Никъде няма... големи номера обувки!

  • 126 912
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Аз зяпам по магазините за обувки на "Плиска" - там обикновено има големи номера. Два магазина са на Тенденз, но има и един по-свестен Peace с интересни модели и добро изпълнение.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 896
Айде да си направим един клуб на дълго-ходилестите!

Всеки път когато дойде време да си купувам нови обувки ми докривява, защото знам, че ще обикалям много и трудно ще си намеря. Последните си ги купих от едно магазинче на пазара на Графа, 40 номер, но ми станаха, почти де, да не си мислите, че съвсем по мярка са ми били - отдавна съм се примирила с това. Иначе ги бива, черни, с ток по-скоро висок, мисля, че 79 лв. бяха. Преди това път ударих кьоравото с едни прекрасни обувки, които сигурно са стрували поне 4-5 пъти повече в Италия /уж за такива ги водеха в магазина/, аз от един магазин в Пловдив ги взех за 40 лв и бях много горда от себе си, защото успях да ги пазаря на тази цена, при положение, че бяха 70 лв. Имах късмет, че собственика беше вътре и веднага щом казах "Ако ми ги дадете за 40 лв ги взимам веднага" /това след дълги чуденки и вайкания заради странния цвят, който трудно ще съчетавам с облеклото си...не  е вярно естествено/ човека прецени, че няма да има скоро друга такава странна птица с такъв голям крак да купи обувки с толкова висок ток, че и електриково сини при това.

# 17
  • Мнения: X
ООООООООО включва се в отбора на 41 номер Grinning То цял живот мъка бе.. #2gunfire.Питам а  продавачките - имате ли големи номера - а те : ми да, 39 Shocked Пробвайте..Е как да пробвам ?? В чудо се виждам и аз.Вие поне сте от София, ами какво да кажа аз-от Добрич..В тоя затънтен град има 3 магазина за обувки с по 2 чифта 38 номер и това е. Сега с тази тема на Ла Редут гледам има повечето даже до 42 номер..Засега си поръчах едни ботуши 41, ако отговарят - ще свиркам..За протокола - моят крак е тесен..

# 18
  • Мнения: 374
Аз нося 39-40 № и определено кетайските пантофки 40№ ми стягаха, но за мой късмет си намерих съвсем случайно обувки пак с някакъв неясен произход, които са №38.Късмет!

# 19
  • Мнения: 4 916
... Вие поне сте от София, ами какво да кажа аз-от Добрич..В тоя затънтен град има 3 магазина за обувки с по 2 чифта 38 номер и това е. ...

В Добрич нали има завод - половината обувки-ишлемета по магазините в София и Варна са от там. Не вадят ли обувки от завода и в Добрич?

# 20
  • Мнения: X
Какъв завод???Той беше за детски обувки и е ликвидиран преди поне 15 години...има разни измислени фирмички-ама те са  Naughty...

# 21
  • Мнения: 4 916
Значи лъжат, като казват "Ааа, това е от завода в Добрич, шито е за износ"  Joy То не е смешно, ама... защо ли не се учудвам?

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim bam, в кой магазин си гледала Флавия?

Аз минавах през фирмените магазини в Пловдив.
Но и в София ги има, само че не знам къде.
Говоря за новата им пролетно - лятна колекция. Повечето модели за произведени по поръчка за износ /така ми обясниха в магазина/ и са поръчани от 37 нагоре, но вървят по - големи с един номер.

# 23
  • Мнения: 2 386
Аз зяпам по магазините за обувки на "Плиска" - там обикновено има големи номера. ... но има и един по-свестен Peace с интересни модели и добро изпълнение.

Е, точно тия идиоти с обувки на Карло
Бруни ми скъсаха нервите вчера.....Влизам и питам 'Имате ли обувки 40 и 41 номер, независимо от модела (докъде съм изпаднала,а  Sad )...И  те ми отговарят- Не!  #2gunfire Представяте ли си?
След мен влиза момиче, което си харесва модел и пита за 36 номер.....Познайте.....Няма!
И накрая една лелка искаше да си вземе червени пантофки 37 номер и......бяха свършили!

И защо съществуват такива магазини изобщо?  Shocked

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 10:19 от evanescent

# 24
  • Мнения: 2 386
Не мога да помогна,за съжаление, но имам същия проблем.А най-лошото е,че 40 ми е малък,а 41-голям.Единственото което намирам без проблем са маратонки.Ще следя темата редовно.

Да те питам какви маратонки си вземаш- Адидас, обикновени....има ли по-малко спортни модели ...да приличат на ежедневни обувки?


От другите ще чакам отзиви и отговори, благодаря ви много!!    bouquet   bouquet  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 916

Е, точно тия идиоти с обувки на Карло
Бруни ми скъсаха нервите вчера.....Влизам и питам 'Имате ли обувки 40 и 41 номер, независимо от модела (докъде съм изпаднала,а  Sad )...И  те ми отговарят- Не!  #2gunfire Представяте ли си?
След мен влиза момиче, което си харесва модел и пита за 36 номер.....Познайте.....Няма!
И наккрая една лелка искаше да си вземе червени пантофки 37 номер и......бяха свършили!

И защо съществуват такива магазини изобщо?  Shocked

Странна работа, обикновено имат всякакви номера. Аз нося н40 и дори понякога влезам да пробвам ей така - без никакви конкретни намерения  Mr. Green и обикновено имат мой номер. Ще отида да ги проверя и днес  Embarassed

# 26
  • Мнения: 2 386
Има и друго...... на мен 40 не винаги ми става, а там и в повечето магазини не са и чували за 41 номер.....

Няма значение Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 421
Момичета в аутлета на Витошка (този който е близо до Макс Мара) имаше разкошни обувки на Бали  - 41 номер,около сто и няколко лева,висок ток.Там могат да се намерят най-често или много малки номера или много големи.

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 10:32 от La Fornarina

# 28
  • Мнения: 4 916
Момичета в аутлета на Витошка (този който е близо до Макс Мара) имаше разкошни обувки на Бали  - 41 номер,около сто и няколко лева,висок ток.Там могат да се намирят най-често или много малки номера или много големи.

Отивам още утре  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 421
Съветвам те да отидеш днес защото обувките там изчезват много бързо.А утре е събота -пазарен ден по Витошка Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт