Пигментна дегенерация

  • 11 123
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Kak 6te komentirate tozi sait.Stava ? za d-r TARAN.Jena mi kato u4eni4ka e hodila i vyob6te ne e dovolna.predlaga mnogo ne6ta ,vklu4itelno i le4enie na pigmentna degeneraciq na retinata -bolest za koqto mnogo se nadqvam tazi godina da namerqt le4enie.Dai boje tova da stane.

# 16
  • Мнения: 5
zabravih da pusna saita eto go-http://vidimed.com/

# 17
здравейте! аз съм Цветлена и майка ми е с пигментна дегенерация на ретината. ходи в Варна СВ. Петка но там и отговориха че няма лечение,но преди два дена ходи в София при лекар от Калуга- Русия и тя и гарантира че може да спре развитието на болеста и чрез операция защото е в начален стадии тя все още вижда, но дядо ми е почти сляп от същата болест. моят зов е да ми помогнете и да ми пише някой който се е подложил на това лечение и дали има резултат или просто някакво конкретно мнение за тази клиника! благодаря ви предварително моля пишете ми!

# 18
Zdr. Moje li da mi kajete, kude v sofiq, moje da se otide na pregled pri lekari ot kaluga, rusiq? blagodarq vi predvaritelno

# 19
  • Мнения: 5
Здравейте,
Бих желал да се запозная с хора с пигментна дегенерация на ретината, които са били на лечение в Нови сад или при Ернст Мулдашев. Има ли някой който е постигнал успех при лечението?

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бих желал да се запозная с хора с пигментна дегенерация на ретината, които са били на лечение в Нови сад или при Ернст Мулдашев. Има ли някой който е постигнал успех при лечението?

# 21
  • Мнения: 55
Здравейте!
Някой в тази тема има ли прогрес или вариант за стопиране на състоянието?

Общи условия

Активация на акаунт