Имали ли са бебетата ви такъв период

  • 1 544
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Период-не.Дъщеря ми си беше такава по принцип.За щастие обаче имаше здрав нощен сън и освен това спеше навън,така че задължително я извеждах.Когато имаше много сняг и количката не можеше да върви,съм я изкарвала да спи на терасата (пак в количката).

# 31
  • Мнения: 1 183
Ние от самото начало сме така,малко през деня спи,но вечер си наваксва  Peace

# 32
  • Мнения: 1 174
 Simple Smile Успокоих се, че явно не е ненормално.На който и да кажех досега вдигаше високо вежди и го намираше за плашещо.
През деня прави няколко дрямки от по 15 мин. и това ни е спането!Весела е, има настроение, но много рязко става раздразнителна.Веднага я слагам на гърда и се унася, но замо за малко...Това трае 2-3 дни и след това влиза в нормалния си ритъм на сън.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 404
Изобщо не е ненормално.
Бъди спокойна, щом бебка спи дълбоко през нощта   bouquet

# 34
  • Мнения: 574
Симона като цяло спи много, но наистина имаше един  период от няколко дни, в който почти не спеше през деня. Сега пак се случва понякога, когато е превъзбудена.
И моята Симона е същата!

# 35
  • Мнения: 96
Имам чувството че аз съм писала това.Марти е абсолютно същият.Вчера и аз пуснах същата тема.Ние сме по големички,но ситуацията почти винаги е била такава.

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
И ние сме така,само се моля да е хубаво времето да ходим на вън за да спи,но вчера и навън отказа да спи.

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 105
И ние сме така,от първата Дтк-ваксина.Подивя,не можеше,да заспива сам,дереше си очите.Ужас!След последната се поуспокои доста.Заспива сам,но спи малко.Нощем мрънка отвреме-навреме,затова спи при нас.При всеки различно.Споко,ще отмине.

# 38
  • Мнения: 4 621
Яна не е от най поспаливите. Имали сме такива периоди, а сега се случва и да не спи въобще през деня.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
И ние сме така,само се моля да е хубаво времето да ходим на вън за да спи,но вчера и навън отказа да спи.

Мдам! Вчера и беба отказа да спи навън!  Crossing Arms Ама то беше толкова топло и приятно, че все едно си е на топло у дома и за това предполагам. После вечерта ми разказа играта, докато заспи - беше ужасно нервна и кисела!  ooooh!  Tired

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Със сигурност е имала, със сигурност всички бебета в определен период е трудно да бъдат приспани.

# 41
  • Мнения: 819
Ани още от бебе  мрази да спи следобед,сега сутрин става около 09.30 и вечер кротва към 23 часа...не е нормално,щото и по цял ден вилнее...Деца!

# 42
  • Мнения: 1 671
Моят дребос беше така околко седмица, после всичко се нормализира. Сега май пак навлиза в такъв период  Sad .

# 43
  • Мнения: 256
Оооо при всички бебоци има такъв период. Радвай се че спи през ноща Peace

Общи условия

Активация на акаунт