
Гледам, че много деца харесват Ганчев, но мойта дъщеря  Sick Sick Sick. И тъй като аз не искам да я свиквам на скъпи пюрета купувам Ам Ам. Според мен те са по добри от Ганчев, но пък нямат месни... Зеленчуковите ще си ги правя сама, а вероятно и месните. Ще видим..., но иначе сме пробвали и Хаме и Овко - стават!Но мноооого добри са Сънвал Peace Peace

# 60
  • Мнения: 24 467
Голямото дете ядеше на Ганчев, но това беше преди 7 години. Сега бебето си хапва ХИПП, Нестле, Гербер и Семпер, яде и плодови, и зеленчукови, и местни. Често му пасирам вече и от нашата храна, на 11 месеца е вече и нея харесва повече от готовите пюрета. Плодови купувам и на Хаме, особено тези, дето са съчетани с извара, сметана или мляко. Обича и от готовите плодови дуети.

# 61
  • София
  • Мнения: 580
Само Ганчев и домашно приготвени а сега сме на кухня

# 62
  • София
  • Мнения: 4 294
Преди на Хип и Нестле  Peace
Сега вече сме големи и не купуваме  Peace

# 63
  • Мнения: 338
Приготвям си повечето във вкъщи, но ако купувам са Ганчев или Мандев

# 64
  • Мнения: 24 467
Какви са тези "Мандев", чие производство са? Не съм виждала такива по магазините, в които ходя. Какви разновидности има- плодови, зеленчукови, месни?

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 07:59 от Vivi

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Хип и от скоро Нестле

# 66
  • София
  • Мнения: 15 215
Какви са тези "Мандев", чие производство са? Не съм виждала такива по магазините, в които ходя. Какви разновидности има- плодови, зеленчукови, месни?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68871.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=56915.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173189.0

# 67
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ганчев  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 12 554
Хип, Нестле и Гербер Peace

От 12 години съм журналист и съм видяла какво ли не по цеховете. Да не говорим и за факта, че в България контрол няма и няма да има, докато съществуват доктори от ДВСК, тръгващи си с пълни чанти от цеховете. Така че Ганчев и Ам Ам - никога Naughty

# 69
  • Мнения: 24 467
Не че съм луд привърженик на българското производство, то си и личи по отговорите ми, но се чудя какво ли щеше да бъде ако можехме да надникнем и в производствата на вносните марки?

# 70
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хип, Нестле и Гербер Peace

От 12 години съм журналист и съм видяла какво ли не по цеховете. Да не говорим и за факта, че в България контрол няма и няма да има, докато съществуват доктори от ДВСК, тръгващи си с пълни чанти от цеховете. Така че Ганчев и Ам Ам - никога Naughty

мисля че това изкаване е твърде крайно  Sunglasses

# 71
  • Мнения: 4 451
Ганчев Peace. И да искам други, в нашият малък град само това се продава. Малката свикна с тях и когато и купих на Хип от Пловдив, не искаше да го яде. Shocked

# 72
  • Мнения: 1 138
Ганчев, Хип и Ам-Ам

# 73
  • Мнения: 5 362
Предимно на Ганчев съм купувала.

# 74
  • Мнения: 2 908
Ще почваме с ХИП и нататък най-вероятно Ганчев и Нестле.Тук в града не зареждат никъде Семпер,Гербер...има още Ам Ам,ама от тях няма да вземам.Само нямам отношение към Хаме-има ги тук-ама нищо не знам за тях-може да ги пробвам. newsm78

# 75
  • Мнения: 1 267
като захраних сина ми купувах най-вече ХИП. но сега хапва и домашно приготвените ми манджи и САМО пюретата на SUNVAL, немско качество на много добри цени. НО! Говоря само за плодовите пюрета, зеленчуковите хич не са вкусни.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямах избор - Калина не искаше други, освен на Хип...

# 77
  • Виена
  • Мнения: 725
Нямах избор - Калина не искаше други, освен на Хип...
Влади също Rolling Eyes

# 78
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
А къде в Пловдив има на SUNVAL . В Сани- Тракия има, но много беден асортимент (плодово само ябълка с манго)

# 79
  • Мнения: 1 267
АIR, горещо препоръчвам не само на теб, ето това пюре на СЪНВАЛ, а именно морков 70% и ябълка. Аз го ползвам на три пъти като го прибавям към домашно сварените ми зеленчуци. За сравнение 190 гр. струват 1.90 лв, за сравнение с цената на морковите на ХИПП- 1,80 лв. за 0,125 гр.

http://sunval.de/bilder/12-G_611.jpg
http://sunval.de/bilder/12-G_621.jpg

От плодовите купувам само :

http://sunval.de/bilder/11-O_615.jpg - ябълка и круша/ 190гр.
http://sunval.de/bilder/11-O_605.jpg      - плодов микс / 190 гр.
http://sunval.de/bilder/11-O_601.jpg       - круша / 190 гр.
http://sunval.de/bilder/11-O_624.jpg       - ябълка, праскова, сухар / 190 гр.
http://sunval.de/bilder/2-B3_662.jpg        - ябълка и манго. страхотно е! / 125 гр.
http://sunval.de/bilder/2-B2_661.jpg
  - круша / 190 гр.

Месните и зеленчуковите пюрета не са по вкуса нито на сина ми нито, на мен  Wink
Само ябълка и банан не купувам. купувам пресни варя на пара.
Пюретата на SUNVAL  са от биопродукти, без захар и т.н....
В сайта не открих само плодово пюре с ябълkа, боровинка, овесени ядки, също нам любимо  Wink
Вносител е  "Неделчев-Неделчев" www.nn-bg.com

# 80
  • София
  • Мнения: 3 271
Купувала съм Хип, Овко и други модели, но най-обичаше да яде на Ганчев - направо ги лапаше на един път

# 81
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
АIR, горещо препоръчвам не само на теб, ето това пюре на СЪНВАЛ, а именно морков 70% и ябълка. Аз го ползвам на три пъти като го прибавям към домашно сварените ми зеленчуци. За сравнение 190 гр. струват 1.90 лв, за сравнение с цената на морковите на ХИПП- 1,80 лв. за 0,125 гр.


Анни, мерси за препоръката, но ние сме с атопичен дерматит и ми казаха да не му давам морков, да не би да се обрива от него (и тиква и ред други работи.......)

# 82
  • Мнения: 1 101
Предимно на Hipp и Nestle.

# 83
  • У дома
  • Мнения: 96
HIPP и SEMPER

# 84
  • Мнения: 3 092
гербер , бебивита и овко Grinning

# 85
  • Мнения: 397
Hipp, Semper, Nestle. На Ганчев само плодовите стават (и то не всички), другите са им пълна отврат! Sick

# 86
  • София
  • Мнения: 2 967
Още ядем понякога такива храни, но вече сме повеча на манджичкшите на ХИП

# 87
  • v nas
  • Мнения: 50
Гербер

# 88
  • Мнения: 96
Хипп и Овко(има ги в Била и в провинцията,понеже някой спомена че ги има само в София)
Хипп са чудесни а от Овкото съм давала само круша и ябълка-супер е.

# 89
  • Мнения: 2 019
hello,ганчев и ам-ам

# 90
  • Мнения: 379
в началото, когато беше много капризен, ядеше Алете на Нестле /направо ми се плачеше като ходех да купувам за седмицата:? / после пробвах Ганчев и взе, че много му хареса; подбираше по-пикантните, с лучец  Laughing/; сега сме на кухня, но събота и неделя пак похапва от тях, а за плодовите винаги сме били само на Хип, защото са без захар;

# 91
  • София
  • Мнения: 5 744
Хип - всякакви
Нестле - харесва плодовите
Гербер - също предимно плодовите, въпреки че и зеленчуковия крем и букет не са лоши
Сънвал, Бебивита - два-три пъти с различен успех
Ганчев - само 1 път съм давала, хапна го

# 92
  • Мнения: 795
HIPP и Gerber.

# 93
  • Мнения: 1 555
Ганчев, Хип, Нестле, сега понякога взимам пюретата за 1-3 год на Семпер

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 512
хип

# 95
# 96
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Вземала съм основно на Ганчев.Понякога и Хаме,Ам-ам,но откакто сме на детска кухня почти не яде купешки пюрета.

# 97
# 98
  • Мнения: 4 621
Купувах най-вече на Хип и Семпер, понякога на Нестле Hug

# 99
  • София
  • Мнения: 663
всичко си е до детето. взимала съм на хип, семпер, алете, бебливита, но дъщеря ми си е харесала ганчев и това е то (за месни), а за плодови - хелоу!!!

# 100
  • Мнения: 2 908
Овко няма в Била в Габрово.Аз ползвам Ганчев,ХИП,Ам-Ам.Рядко Нестле или Хаме.НА Ганчев ползвам само плодовите пюрета.

# 101
  • Мнения: 6 164
Ганчев, Hipp, Nestle

# 102
  • Мнения: 254
Аз давам от една седмица плодови пюрета на Ганчев,яде ги и не сме имали проблеми досега!  bouquet
Peace

# 103
  • Мнения: 2 159
Главно Хип. но давам и Семпер,Гербер,Бебивита

# 104
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
МАНДЕВ! Peace Ани само тях харесва и яде с удоволствие

# 105
  • Sofia
  • Мнения: 907
Гербер, Бебивита, Хип, Нестле, Ганчев.

# 106
# 107
# 108
  • Мнения: 917
плодови хапвахме и на ганчев, но зеленчукови и месни предимно на хип - имаше само 2 вида от последните който ядеше на ганчев

# 109
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
предимно на Ганчев  Peace

# 110
  • Мнения: 720
и с трите ми деца като се е налагало буркан4е...винаги е било ХИП,ни6то друго.

# 111
Хип,Нестле и някои зелен4укови пюрета на Ган4ев.

Общи условия

Активация на акаунт