Бронзираща пудра?

  • 8 703
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 236
Мацки,препоръ4айте ми хубава бронзираща пудра?Аз ползвам в момента тази на Максфактор,доволна съм много,само 4е малко пове4ко блести,а лятото лицето ми достатъ4но много лъсва от само себе си Laughing.$есто срещам жени по улиците,незнам какво ползват,ама лицата им са трепа4.То е ясно 4е се ходи и на солариум,ама след това какво ползват незнам....едни такива шоколадови ,безупре4ни кожи на лицата...да им завиди 4овек Rolling Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
Ползвам бронзираща на FlorMar

# 2
  • Мнения: 1 241
Ползвам бронзираща на FlorMar
как изглежда?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 917
http://www.talani.ru/production/3/?cat2=35&name=35 ето тук, номер 23 имам аз

# 4
  • Мнения: 1 241
мерси   bouquet
а какви пари е ?
трайна ли е?
аз да си призная не съм ползвала бронзираща пудра, пудря се със златисти сенки, много яко става, ама ми излиза скъпичко

# 5
  • Варна
  • Мнения: 917
около 10 до 12 лева е, страшна е наистина- прави страхотен тен и леко блести

# 6
  • Мнения: 1 236
Ох,аз си бях взела миналото лято на Голдън роуз,подлъгах се защото ми хареса външия вид.Оказа е голям боклук,само лъщи а цвят никакъв не дава SadВиж максфактор е друго нещо,ама сега ми свършва и ми се иска да сменя.Ако ли не пак нея ще си взема.

# 7
  • Мнения: 7 186

И аз съм със същата в момента и много ми харесва. Като ми свърши, пак ще си взема от нея.

# 8
  • Мнения: 1 236
около 10 до 12 лева е, страшна е наистина- прави страхотен тен и леко блести


 #Crazy #Crazy #Crazyстранна работа,на Максфактор е 10 лв.В смисъл множко ми се струва за продукт на Флормар,ама явно е хубава.Да взема да я пробвам? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 241
сега ме запалихте и по това ooooh!
вече ще ме пляскат вкъщи, само пазарувам ли, пазарувам........

# 10
  • Мнения: 7 186
#Crazy #Crazy #Crazyстранна работа,на Максфактор е 10 лв.В смисъл множко ми се струва за продукт на Флормар,ама явно е хубава.Да взема да я пробвам? newsm78

Витрините имат тестери, може да пробваш и така най- добре ще прецениш дали ти харесва. Имат няколко вида бронзиращи пудри.


# 11
  • Мнения: 1 236
#Crazy #Crazy #Crazyстранна работа,на Максфактор е 10 лв.В смисъл множко ми се струва за продукт на Флормар,ама явно е хубава.Да взема да я пробвам? newsm78

Витрините имат тестери, може да пробваш и така най- добре ще прецениш дали ти харесва. Имат няколко вида бронзиращи пудри.



Още днес ще я потърся,само да ви питам вие ходите и на солариум,нали?Защото аз ако пропусна 10-ина дни, ми се появяват разлики между лицето и шията,след като си сложа пудрата

# 12
  • Варна
  • Мнения: 917
аз не ходя. по принцип слагам и на врата, но по-често си връзвам шалче- хем акцент, хем прикрива бялата гушка Peace.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
На солариум не ходя, но ползвам тониращ крем. И през ум не ми минава да си сложа само на лицето - като маска маймунска, виждам честичко такива жени по улиците... И на шията, баце, и на шията се слага Grinning Ако си с деколте - и натам лекичко. Да прелива плавно към никак, без резки граници.

# 14
  • Мнения: 1 241
аз ползвам лосион за тен на джонсън , не ходя по солариуми
мацам се само на скулите и челото със златно- става супер и няма разлика
тази пудра на цялото лице ли я слагате? не лъщи ли много?

Общи условия

Активация на акаунт