СНБМ - инициативи - VII част

  • 12 384
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Сетих се!

Влади, честит рожден ден! Да си все така борбена и изпълнена с живот! От мен имаш и пожелание за още 100 години безпроблемно биропиене водкосмучене и мезеядене! Mr. Green

# 286
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И естествено забравих да се отчета за Шейново!
Оказа се, че никой там не знаел, че някой ще отиде да остави брошури и след половинчасово размотаване и провеждането на 2-3 телефонни разговора най-накрая ми позволиха да оставя брошурите в женската консултация. Истината е, че можех направо да си ги оставя на масичката отпред без да питам никой, ма нали уж съм възпитана.

Освен това сега се сетих, че вчера като раздавах брошурите една майка попита какво може да се направи за млеката на децата с алергии, казах и да пусне тема в нашия подфорум или да пише тук.

Ми май вече наистина е това. Пожелайте ми слънчево и топло време.

# 287
  • Мнения: 4 978
Все пак, като си тръгвахме от дома на културата минахме с Таня през парка, където се оказа, че се провежда някаква инициатива за детските градини и там попаднахме на един от организаторите (съвсем случайно понеже му набутах една брошура) който каза, че отдавна иска да се свърже с нас - казахме му да пише в сайта или да се обади на тел. на брошурата, само дето му забравих името на човека. Притесни ни единствено това, че каза, че е с леви убеждения, но твърдеше че организацията им не била политически обвързана. Това за сега от мен, ако се сетя още нещо ще пиша.

Хах, мен левите убеждения никак не ме притесняват, ако са убеждения. Съвсем различно е от партийната принадлежност.
Това да не е организацията, която вчера са давали в новините по Нова и ще внасят някакво искане в парламента, родителите на децата, които не са приети поради липса на места да получават х 100 лв./месец?

# 288
  • Мнения: 1 828
Мацки,
Родителите на децата с наградите са прозвънени. Софийските мами обещаха да си доведат децата в неделя.

Оказа се, че едното детенце дето сме го наградили (2,2 г.) има близначе  Simple Smile Хриси обеща да се чуе с Жени да му вземе подарък и на братчето  Simple Smile

# 289
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Все пак, като си тръгвахме от дома на културата минахме с Таня през парка, където се оказа, че се провежда някаква инициатива за детските градини и там попаднахме на един от организаторите (съвсем случайно понеже му набутах една брошура) който каза, че отдавна иска да се свърже с нас - казахме му да пише в сайта или да се обади на тел. на брошурата, само дето му забравих името на човека. Притесни ни единствено това, че каза, че е с леви убеждения, но твърдеше че организацията им не била политически обвързана. Това за сега от мен, ако се сетя още нещо ще пиша.

Хах, мен левите убеждения никак не ме притесняват, ако са убеждения. Съвсем различно е от партийната принадлежност.
Това да не е организацията, която вчера са давали в новините по Нова и ще внасят някакво искане в парламента, родителите на децата, които не са приети поради липса на места да получават х 100 лв./месец?

 Peace същите!


Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 14:23 от Не съм

# 290
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз пък се притеснявам от травмата на детето от постоянно местене по ясли сборни и т.н. а не ми е проблема да го водя в друга ако той не реагира бурно. Но може би наистина сме малко тези мами. Благодаря за инфото

Права си да се притесняваш. Сина ми ходи на ясла от почти два месеца и още не мога да кажа, че е свикнал напълно. Така че за мен е абсурд да го водя в друга дежурна ДЯ, а не в тази, която посещава не заради разстоянието, а заради психическата травма, която бих му нанесла. Не виждам смисъл да постъпвам така с детето си след като няма да е нещо постоянно, а само временно.
И не мисля, че са малко родителите, които нямат желание да ползват услугите на ДЗ и през лятото. Просто след като така са казали, че се затварят всеки си търси сам решението и недоволства от ситуацията, но до момента все още няма нищо публично направено.

скоро ще пусна подписка ако искаш да се подпишеш проследи в нашите деца. На някои мами ни писна и решихме да опитаме

# 291
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Хайде народе в топлото време на топлата новичка тема

СНБМ - инициативи - VIII част

# 292
  • Мнения: 3 336
Влади, ЧРД, да си жива и здрава, все така лъчезарна и усмихната и много да се слушат домашните животни Hug  bouquet

# 293
  • София
  • Мнения: 6 171
Влади, честит рожден ден! Желая ти много късмет! beer

Общи условия

Активация на акаунт