Отговори
  • Мнения: 230
Здравейте мили дами! От много време чета красива мама и се възхищавам на всяка от вас, която с много труд успява да има красива фигура след раждане! Аз съм много малка да ставам мама още ( на 18 години съм), но не мога да не ви помоля за помощ, защото вече съвсем се отчаях! Тялото ми като цяло е много добре, с изключение на талията (каквато всъщност въобще не се забелязва че имам) и коремът ми. На кръста имам огромни паласки, а коремът ми е така сланинест, че дори да умра от глад, няма да сваля нито сантиметър от него! Не мога вече така! Готова съм наистина на всичко, само и само да се справя с този проблем! Недопустимо е момиче на 18 вече да има така развалена фигура! А иначе храня се съвсем нормално, почти не ям тестени изделия и сладко (не обичам кой знае колко), ходя ден през ден по десетина километра (до университета и обратно се разхождам с една приятелка), но сантиметър не отслабвам! И винаги съм си имала коремче и тлъстинки отстрани, но не е чак като сега! Разгледах целия ви форум, почти всичко опитах - нищо или почти нищо не действа (ако има ефект, то той е почти незабележим). Готова съм на всичко, на всякакви козметични процедури, упражнения, диети - ВСИЧКО! Моля ви помогнете и на фитнес ходих и бях постоянна и пак нищо! И нищо и вече не мога така! Помогнете, моля ви! 

# 1
  • Мнения: 1 771
Не съм пробвала, но много се коментира обръча, като доста добър уред в тази насока.
Също вземаш две кофички или друга тежест около 1.5 кг в двете ръце (а те са отпуснати до тялото) и правиш наклон във кръста ту наляво ту надясно (надявам се ме разбра)

# 2
Всеки човек трупа мазнини на определени места. При мен например веднага отива в бедрата и (ако продължа да не съм на диета) после започва към дупето, после коремчето и тъй. В обратен ред се и отслабва. При теб сланинките са първо в талията и коремчето. Според мен не се храниш правилно или може би не тренираш достатъчно.

# 3
  • Мнения: 2 673
За съжаление от корем най-трудно се свалят сантиметри. Аз бих ти препоръчала индивидуална програма от  инструктор във фитнес залата и консултация с диетолог. PeaceДано някой ти препоръча точно такива специалисти
Аз също се интересувам от това ooooh!

# 4
  • Мнения: 230
Благодаря ви милички за експресните отговори! Обръча го въртя вече доста време и след това се мажа с редуциращия крем за корем и бедра на LEOCREMA, ама ефект никакъв! А иначе на фитнес ходих през лятото, но сега нямам време, защото цял ден съм в университета (уча две висши наведнъж), а събота и неделя работя! Може би да ми препоръчате нещо друго? Дали мога да отида на диетолог в поликлиниката! Ох не знам вече! Моля ви, помагайте!

# 5
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Аз свалих 10 см от талията за 1 месец и половина. Освен че съм на НВД, ходя 1 ден по 2 часа на фитнес, а на другия ден тичам по 1.5-2км. Талията оформих чрез велергометера и упражнението с гиричките(което ти обясняват по-горе) във фитнеса, но най вече чрез неопренов клин ,който нося докато тичам. Под него се изпотяваш страшно много докато тичаш и така саляш по-бързо.
Успех.  bouquet

# 6
  • Мнения: 258
Съчетай няколко типа коремни преси- за горна част на корема, за долна част  и такива с усуквания в ляво и в дясно.

# 7
  • Мнения: 7 186
Ако все пак имаш възможност, ходи на фитнес. Инструкторите могат да ти изработят персонални програми- хранителна и тренировъчна, които ако спазваш и си редовна, ще дадат бърз резултат със сигурност. Много е важно да се тренира правилно. Може да комбинираш с Л- карнитин и фет- бърнър за по- бързо изгаряне на мазнините.
Кремовете за отслабване ги зарежи- това са пари на вятъра.
Друг вариант е програма от диетолог, която да комбинираш с някакъв вид физическо натоварване. Не знам колко кг имаш да сваляш, но ако са повече- първо ги свали /с повече кардио/ и тогава започвай да оформяш тялото с упражнения.
Още си на 18 и наистина е хубаво да влезеш във форма и да си изградиш режим, който ще ти е от полза и занапред. Затова ти препоръчвам помощ от професионалисти.

# 8
  • Мнения: 230
Lady marmalade килограми нямам да свалям, само тия проклети мазнини по корема и талията, които не са 5 килограма предполагам... А иначе май наистина трябва да отида да ми направят индивидуална хранителна и тренировъчна програма... но кога, кога? Да знае някой дали има денонощни фитнеси, или поне такива, които да работят много до късно? От София-та съм - ако някой знае, моля нека каже! На теб и на останалите, които са ми отговорили много, много благодаря! Ако някой знае още нещо, което може да ми помогне - моля нека го сподели тук! Благодаря ви предварително!

# 9
  • Мнения: 1 120
славия мисля,че работи до 22:00.
по-добре отиди и некати направят програма,която да може да изпълняваш в къщи.кажи им,че не можеш да ходиш в залата.ако инструкторът си разбира от работата,ще ти направи такава,че да постигнеш мах ефект в къщи
успех
(борбата хич не е трудна  Wink )

# 10
  • Мнения: 230
Ами , не е трудна - аз се боря вече толкова време... но продължавам!

# 11
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Здравей сладурнаке.Погледни тук :
http://i.data.bg/07/04/14/327022_orig.jpg
Ако правиш тези упражнения по два пъти на ден, всеки ден, след около два месеца ще започнеш да виждаш резултата на яве, но трябва да си стриктна.Упражненията отнемат между 5 и 7 минути(за една серия),като време ако ги правиш два пъти дневно около 30 минути.И другото важно - не спирай да ги правиш, когато резултата си проличи и ще има още по добър резултат.
Желая успех

# 12
  • Мнения: 875
ооо, слънчевите упражнения Simple Smile  това е идейка и за мен. 

# 13
  • Мнения: 2 220
Да не би да става така от стрес? 2 висши, работа... Поне при мен в подобна ситуация тялото ми е реагирало така "на война като на война!" (т.е. складиране в коремната област на тлъстинки). На мен обръча иначе ми действа, ти колко време въртиш, колко често?

Общи условия

Активация на акаунт