Имахте ли проблеми в ранна бременност?

  • 12 448
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 100
С първата бременност имах кървенв в 8ма седмица!
С втората за сега нямам !

# 16
  • Мнения: 948
В началото непрекъснато ми се гадеше и повръщах по всяко време и в комбинация с това имах леко кървене. Cry

# 17
  • Мнения: 46 484
Имах кървене в 11 г.с., но го предизвиках механично, можех да се размина и без него.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Повръщане само!  Sick
 Arrow С щерката до 9м.(последно на операционната маса  Shocked );
 Arrow Със синчето до 4м.
Гинекологично никакъв проблем и с 2-мата до края.  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 187
Абсолютно никакъв проблем! Нито в ранна нито в късна бременост! Даже до към в четвъртия на моменти се чудих дли наистина съм бременна! Ходех всяка седмица на ултразвук да проверявам! Laughing

# 20
  • Мнения: 256
Аз имах кървене първите 3 месеца

# 21
  • Мнения: 2 655
НЕ!НИКАКВИ!
Само спях сладко сладко до 12:00 на обяд и си лягах в 21:00-22:00 с думите:"Аз съм бременна и трябва да си почивам!" Rolling Eyes
Добре, че тогава го направих, защото после като се роди малката сладка АЛИ и до днес все не ми остава време да се наспя като бял човек. Cry

# 22
  • Мнения: 433
Аз повръщах до началто на шестия месец.

# 23
  • Мнения: 137
Гласувах, че нямах никакви проблеми. По-точно никой от гореизброените.
Вторият и третият месец ми се гадеше, но не съм повръщала.

# 24
  • Мнения: 4 965
Не само в ранна, но и през цялата бременност и то не само изброените, но и още няколко. Имах кървене до 5-тия месец (редовно) + до 7-ми още 1-2 пъти. Повръщах първите 3 месеца и все ми миришеше на лошо (мъж ми ме майтапеше, че ставам за куче-следотърсач), болеше ме главата, бъбреците и яйчниците. Имах нон-стоп контракции (биеха ми прогестерон и пиех папаверин), виеше ми се свят. Трябваше да лежа постоянно (дори не посмяха да ме накарат да ида до болницата, а останах да ли лежа у нас) - вкъщи не пипнах нищо 8 месеца и постоянно умирах за сън (изкарах почти цялото време по нощница). За всичките 8 месеца направих не повече от 10 разходки в парка, който е точно до блока, а после лежах с болки в корема и с оттекли крака. От лежането качих 39 кг. и след като родих имах чувство, че съм се преродила - изведнъж ми минаха всички болежки. Имах проблеми с производството на прогестерон, а после и на пролактин. С 2 думи - беше гадно, но пак бих го изживяла.

# 25
  • Мнения: 181
На мен единствения ми проблем през бременността е бил повръЩането. ПовръЩах от 1ия ден 4аааак до като родих. В болницата като ме приеха за да ми предизвикат раждането пак повръЩах. Не можех да ям до към 13_14х на обяд, заЩото вси4кото си гу връЩах. Ина4е пиех хап4ета, които ме успокояваха поне за 2 4аса  #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 965
Да допълня за повръщането, повръщах и на края - последната седмица преди раждането и особено последните 3 дни, докато лежах за задържане, а контракциите ми бяха на няколко минути. Процедурата беше - контракция, повръщане, почивка и пак така цели 3 дни. Спрях чак по време на операцията, защото анестезиологът ми натискаше кислородната маска на устата, та ми се "поразкарваше".

# 27
  • Мнения: 2 784
Получих кръвоизлив във 2 месец,пих Дуфастон и но-шпа до 20 седмица и полежах 2 седмици в къщи.После се притеснявах дали на детето всичко ще му е наред до раждането заради приказките на докторите,че организма отхвърля дефектния плод.За щастие,имам едно съвършено дете Grinning
А след като кървенето спря,аз си отходих-почти не съм се задържала у дома,а какви танци му дръпнах на собствената си сватба... #Milti

# 28
  • София
  • Мнения: 39 741
гадеше ми се няколко дена, но ми мина, след това лежах в болница с кървене (2ри месец), а след това да чукна на дърво до края само дебелеех Wink

# 29
  • Мнения: 18 542
Имах невероятно лека бременност и ужасно кошмарно раждане  #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт