от 5 жени - 3 майки на корицата на Плейбой

  • 1 910
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
А Венета коя е Embarassed
Иначе вЕрно Камелия е най-добре на снимката, Юлияната на плашило са я направили

# 16
  • Мнения: 2 229
А коя от всичките според вас заслужава комплименти за тялото си?

Трите майки естествено! Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ма няма лошо, не знам кои са майките от 5те, но на тела го докарват Peace - или е играл фотошопа. Whistling

Без фотошоп няма Плейбой! Да си припомним млечногладката, розовонежната  бебешка кожа на Лили Иванова преди време... Брей, и едно слънчево петно се не видя, брей!
Дори и най-мизерните списания ползват Фотошоп. Кой би искал да гледа пъпчиви дупета със стрии...
На мен най-често снимките ми харесват, с няколко дребни изключения.
А последния брой на Плейбой да не би да е излязъл вече? Лелее, кога се мина месецът! ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 6 062
Новият брой на списанието е юбилеен, послучай 5 годишнината от излизането му в България! Петте жени от корицата са снимани в обща снимка, защото са били корици на най-продаваните броеве от излизането на списанието. Вътре нямат заснети нови фотосесии, нито са разголени!
Нека се въздържаме от обиди! Някои от споменатите майки, могат да четат тук, не е приятно все пак!  Embarassed
 А и щом са там, явно е че не са грозни!  Wink

# 19
  • Мнения: 3 886
А коя от всичките според вас заслужава комплименти за тялото си?

гласувам за Камелия
Oпределено и аз но наистина явно са го закъсали щом само се повтарят .Единственото е че са на куп.То няма и кво да покажат вече .Каквото е имало всички са го видяли............защо ли наново едно и също???? newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Новият брой на списанието е юбилеен, послучай 5 годишнината от излизането му в България! Петте жени от корицата са снимани в обща снимка, защото са били корици на най-продаваните броеве от излизането на списанието. Вътре нямат заснети нови фотосесии, нито са разголени!
Нека се въздържаме от обиди! Някои от споменатите майки, могат да четат тук, не е приятно все пак!  Embarassed
 А и щом са там, явно е че не са грозни!  Wink
Хареса ми това изказване  Peace

# 21
  • Мнения: 1 273
Абсолютно съм съгласна с Leya, броя е юбилеен, нормално е да снимат познати и снимани лица до сега (особено пък и най-продаваните).

На мен пък на външен вид ми харесват  Crossing Arms Може понякога да са тъпички, но то човек не може да знае от всичко по много

Не така общо за всички, аз Юлияна доста съм я гледала и съм на мнение, че изобщо не е глупава, а напротив! За Маги и Венета мога да кажа същото . Виж за другите две... #Crazy

# 22
  • Мнения: 5 622
Абе кой го интересува коя е глупава, коя не..Мъжете си купуват списанието не за да провеждат интелектуални разговори с мацките вътре  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт