ПЕДИКЮР

  • 36 970
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 461

Записвам се по темичката Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 14 486
голям фен съм на педикюра, правя си го сама, тъй и не съм се наканила да ида на педикюр някъде.
лакирам си ноктите и през зимата - много се харесвам с червен или наситено розов лак, пък и нали мъжа ми ме вижда боса и през зимата. Blush
лятно време си оставям ноктите малко по-дълги /зимата не е удобно в обувките/ за да изглежда по-добре - иначе на дълбоко изрязани нокти и лак  Sick
малко ми е странно френски на краката, иначе ми е любим за ръцете но за краката - май не ми харесва :thinking
:

# 47
  • Мнения: 2 631
Винаги в сезона поддържам педикюр и много си харесвам крачетата, но сложим ли затворените обувки, всичко се изрязва до дупка и никакъв лак. Ноктите ми са нещо дефектни и растат някак си "нагоре"- лакът ми се бели от обувките отпред, а и ми къса чорапите Sad Пради което педикюр - само лятото. А толкова харесвам Sad На всичкото отгоре тази зима от някой ботуш, не знам кой точно, ми се образува и мазолче малко под кутрето Cry Нещо много са ми смотани краката явно ooooh!

belinda, аз дадох тази зима повече пари за чорапи, отколкото за ботуши... Уж не ми растат нагоре ноктите, но постоянно късам чорапи и чорапогащници...  #Cussing out  #2gunfire
Дори палеца, с изрязан до дупка нокът и увит старателно в лейкопласт, пак къса чорапи, дори чисто нови и памучниииииии  #2gunfire

А педикюр не е само нанасянето на лак...

# 48
  • Мнения: 3 248
Никой ли няма координати на добра педикюристка?! Rolling Eyes

Ето и една много добра педикюристка: Оля, тел. 952 3441. Салонът е на ул. Бурел 53, близо до входа на Южния парк. Много съм доволна, цена 25 лева.

Моля те, сподели какво включва процедурата, тъй като досега не съм ходила?! Praynig

# 49
  • Мнения: 5 622


Аз, дори и на краката харесвам френски педикюр ( ooooh! как звучи само- френски педикюр  Shocked) Laughing

На краката основно ходя с френски или с червен лак. Зимата сама се правя лятото ходя на педиКУР  Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
А педикюр не е само нанасянето на лак...
Е да де, останалите части от педикюра като ексфолиране на пети, масаж с кремче и оформяне на ноктите се правят целогодишно. Едва ли има жена в този специално форум, която да ходи като селянка в краката зимно време, щото няма кой да я гледа Laughing Но най-важната част от педикюра - това, дето лови окото, си е лакът. А точно той ми се губи по трасето 8 от 12 месеца в годината Cry

# 51
  • Мнения: 562
Никой ли няма координати на добра педикюристка?! Rolling Eyes

Ето и една много добра педикюристка: Оля, тел. 952 3441. Салонът е на ул. Бурел 53, близо до входа на Южния парк. Много съм доволна, цена 25 лева.

Моля те, сподели какво включва процедурата, тъй като досега не съм ходила?! Praynig


Значи..сядаш на един висок и много удобен стол, четеш си списание и си протягаш крачетата..първо киснат в масажна вана, после се ексфолиират петичките и стъпалата, режат се ноктетата и с една машинка се оформят, после масажче с малиново кремче  Wink и лак. Всичко за около 1 час.

# 52
  • Мнения: 3 248
Никой ли няма координати на добра педикюристка?! Rolling Eyes

Ето и една много добра педикюристка: Оля, тел. 952 3441. Салонът е на ул. Бурел 53, близо до входа на Южния парк. Много съм доволна, цена 25 лева.

Моля те, сподели какво включва процедурата, тъй като досега не съм ходила?! Praynig


Значи..сядаш на един висок и много удобен стол, четеш си списание и си протягаш крачетата..първо киснат в масажна вана, после се ексфолиират петичките и стъпалата, режат се ноктетата и с една машинка се оформят, после масажче с малиново кремче  Wink и лак. Всичко за около 1 час.


Чудно. Grinning Мисля, че и при тази процедура ще се унеса и позадремя - както се случва, когато посещавам фризьор, масажист, маникюристка и т.н. Crazy
Мерси за информацията! Peace

# 53
  • Мнения: 5 299
Ееее, снощи колко я чаках тая тема... Twisted Evil

Аз си правя сама от около 10 год. От месец се занимавам и професионално Grinning
 Никога не ходя без лак - това ми е последния. Лакирвам се рядко, защото изкарвам по 1 месец., а и сама ми е малко трудно. Grinning
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture278Medium-1.jpg
http://i93.photobucket.com/albums/l52/desi_to/Picture281Medium.jpg
Все още съм си с този Wink

# 54
  • Мнения: 7 723
Ей, Бейб, откога те чакаме с твоите професионални мнения   Hug
И преди ти го казах- страхотно е      bouquet

# 55
  • Мнения: 5 391
Но най-важната част от педикюра - това, дето лови окото, си е лакът.
Ммм Rolling Eyes, не съм съвсем съгласна, а ако си лакирана супер, а петите ти са толкоз напукани, че събират чаршафа? Sick

# 56
  • Мнения: 143
Хайде и аз да се запиша  Blush
Педикюра си го поддържам целогодишно, а лака - предимно лятото, тъй като ми се бели като съм със затворени обувки, въпреки че нямам проблемни нокти  Thinking
А я кажете как предпочитате - краката и ръцете с еднакъв лак или с различни? Аз лично виждам всякакви варианти, но на мен по-естетично ми изглежда да са еднакви или да са свързани с някакъв елемент. На друг човек не ми пречи, но не мога да си представя примерно на ръцете да съм с френски, на краката - с червен и други такива комбинации.  newsm78

# 57
  • Мнения: 7 723
Но най-важната част от педикюра - това, дето лови окото, си е лакът.
Ммм Rolling Eyes, не съм съвсем съгласна, а ако си лакирана супер, а петите ти са толкоз напукани, че събират чаршафа? Sick

 Sick Представих си го на лайф  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 152
Миленка, имам една забележка Blush
Така на снимката, като си направила френския с по-тъмен лак и за секунда ми се видя като кал под ноктите...Може и от снимката да е, но ако не е , ще е по-добре да е с бял лак Peace

# 59
  • Мнения: 118
Аз си правя сама от около 10 год. От месец се занимавам и професионално Grinning
 
Искам да попитам как се справяш сама с кюретата? Аз много бях обнадеждена, че мога да се справя и сама, след като видях какво прави маникюристката, купих си даже една кюрета, но не можах да махна и милиметър кожа Sadooooh! Не знам как става тоя номер!  Thinking Тя и самата кюрета не е добра, не беше скъпа, но не знам дали и с добра бих се справила, а не ми се вижда толкова трудно. Явно има някаква тънкост!? newsm78 Можеш ли да дадеш някакви напътствия как се работи с кюрета ? Praynig Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт