ох тарся си обувки

  • 3 362
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
мили дами искам хубави евтини обувки и каде Stop Stop

# 1
  • Мнения: 7 723
 ooooh! ох и аз тарся хубави и евтини ама няма никаде  Stop

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
А аз търся каквито и да било, и евтини и скъпи, само да ми стават Praynig
Всички обувки в момента по магазините дори и 35-номер са ми големи, 34, все сандали, а аз искам обувка, затворена, на високо токче, елегантна.
Ако някоя от вас знае от къде мога да си намеря такива във Варна, да помогне Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Хубави и евтини са почти взаимоизключващи се понятия, но все пак погледни зад съдебната палата - уличката, по която върви трамвая, за да излезе на Алабин. Има магазин на Флавия. Не са много зле обувките, като за нашенски, ест. кожа отвън, прилични модели, цени под 50, даже под 40 лв. Е, не мога да кажа колко пъти ще обуеш обувката преди да се разпадне, но...туй то Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 248
Никъде няма. За евтини съвсем не знам, но тия дето са ги пуснали никак не ми допадат - дори и по-скъпите. Добре, че ме командироваха във Варна, та от там си купих едни - след почти месец търсене в София. Crazy

# 5
  • Мнения: 3 268
Май тази пролет думата евтино не важи за обувките.Лично аз не съм виждала обувки под 70 лв.

# 6
  • Мнения: 21
В СОФИЯ ПРАВЯТ ПО ПОРЪЧКА НА УЛ.ВИТОШКА И МНОГО ХУБАВО ГИ ПРАВЯТ

# 7
  • Мнения: 398
мили дами искам хубави евтини обувки и каде Stop Stop
В СОФИЯ ПРАВЯТ ПО ПОРЪЧКА НА УЛ.ВИТОШКА И МНОГО ХУБАВО ГИ ПРАВЯТ
Е КАТО ЗНАЕШ КЪДЕ ПРАВЯТ ХУБАВИ, ЩО ПИТАШ newsm78 А ДОКОЛКО ЩЕ СА ЕВТИНИ ЗА КАКВИ ПАРИ ГОВОРИМ

# 8
  • Мнения: 3 248
мили дами искам хубави евтини обувки и каде Stop Stop
В СОФИЯ ПРАВЯТ ПО ПОРЪЧКА НА УЛ.ВИТОШКА И МНОГО ХУБАВО ГИ ПРАВЯТ
Е КАТО ЗНАЕШ КЪДЕ ПРАВЯТ ХУБАВИ, ЩО ПИТАШ newsm78 А ДОКОЛКО ЩЕ СА ЕВТИНИ ЗА КАКВИ ПАРИ ГОВОРИМ

Защото там ги правят хубави, но не и евтини. Wink

# 9
  • Мнения: 21
ТИ МАЙ НЕ СИ В ЧАС Hug

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
?


ето ти предложение за едни много модерни обувки това лято Laughing

# 11
  • Мнения: 5 462
А аз търся каквито и да било, и евтини и скъпи, само да ми стават Praynig
Всички обувки в момента по магазините дори и 35-номер са ми големи, 34, все сандали, а аз искам обувка, затворена, на високо токче, елегантна.
Ако някоя от вас знае от къде мога да си намеря такива във Варна, да помогне Praynig
Oх със същия проблем съм и аз като допълнение и доста тясно стъпало ..та спасението ми е да си купувам само италиански обувки .В повечето случаи отвън , много рядко тук от Бг.

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530
?


ето ти предложение за едни много модерни обувки това лято Laughing

Е ти пък избра най грозните, има доста по симпатични. Аз бих си взела някой от по скромните на платформа модели. Но не знам от къде? newsm78

http://life.dir.bg/2007/03/29/gallery1519286_0.html

# 13
  • Мнения: 236
Хубави и евтини са почти взаимоизключващи се понятия, но все пак погледни зад съдебната палата - уличката, по която върви трамвая, за да излезе на Алабин. Има магазин на Флавия. Не са много зле обувките, като за нашенски, ест. кожа отвън, прилични модели, цени под 50, даже под 40 лв. Е, не мога да кажа колко пъти ще обуеш обувката преди да се разпадне, но...туй то Rolling Eyes
Ау НА фЛАВИЯ имам обувки само 2 пъти ги обух толкова са твърди,че  #Crazy ужас и се чудя какво да ги правя хем здрави неносени хем не стават за носене Joyта мисълта ми е не си купувай на Флавия.

# 14
  • Мнения: 7 723
 

Е ти пък избра най грозните, има доста по симпатични. Аз бих си взела някой от по скромните на платформа модели. Но не знам от къде? newsm78

http://life.dir.bg/2007/03/29/gallery1519286_0.html


Ей тия си избрах аз  Wink



А къде ги дават етино?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт