На Великден с яйчице, ще се бори ДОБРИЧко дете (25)

  • 11 093
  • 302
  •   1
Отговори

Анкета

Предложение за следваща тема:

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 06 апр 2007, 23:19

# 30
  • Мнения: 3 810
ама убии ме - винаги те гледам каква си ми хубава на снимката и имам.....бледи спомени за теб от ученическите години!

 Joy Убих те!

Тогава бях късо подстригана с един перчем през половината лице...СРАМ за мен! Embarassed Embarassed Embarassed
Но с годините се разхубавих- спа- център, Фотошоп, туй- онуй Laughing

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 958
Според мен, трябва да е на някакъв ПРАЗНИК. Така мисля. Ако е на друга дата  newsm78 не мисля, че ще се получи замисленото.
Все пак давайте да решим какво ще правим, а след това всеки ще си прецени силите и възможностите.

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 958
Тогава бях късо подстригана с един перчем през половината лице...СРАМ за мен! Embarassed Embarassed Embarassed
Но с годините се разхубавих- спа- център, Фотошоп, туй- онуй Laughing
Ще е интересно да те видим  Joy То и аз по едно време приличах на Гео Милев /така казваше сестра ми/ - добре, че никой не ме познава оттогава  hahaha /такава беше модата тогава.../

# 33
  • Мнения: 3 810
Хахаха, кеми, били сме като сестрички! Joy

# 34
  • Мнения: 2 821
Мама Блу, днес се засякохме в новият детски магазин на центъра, аз бях зад теб, а ти попита за дъска на която се рисува. Като се прибрах се сетих къде съм те виждала, а то било от срещите ви. Другият път ще се обадя. Simple Smile
сещам се...едно момиче имаше след мен...другия път се обади Hug
mimi_kir и аз съм 73, ама не ПМГ Mr. Green
Според мен, трябва да е на някакъв ПРАЗНИК. Така мисля. Ако е на друга дата  newsm78 не мисля, че ще се получи замисленото.
Все пак давайте да решим какво ще правим, а след това всеки ще си прецени силите и възможностите.
За базара ли става дума?На мен ми хрумна следното....няма начин да не се организира нещо за децата на 1 юни..концерт например...може да се включи базара в рамките на програмата, макар че навън Thinking, щото обикн. навън правят концерти на този ден...може да се проучи чрез общината къде по залите ще има някаква програма за децата и да се използва помещение.Може и в младежкия дом да са организирали нещо..в центъра за работа с деца. Според мен самостоятелно ще е трудно..най-добре да се прикачим към някое събитие. Аз много акъл давам, но с какво реално ще участвам ?Rolling Eyes

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз много акъл давам, но с какво реално ще участвам ?Rolling Eyes
С акъл  Simple Smile Това също трябва  Wink

# 36
  • Мнения: 4 392
Според мен, трябва да е на някакъв ПРАЗНИК. Така мисля. Ако е на друга дата  newsm78 не мисля, че ще се получи замисленото.
Все пак давайте да решим какво ще правим, а след това всеки ще си прецени силите и възможностите.
По- скоро да се преброим, на колко души можем да разчитаме, защото ако сме 4-5 няма смисъл....Да, на празник трябва да е, определено. Peace
Не трябва да се забравя, че 1. юни е лято вече и половината, че и повече от половината Добрич ще се е изнесъл на Албена, та не знам , кой ще купува.  Rolling Eyes
Вие кажете, как би тръгнало едно такова благотворително мероприятие.....Живеете тук отдавна. Аз май съм по- скоро скептична.  Sad
А кога е празникът на града? Thinking

# 37
  • Мнения: 11 607
Като се прибрах се сетих къде съм те виждала, а то било от срещите ви. Другият път ще се обадя. Simple Smile

Нейните очи не се забравят, нали..... Мен ме кефят много... Много запомнящи се очи има....

# 38
  • Мнения: 4 392
Като се прибрах се сетих къде съм те виждала, а то било от срещите ви. Другият път ще се обадя. Simple Smile

Нейните очи не се забравят, нали..... Мен ме кефят много... Много запомнящи се очи има....
Ами твоите кога ще ги видим? Wink Даже и тук рядко надничаш!

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 958
Празникът на града е на 24-ти май, но тогава е немислимо, по много причини  Naughty
За да се преброим, трябва да имаме идеи първо. Аз си признавам, че нямам - може и да ми дойдат, но засега  Crossing Arms съм кръгла нула.

# 40
  • Мнения: 3 810
По- скоро да се преброим, на колко души можем да разчитаме, защото ако сме 4-5 няма смисъл....
А кога е празникът на града? Thinking

24.5 с кеми вече го разнищихме че става голяма цигания тогава...
По- рано: няма време, по- късно: наистина е лято.
Май и аз спадам към отбора на скептиците...

мама Блу, знам за набора ти. Нали и него нищихме? Laughing
Ама и аз може да съм се засякла с мъжа ти...каква паралелка е бил? Познавам доста от биологията... Thinking

# 41
  • Мнения: 11 607
Ами твоите кога ще ги видим? Wink Даже и тук рядко надничаш!

Моите можехте да ги видите февруари месец... Тогава дори и Диди не ме усети,че съм била в града... Пък как искам да се видя с Мими, Фапуа.... Тук рядко надничам, защото повече се познавате вие в града и си коментирате разходките. Аз това не мога да го споделям, а и вече има много нови мами.... А и когато искам да ви видя - ви събирам на среща..... Mr. Green

Сериозно сега - като дойдем - ще си спретнем срещичка... Защото само Блу, Арчела, Емчо, Фапуа и Анушка разпознавам в града... Ама и те сигурно са се променили.... Живи и здрави лятото....

Ама си ви обичам всичките - и нови, и стари... А и особено много ви обичам като ви видя в другите теми... Е, Мими се дави вече от моите филии с маргарин... А Фапуа нищо не пише в Многодетните в последно време.... А и теб, Амарена, често те засичам, ама като не те познавам лично... незнам дали ще ти е приятно с мен.....

мама Блу, знам за набора ти. Нали и него нищихме? Laughing
Ама и аз може да съм се засякла с мъжа ти...каква паралелка е бил? Познавам доста от биологията... Thinking

Кой от биологията.... Тогава още не бях бракувана и се заглеждах по момчетата.....

# 42
  • Мнения: 217
Не трябва да се забравя, че 1. юни е лято вече и половината, че и повече от половината Добрич ще се е изнесъл на Албена, та не знам , кой ще купува.  Rolling Eyes

Аз ще съм със сигурност от тази половина, съжалявам...  Sad

# 43
  • Мнения: 2 821
Като се прибрах се сетих къде съм те виждала, а то било от срещите ви. Другият път ще се обадя. Simple Smile

Нейните очи не се забравят, нали..... Мен ме кефят много... Много запомнящи се очи има....
Embarassed Mr. Green...Цоцоланке Hug
мама Блу, знам за набора ти. Нали и него нищихме? Laughing
Ама и аз може да съм се засякла с мъжа ти...каква паралелка е бил? Познавам доста от биологията... Thinking

математика

Празникът на града е на 24-ти май, но тогава е немислимо, по много причини  Naughty
25.09 е празникът на Дч....

# 44
  • Мнения: 4 392
Ами твоите кога ще ги видим? Wink Даже и тук рядко надничаш!

А и теб, Амарена, често те засичам, ама като не те познавам лично... незнам дали ще ти е приятно с мен.....

Кой от биологията.... Тогава още не бях бракувана и се заглеждах по момчетата.....
Къде ме засичаш? Из града- абсурд! (Рядко излизам...Ставам бърсалка на обувки. Rolling Eyes Малката все иска да я носят. Сега има "кооо" (разбирай : колело) и е голяма гъзарка. Седи на него като на мотор, пък като сложи и очилата... hahaha) По- вероятно е тук да ме засечеш. Joy
Е, как няма да ми е приятно?! Какви са тези приказки? Виж от ВБ не можах да ти разкажа, а така ми се искаше, но не смогвам и 10 минути да хвана от него. "Шефката" ми налага голяма цензура! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт