Поредната тъпа тема

  • 2 416
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
.Демонстрира обичта си към мен по начин който е невероятен , цветя , помощ в домакинството , какво ли не още.
Живея привидно щастливо. Разбираме се , обичаме се.Поне така изглежда.


   Ако и моя мъж така се промени след изневяра ,моля ви кажете ми как да го накарам да го направи/за изневярата де/?Идава ми да го  #2gunfire от безразличието което го е обхванало.Изневяра, newsm78м'да може би това е отговора и не го вземайте на майтап.
Не искай това , моля те!
Безразличието му просто ще се превърне в безразличие от твоя страна.

Благодаря на всички за съветите.А също така и че не ме съдите както аз осъждам себе си!Просто искам да запазя семейството си защото извън изневярата всичко друго наистина си заслужава.Затова и се боря с демоните си , но определено имам нужда от помощ!

# 31
  • Мнения: 750
Отидете някъде заедно- на почивка,дори и за един уикенд.Понакога хората трябва да изживеят нещо страшно, за да осъзнаят колко много означават един за друг.
Еее...стига с това ,,Отидете на по4ивка за 3 дни само двамата''!Дара-бара.... Crazy
И аз изживях това с първият си съпруг.О,да...и аз отидох с него за 3 дни на по4ивки!И още първата ве4ер когато си легнахме заедно,и детето не беше покрай нас...бяхме само аз той и тишината,то тогава наистина осъзнах 4е немога пове4е така!
Да,то4но нея ве4ер взех решение да се разведа...сърцето ми беше толкова празно,устните ми неможеха да го целуват пове4е,а тялото ми беше мъртво за неговите ласки!
Да...след 8 години брак,изневяра и опита ми да махна с ръка и да забравя-разбрах,4е НЕМОГА!
Две години сърцето ми беше заклю4ено,недопусках никой до себе си!Неисках пак да бъда наранена!А нараних доста мъже през това преме!Отмъстявах на тях,заради НЕГО!
   Намери се 4овекът който да стопли сърцето ми и да ме накара пак да вярвам в любовта!
     
  По темата:ще 4уеш много  и разли4ни мнения,но послушай едниственно и само сърцето си!
  Защото сърцето има своя логика за която понякога разума незнае нищо!  bouquet
 

# 32
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Огорчена, послушай Djane. Трябва да постъпиш така, че да си в мир със себе си, а не сърцето ти да те боли всеки ден. Ако не можеш без него и го обичаш, ще останеш. АКО го обичаш все още. Ако не можеш да простиш наистина, остави го.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 381
Каквото и да ти казваме тук - сама трябва да вземеш решение. Може би отчасти си му простила, щом още си с него.  Thinking Била съм в подобна ситуация. Приятелят ми ме излъга за нещо много сериозно преди време (не беше изневяра) и после дълго време и мен ме преследваха демони. Знам какво е. Приятелките ми и брат ми казваха: "Зарежи го". Аз обаче не го направих за всеобщо изумление. И засега не съжалявам. Повече не е е дънил така.
Опитай се да се отпуснеш и да се отърсиш от демоните. Ако не успееш - ще трябва да се разделите.

# 34
  • София
  • Мнения: 127
много го обичаш, то е ясно - щом си и досега толкова ранена
обаче му прости, гледай по-философски на нещата

# 35
прости му! горе главата,негледай назад ! опитай се да не мисли6 всяка сутрин за това ,мисли за хубави не6та, планирайте по4ивка .     давам си мнението ,за6тото съм го преживяла ,знам какво е . преди бях много против изневярата и мислех ,4е ако ми се слу4и 6те го зарежа и толкоз! да ама не, сега като съм го изпитала е съвсем дуго  , опитвам се да забравя ,да си мисля 4е не се е слу4ило на мен ,да не се се6там . аз му простих ,за6тото имаме едно детенце . съ6то и за това ,4е много го оби4ам този мъж ,прекалено много ,разбрах го като си помислих 4е 6те се разделим,оказа се 4е не мога без този 4овек и заради тази проклета любов съм готова да преживея една изневяра при положение 4е не се поятаря!!   за това от опит те съветвам - недей да си мисли6 за това което се е слу4ило гледай само напред  Peace  bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
прости му! горе главата,негледай назад ! опитай се да не мисли6 всяка сутрин за това ,мисли за хубави не6та, планирайте по4ивка .     давам си мнението ,за6тото съм го преживяла ,знам какво е . преди бях много против изневярата и мислех ,4е ако ми се слу4и 6те го зарежа и толкоз! да ама не, сега като съм го изпитала е съвсем дуго  , опитвам се да забравя ,да си мисля 4е не се е слу4ило на мен ,да не се се6там . аз му простих ,за6тото имаме едно детенце . съ6то и за това ,4е много го оби4ам този мъж ,прекалено много ,разбрах го като си помислих 4е 6те се разделим,оказа се 4е не мога без този 4овек и заради тази проклета любов съм готова да преживея една изневяра при положение 4е не се поятаря!!   за това от опит те съветвам - недей да си мисли6 за това което се е слу4ило гледай само напред  Peace  bouquet

Капа ти свалям, отмана, на тази възраст, с този опит  Hugравна нямаш.

P.S Къде е пенсионния във форума да си подадем молбите?! Grinning

# 37
  • Мнения: 4 733
Или прощаваш и продължаваш напред...
Или удряш чертата. Ако усещаш, че ще ти тежи цял живот няма смисъл да се самоизтезаваш.

# 38
  • Мнения: 2 723
Ако не можеш без него и го обичаш, ще останеш. АКО го обичаш все още. Ако не можеш да простиш наистина, остави го.

Добре де, ами ако го обича и тъкмо затова не може да прости???
Не е толкова лесно бе хора - обичам го, затова му прощавам и хоп, забравам тутакси болката и от утре започвам да му вярвам...
Трудничко е да започнеш да вярваш на някой, който ти е доказал, че не заслужава доверието ти Thinking

# 39
  • Мнения: 685
Ако можеш с ръка на сърцето пред себе си да кажеш, че можеш да му имаш доверие.. Няма значение какво прави или не прави у дома. Цветята увяхват, домашните задължения не свършват, но остава чувството, което изпитвате един към друг.
Имаш ли му ДОВЕРИЕ? Вярваш ли му? Ако го обичаш и му вярваш, защо те измъчват тези чувства? Вината е най-пагубното чувство, не я ли превъзмогнеш, покой няма. Аз поне не намирам...

Прошката е велико проявление на човешката природа, но трябва да идва от сърцето ти, не се насилвай да простиш... ако не можеш. Не можеш да се примириш, значи не можеш да забравиш, за да му простиш. Поне за сега. А времето минава, как се изнизва само. Дай шанс на себе си, а не на него. Послушай вътрешният си глас, той никога няма да те подведе. Ако те води към него, помислиш защо? Защо искаш да бъде точно той?

Колко малко ни трябва са сме щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт