Вашите дъщери кючек играят ли?

  • 8 599
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 936
Могат ли го вашите дъщери, или само моята е далеч от тези неща? Снощи бяхме в заведение с жива музика, към 23 ч. се появи 7 годишната дъщеря на диджея, качиха я на едно буренце и детето до към полунощ танцува, прави чупки в кръста и т.н. Ние бяхме само женска компания и гледахме отстрани неодобрително , като едни дърти консерви. Първо -останахме неприятно изненадани, че във въпросното заведение се свири само чалга, и второ -това детенце направо ни шокира.

# 1
  • Мнения: 2 152
Много е грозно
На една сватба бяхме лятото и там едно момиченце на около 5 години,такива кючеци хвърляше, свят да ти се завие.Изобщо не й подхождаха на възрастта.Бяха с такъв курвенски привкус,че картинката беше повече от грозна.Майката,селска клявка, я подканваше  да си вдига блузката, че да се види пъпчето .Изглеждаше много горда от изпълненията на дъщяра си, а съпругът ми подметна , каквато  майката,такава и дъщерята Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Дъщеря нямам, но сина ми танцува много и го забелязвам, че има предпочитания към сръбската музика! Върти китки, дупе.....  CrazyАз му се радвам,никой не го е учил, но не бих го завела в някое заведение да ми танцува! Въпрос, на гледна точка.
Миналата година на морето 5 год. дъщеря на кумовете не слезна от масите на кръчмите танцува. Веднъж, два пъти добре, после става грозно и досадно, но кума не видя нищо лошо.....   Thinking

# 3
  • Мнения: 448
Слава богу-не играят!Грозна картинка е ,особено ако е малко момиченце,виждала съм и не одобрявам.

# 4
  • Мнения: 4 841
Нямам дъщеря, но наскоро в един друг форум една майка гордо се хвалеше, че детето й(между 2-3 години някъде) си запушва ушите като чуе детски песнички, но пък за сметка на това знае целия репертоар на телевизия Планета... Аз това го намирам направо  Sick Sick Sick То не стига, че си се ..кал, ама пък и да се гордееш с това... Не ги разбирам аз нещата явно...

# 5
  • Мнения: 4 726
Кючек в истинската му форма малко се съмнявам някое необучено дете да може да играе. Децата се кълчат водейки се от ритъма.

# 6
  • Мнения: 936
Снощи картинката наистина беше потресаваща. А детето даже изглеждаше много щастливо. Sick А на другия ден? Как ще отиде на градина/училище?
Касиди , образно казано кючек.
На моята щерка категорично съм и забранила да пуска канали от сорта на Планета .

# 7
  • Мнения: 5 103
Въпрос на възпитание, тъй като в нас въпросната тлевизия не се пуска и никой от нас не слуша чалга, не мисля, че дъщеря ми ще почне да друса кючек.

# 8
  • Мнения: 4 473
На 2-3 годишна възраст дъщеря ми слушаше непрекъснато Планета. Танцуваше, но танците и бяха далече от кючеци. Последните 2 г не се и сеща за нея, смени предпочитанията си. Сега не мога да я накарам да танцува нищо по-различно от танците, които учат в градината.

# 9
  • Мнения: 1 520
Моето е момче, така че не от опит се изказвам.

Но не ми харесва подобно поведение. Просто танците са си...
Нека си слушат каквата музика искат, чалга, чалга. Ама защо трябва да ги учат така да танцуват. Не отива на 7-годишно дете.

Спомням си преди време в Елит май даваха на гости на Анелия и дъщеря й. От телевизора бичеше Планета, естествено, няма лошо. Но детето беше тогава на 1.6 - 2 годинки и така друсаше дупе, с откровени кючекински движения, че ме ужаси. Не е хубаво просто, не ми харесва.

Моето нищо, че е момче не ги танцува тия танци, той и лошо танцува като цяло всичко, де.  Crazy

# 10
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
 Каквото почукало, такова се обадило!   На едно дете ако не му се покаже и не слуша такава музика, няма откъде да ги знае "чупките в кръста".

# 11
Кючек в истинската му форма малко се съмнявам някое необучено дете да може да играе. Децата се кълчат водейки се от ритъма.
smile3521Моята щерка се кълчи, ако щеш и на хеви метъл!

# 12
  • Мнения: 47 963
моята дъщеря много обичаше планета като малка- хубави мацки, весел ритъм и пееха на БЪЛГАРСКИ което най-много й харесваше
последните 1-2 години изобщо не се сеща  за нея, но и когато я зяпаше и припяваше/танцуваше, си имаше интерес към детски песнички, знаеше много и не мисля че нещо й е навредила чалгата  Thinking
а иначе маловците имат усещане за ритъм и винаги се впускат да танцуват, независимо дали песента е "балона се надува" или някоя на азис Wink

# 13
  • Мнения: 7 716
Никога не съм одобрявала чалгата и кючеците.
Дъщеря ми подсъзнателно още от малка разбра това и също нито слуша, нито одобрява. Винаги е слушала стойностна музика.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Кючек в истинската му форма малко се съмнявам някое необучено дете да може да играе. Децата се кълчат водейки се от ритъма.
smile3521Моята щерка се кълчи, ако щеш и на хеви метъл!

Така е, сина ми по същия начин танцува и на детските песнички. Но това, че слушаме и чалга не мисля, че му вреди!

Общи условия

Активация на акаунт