моля за съвет- учителката в ДГ удря дъщеря ми

  • 3 372
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 705
според мен тонът ти наистина е много премиренчески и crazy chick е права! нормално е да си объркана и притеснена, но представяш ли си колко по-объркана и изплашена е дъщеря ти. ти си примерът й за подражание, твоята реакция и отношение тя ще копира и след време при проблеми, които трябва да решава сама, тя ще реагира, както ти в момента. така ли би искала да постъпи тя, ако можеше да решава сама.  newsm78

аз не бих си замълчала и най-вече, защото бих искала децата да ми да усещат, че им вярвам и съм готова да застана зад тях, дори и противникът да е по-могъщ. аз да знам, че съм дала всичко от себе си, пък да става каквото ще Naughty

П.П.можеш ли да ми кажеш на ЛС коя е градината и как се казва учителката, имам начин да разбера какво е отношението на директорката към нея, ако смяташ, че една такава предварителна информация би те подтикнала да действаш  Hug

# 31
  • Русе
  • Мнения: 170
Не виждам защо да не ти повярва директорката.
Съмненията ми относно директорката са, защото тя и двете учителки на групата са на една и съща, възраст - около 50 годишни. Работят заедно поне от 10-15г. "Стара номенклатура"  Twisted Evil А както казва една поговорка "Гарван гарвану око не вади".  #2gunfire

# 32
  • Мнения: 8 769
На кого ще повярват при една проверка - на учителки с 15 годишен трудов стаж или на една майка и дъщеря и. Не мога да очаквам и кой знае каква подкрепа от другите майки.
Ако говоря с "госпожите" се опасявам от лощо отношение впоследствие на същите към Елица. Може би вече не физически, но знаете има и доста добри психически начини за тормоз. Sad
 
В същмност точно на тези страхове почива и безнаказаността на т.нар. учителки. Повечето хораразсъждават точно по този начин. Затова жалбите са малко, заатова няма и наказани.
докато не започнем да си търсим правата и да показваме, че ги знаем, няма как другият да започне да си върши работата.
srusinova, прочти внимателно последния пост на stelt. Много добре го е казала. Примиренческата позиция не е добър пример за подражание.

# 33
  • Мнения: 1 761
Аз веднага бих написала жалба до районния инспекторат,за това,че децата са оставени сами.Ами ако някой беше влязал и откраднал някое дете?Или блудствал,докато тя си купува олио и червен пипер?А за това,че е посегнала да удари детето,защото е разбрало,че я няма бих вдигнала голям скандал.

Все пак, мисля си,че за да си позволи да излезе от градината,за да напазарува,със сигурност  е била наясно,че директора е съгласен.

# 34
  • Мнения: 1 897
според мен тонът ти наистина е много премиренчески и crazy chick е права! нормално е да си объркана и притеснена, но представяш ли си колко по-объркана и изплашена е дъщеря ти. ти си примерът й за подражание, твоята реакция и отношение тя ще копира и след време при проблеми, които трябва да решава сама, тя ще реагира, както ти в момента. така ли би искала да постъпи тя, ако можеше да решава сама.


# 35
  • Мнения: 430
Поредното гнусно посегателство над децата ни, поредната притеснена и възмутена майка, която любезно благодари за споделените съвети и така и няма да събере смелост да защити детето си. Защо? Защото учителките "ще намразят" детето, отношението има ще е по-лошо??? Е какво по-лошо от това някаква тъпа крава да пребива детето ми и да му смазва самоуважението.

Дано поне децата ни преодолеят овчедушието, в което поколения наред сме възпитавани. И тук идва ролята да положителния пример. От наша страна! (В случая обаче не го виждам.  Tired)

# 36
  • Мнения: 5 468
За пореден път мога само да възроптая срещу това, че при положение, че има ударено дете от възпитателка!!!!! майката се шашка и притеснява, вместо да го защити.
Peace Абсолютно. Чудя се, какво да кажа... Защо казваш на нас това, а не идеш при госпожата, да я питаш, с какво право удря детето ти? Просто не знам, как траете при такъв случай. На мен толкова бързо ми кипват л**ната, че ума ми не побира тези разкази.

Общи условия

Активация на акаунт