Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...

  • 12 439
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
На Ремиза, "Китайски град" мисля че се казваше.
И предлагам да спрем да обсъждаме манджите, че освен лишаването от цигари трябва да се лишавам и от храна... а вече почти ми потекоха лигите по разните китайски буламачи... И МИ СЕ ПУШИИИИИИИИ!!!

# 271
  • Мнения: 6 243
Няма да пушиш.
Щото после - бой! Или - да се съобразя със стилистиката на форума  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Айде, лека нощ!

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ти да не си яла от една чиния с мъжа ми - бой за цигарите, скандал за ресторанта, аааааа Naughty
Няма да пуша, ама не щото ме е страх от боя... всъщшност и аз забравих защо няма да пуша... лелеее как ми се пуши... една цигарка сега така ще ми припомни всичко...

И ако искаш да знаеш в Язия мирише на изпотени китайци!

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добро утро  bowuu
От снощи съм с мъж  Mr. Green За ресторанта незнам....предполагам, че и в последния момент да реша ще намерите два стола за моя скромен задник Mr. Green

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Добро утро  bowuu
От снощи съм с мъж  Mr. Green
Сержи се е върнал или Митя отскочи до вас ?  newsm78   Mr. Green

# 275
Тати ми е казвал, че когато се карат две жени най-добрата тактика е да взема еднопосочен билет за Луната и да си поръчам бира, докато се размине всичко, но ще взема становище.
Честно казано в "Зеления дракон" ми се виждат малко сухички нещата. И с мама Злати поспорихме, но аз също харесвам Язия (що пък е това "Я" отпред?). Под Ремиза също не е лошо.
Аз казах! (и подозирам, че ще съжалявам!)

Хера с мъж! Хораааа! Излизайте от мишите дупки, дето се навряхмеееее!

(Сега вече със сигурност ще съжалявам!)

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Сержи се е върнал или Митя отскочи до вас ?  newsm78   Mr. Green
Шшшшш...тихо... Mr. Green

# 277
Петък! Тринадесети!
Аз пак имам празник!

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Да не чувам гък повече или мнение, различно от моето!!!
Тази сутрин съм много нервна, внимавайте.
Първо децата ми изпилиха нервите за добро утро, после се оказа, че мъжа ми е забравил ключовете за колата в джоба си, а той се намира на задника му, който пък е на другия край на града. После Александър си разкъса якето на стърчащите лайсни на Реното (за което пак мъжа е виновен, щото нямам ключ за Тойотата) и за капак един идиот-участник в пътното движение си изпроси среден пръст и няколко не особено красиви думи.

А, и това не е всичко. За довечера се оказа, че нямам детегледачка и сме с две деца. Сега ако не се намеси свеки, усещам как и с нея ще се скарам!

Та така де. В "Зеления дракон" правят страхотни спагети, а в Язия мирише на потни китайци!

# 279
Така де! Днес е един Петък-тринадесети. Чуден ден! Също като Събота-четиринадесети!

... а в Язия мирише на потни китайци!

Че аз съм чувал, че това е тайната на китайските храни!

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Хера с мъж! Хораааа! Излизайте от мишите дупки, дето се навряхмеееее!

(Сега вече със сигурност ще съжалявам!)
Влизайте пак в дупките....Джейд днес е на метлата  Crazy нямате късмет ей... Mr. Green
Днес кафе? Rolling Eyes

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 513
Тя Джейд не е токлкова страшна  Mr. Green

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Тя Джейд не е токлкова страшна  Mr. Green
Само аз ли съм страшолъса  Mr. Green

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181809.0 пу аз да пусна новата тема  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт