Мало против стрии "Икаров" - вит. Е и бременност?

  • 777
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Момичета,
много от вас са доволни от масажното масло против стрии на "Икаров".
Реших да го пробвам и вече измазах почти цяла опаковка. Днес, обаче, се загледах, пише че съдържа вит. Е, а до колкото знам, вит. А и Е трябва да се избягват при бременност. Мислите ли, че поради съдържанието на вит. Е, може да навредя на бебето?

# 1
  • Мнения: 1 986
  Не мисля,че може да ти навреди-аз се мазах с това масло през цялата бременност и стрии нямам.....друг е въпросът дали това се дължи на маслото Mr. Green

# 2
  • Мнения: 113
 Не знам дали вреди,аз през цялата бременност се мазах със зехтин и не ми се появи нито една стрия. А мисля ,че съм склонна към образуване,защото преди десетина години бях понапълняла повече и ми се образуваха малко по бедрата(аз там пълнея най-вече), а на корема след раждането нямам.

# 3
  • Мнения: 374
Мажех си с Икаров само краката и дупето, а корема и гърдите с козметика на Чико. Резултатът е следния: никакви стрии по гърдите и корема и няколко от двете страни на бедрата, но не през бременността, а след раждането. И все си мисля, че е от това, че се опитах да си спестя някой-друг лев и със скъпата козметика си мажех само корема и гърдите.

# 4
По време на бремеността се мазах с бебешко олио Нивея и нямям нито 1 стрия  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт