Препоръчайте ни педиатър

  • 2 082
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте!
 Отскоро живеем в София, в Слатина, и не познаваме никого. Скоро ще раждам, терминът ми е  на 14.03, а нямаме идея за лекар, който да наблюдава детето ни. Познавате ли подходящ педиатър/ка? Трябва ли да му се обадим предварително? На кой ден след като се приберем от билницата трябва да ни посети?
  Благодарим ви предварително!

# 1
  • Мнения: 10 758
Цитат на: tchara
Здравейте!
 Отскоро живеем в София, в Слатина, и не познаваме никого. Скоро ще раждам, терминът ми е  на 14.03, а нямаме идея за лекар, който да наблюдава детето ни. Познавате ли подходящ педиатър/ка? Трябва ли да му се обадим предварително? На кой ден след като се приберем от билницата трябва да ни посети?
  Благодарим ви предварително!

Не знам кой педиатър да ти препоръчам в Слатина, защото нашата е в Студентски град.Но трябва да се обадиш предварително, за да го запише.Още същия ден след като се приберете от болницата трябва да дойде и да прегледа бебо.Да ти обясни как да го къпеш, какви масажи да му правиш, как да го храниш и т.н.
Дано донякъде съм ти била полезна.

# 2
  • Мнения: 548
Цитат на: tchara
Здравейте!
 Отскоро живеем в София, в Слатина, и не познаваме никого. Скоро ще раждам, терминът ми е  на 14.03, а нямаме идея за лекар, който да наблюдава детето ни. Познавате ли подходящ педиатър/ка? Трябва ли да му се обадим предварително? На кой ден след като се приберем от билницата трябва да ни посети?
  Благодарим ви предварително!


Здравей,
не познавам никого от твоя квартал, но моята препоръка е да разпиташ майките наокло - те ще те ориентират най-добре за педиатъра. Препоръчително (но не задължително) е да е от кварталната поликлиника, за да не биете много път. Трябва да се свържеш с него/нея предварително, за да има той/тя готовност да ви посети след изписването. Задължение на педиатъра е да посети бебока в рамките на 24 часа след прибирането му у дома.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
д-р Цацова 22 п-ка намира се на ул. Коперник
72 39 91 имам и дом. и мобилен, ако се интересуваш.
Супер доволна съм от нея. Stuck Out Tongue

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 694
Ако те устройва филиала на Студ. поликлиника, които е от колелото на 4 километър по Г.М. Димтров и на следствието в ляво. Ето тел. д-р Байкова 0888846188 и 8704339.
Добре е да ти е наблизо обаче, чеда можеш поне лятото да стигаш с количката до нея пеша.

# 6
  • Мнения: 143
Ако ти е удобно в 17 поликлиника - препоръчвам доктор Бойка Иванова. Аз живея в Надежда, но въпреки това ходя при нея от както въведоха личните лекари.
Сега новото бебче пак при нея ще го водя живот и здраве.
Неудобството при нея е, че много се чака, защото на пациент отделя минимум по 20-30 минути : (. Но пък можеш да разчиташ на 100 % ангажираност и внимание.

# 7
  • Мнения: X
22 П-ка, д-р Христова, много съм доволна. Както bibi вече ти е писала поликлиниката е на ул. Коперник.

# 8
  • Мнения: 1 289
Аз съм в Слатина. Нашия педиатър е в Младост 1А. Не си избрах от 22 ДКЦ, защото имам неприятни спомени от там за себе си. Отвратително отношение.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
нашия педиатър е в 22-ра д-р Крайселски.за сега съм доволна от него,но не сме имали сериозни проблеми.

# 10
  • Мнения: 636
Здравейте, а дали може и на мен да препоръчате някой добър педиатър? Аз живея в кв. Хаджи Димитър. Благодаря ви предварително Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 915
Аз съм в "Слатина", и водя дъщеря си в поликлиника "Ник" - в 9ти блок (май беше или 10ти?), до реката. Педиатърката е д-р Ангелова, възрастна е, много опитна, не отказва направления, дава охотно консултации по телефона, прави и домашни посещения. Удобно е да е наблизо - с количката съм за 5 минути там, особено зимата е голямо предимство.
Телефонът на поликлиниката е: 8706 889, а на д-р Ангелова: 0888 96 98 29.
Приемното й време е от 11 до 13 часа в делничните дни, но остава докато има деца.

# 12
  • Мнения: 5 228
Цитат на: Nova
Ако ти е удобно в 17 поликлиника - препоръчвам доктор Бойка Иванова. Аз живея в Надежда, но въпреки това ходя при нея от както въведоха личните лекари.
Сега новото бебче пак при нея ще го водя живот и здраве.
Неудобството при нея е, че много се чака, защото на пациент отделя минимум по 20-30 минути : (. Но пък можеш да разчиташ на 100 % ангажираност и внимание.


И ние сме при нея и сме много доволни, стига да не тги е далече.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: tchara
Здравейте!
 Отскоро живеем в София, в Слатина, и не познаваме никого. Скоро ще раждам, терминът ми е  на 14.03, а нямаме идея за лекар, който да наблюдава детето ни. Познавате ли подходящ педиатър/ка? Трябва ли да му се обадим предварително? На кой ден след като се приберем от билницата трябва да ни посети?
  Благодарим ви предварително!

Privet,nie sa6to sme v Slatina i hodim pri dr Diankova vav filiala do rekata!Ti v koi blok si?Mejdu drugoto az sam rodena na 14.03 Grinning .Az sam dovolna ot doktorkata,v denia na izpisvaneto doide,a vseki drug pat,kogato sam ia vikala sa6to bez da se sardi!!!Pove4eto maiki hodiat pri neia.

# 14
  • София
  • Мнения: 747
Цитат на: lyuba84
Цитат на: tchara
Здравейте!
 Отскоро живеем в София, в Слатина, и не познаваме никого. Скоро ще раждам, терминът ми е  на 14.03, а нямаме идея за лекар, който да наблюдава детето ни. Познавате ли подходящ педиатър/ка? Трябва ли да му се обадим предварително? На кой ден след като се приберем от билницата трябва да ни посети?
  Благодарим ви предварително!

Privet,nie sa6to sme v Slatina i hodim pri dr Diankova vav filiala do rekata!Ti v koi blok si?Mejdu drugoto az sam rodena na 14.03 Grinning .Az sam dovolna ot doktorkata,v denia na izpisvaneto doide,a vseki drug pat,kogato sam ia vikala sa6to bez da se sardi!!!Pove4eto maiki hodiat pri neia.

Ние живеем в бл. 80

Общи условия

Активация на акаунт