Нормални терзания?

  • 2 185
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Как се чувствате/чувствали след раздяла с човек, по Ваше желание, с който сте били заедно и сте живели заедно. Тежко ли Ви е/било?

# 1
  • Мнения: 822
Ами да... преди известно време.
Беше по мое желание, но въпреки това трудно го преживях.
Но не съжалявам.

# 2
  • Мнения: 2 723
Ами разведох се с бившия ми мъж по мое желание...
Кофти ми беше когато изведнъж останах сама - няма с кой да си кажеш една дума вечер...
Всичко се променя, нищо не е същото... Тишийна и празнота...
Тежко си беше

# 3
  • Мнения: 8 999
Направо ми поникват крила - чувствам се толкова облекчена, че летя! Е, с малко угризения, но аз съм егоист.  Случвало ми се е два пъти и направо подрипквах от кеф, че съм имала смелостта да взема правилното за мен решение.

# 4
  • Мнения: 251
Да беше ми гадно, все пак бях свикнала с него. Но просто нямаше смисъл. Беше доста отдавна и сега като се върна назад осъзнавам, че съм взела най-правилното решение. На лице е най-голямото съкровище с което съм била, а именно съпруга ми  Blush.

# 5
  • Мнения: 364
Беше много отдавна, след дългогодишна връзка, живеехме заедно. Ако започна да разказвам за отношението му към мен - фермани ще се изпишат. Когато си тръгнах почувствах безкрайно облекчение, възвърнах си здравия разум или по-скоро придобих такъв, защото за да търпя подобно отношение явно не съм била с всичкия си! #Crazy
Никога не съм се съмнявала, че взетото тогава решение е било правилно - чашата отдавна беше преляла. След време премина и чувството на яд, което изпитвах към себе си.
Открих прекрасен мъж, когото много обичам, който осмисля живота ми и ме прави безкрайно щастлива!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 750
След 8 год. брак го зарязах!Казах си...стига Mr. Green!
Да ми е било тежко ли...ми не,не ми е било!Напротив така хубаво ми стана,4е съжелявах 4е не съм го направила по рано Joy!
Разводът ми бе най-хубавото нещо което ми се е слу4вало newsm68 newsm44

# 7
  • Мнения: 4 555
Да, беше ми много... не тежко, по-скоро мъчно.
Въпреки, че беше по моя инициатива раздялата и ми беше пределно ясно, че не можем да сме заедно, много ми липсваше и за доста дълъг период не беше минавал ден, без да мисля за него.

# 8
  • Мнения: 3 674
Как се чувствате/чувствали след раздяла с човек, по Ваше желание, с който сте били заедно и сте живели заедно. Тежко ли Ви е/било?
Така се разделих с първия ми съпруг...по мое желание. Не бе6е при4ината изневяра ...от никоя от двете страни.Аз много пътувах и бяхме доста време разделени...и някак  си се бяхме от4уждили един от друг. Бяхме страхотни приятели....но не6то липсва6е. Не бих казала 4е НЕ  съм била 6тастлива ...или пък както не бих казала 4е съм била  и не6атстна.Бе6е стархотен 4овек,много се оби4ахме  и се уважавахме....но явно разстоянието си каза думата
Аз просто свикнах да живея сама през вси4ките тези пътувания....това е .
  Не бих казала 4е ми бе6е трудно и тежко след като се разделихме,но някак си ми бе6е... странно.Бяхме женени 17 години...и изведнъж ..хоп..не сме пове4е женени.Странно усе6тане...това помня.Но бе6е добро ре6ение и за двамата.Всеки трябва да следва пътя си и да върви напред ...и  да бъде 6тастлив.И всеки има право на това.

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 00:37 от roza66

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами нямам толкова години "стаж" като повечето мами тук. Но от опит знам едно. Когато раздялата е резултат от огорчение и болка, е страшно трудна. Все се мяташ като риба на сухо, плачеш, после се ядосваш ту на себе си, ту на него, после пак ти е мъчно и плачеш. Иска ти се всичко да се оправи, но незнаеш как.... Абе гадна работа.
Когато обаче стане в резултат на трезва преценка, е като хирургически разрез - правиш го и продължаваш, а нещата сякаш се развиват точно така, както е трябвало...
Последната ми раздяла беше от начало страшно мъчителна, но както вече някъде писах, след здрав рев обикновено ми идва акъла, и взех твърдото решение да си тръгна. С това започна една страхотна година  Laughing

# 10
  • Мнения: 470
Нямам подобен опит,но знам,че бих се чувствала добре,защото всеки край е едно ново начало,а още по-добре ако аз съм взела решението.Понякога нещата не вървят и не виждам смисъл да се бутат насила.

# 11
  • Мнения: 473
Доста тежко понесох една раздяла, но знаех че е за хубаво. Човекът с който живеех не беше подходящия за мен партньор и аз много ясно осъзнавах това. Мъчно ми беше, защото по някакъв начин бях свикнала с него, но не съжалявам за взетото решение да се разделим. Разумът според мен трябва да надделява над чувствата, защото иначе може човек да страда цял живот.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм живяла с него, но 6 месеца след раздялата не знаех на кой свят съм Crazy И после забелязах мъжа ми, който всъщност през цялото време си е бил там, ама аз глупачката - влюбена...не виждам съкровищата наоколо Mr. Green

# 13
Имах 4 годишна връзка, не сме живели заедно. Като цяло беше доста страстна - в смисъл раздели и сдобрявания. Аз си го обичах, той мен - до ден днешен не знам:) Но един ден ми писна и взех решение да не съм с него, доста ми олекна. След 10 дни намерих новия ми приятел:)

# 14
  • БГ
  • Мнения: 1 158
Чувствах се ужасно, дори на моменти се обвинявах, че не постъпвам правилно, но след като го видях с женен с детенце ми олекна!

Общи условия

Активация на акаунт