СЕПТЕМВРИ още е далече, а бебо смело рита вече!

  • 11 657
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 76
много добър резултат, ludmila_73,

днес научих , че моят е същият, но гинеколожката ме посъветва да не се отказвам от амниото. Все пак ма ли значение дали съм 1 от 465 или от 5000, ако тази 1 съм аз newsm78 newsm78 newsm78 smile3518

# 271
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
kalina333, това решение е важно и ти сама ще си прецениш какво да правиш, в никакъв случай не искам да ти се бъркам, но при резултат, който те праща в нерисковата група, да си правиш изследвание, което крие риск от спонтанен аборт - струва ми се безсмислено. Защо не се консултираш и с друг гинеколог преди това? Пак казвам - ти си знаеш най-добре, просто споделям какво ми се върти из главата! Hug

# 272
  • София
  • Мнения: 245
Честит Рожден Ден, Кали    [/color] bouquet   bouquet   bouquet
Желая ти да изживяваш така дните си, сякаш всеки ден е велик ден; да ти се струва, че е слънчево дори когато вали; да забравиш какво е болка; да обожаваш живота си; с три думи - да си щастлива  Hug
много добър резултат, ludmila_73,

днес научих , че моят е същият, но гинеколожката ме посъветва да не се отказвам от амниото. Все пак ма ли значение дали съм 1 от 465 или от 5000, ако тази 1 съм аз newsm78 newsm78 newsm78 smile3518
Калинче, по твоята логика не виждам смисъл от БХС. Така все едно казваш, че всички трябва да си направят амниоцинтеза  Rolling Eyes Помисли добре, преди да решиш. Успех, мила!
Весели празници, момичета и като се върна да не усетя тук и помен от страхове и лоши мисли.

# 273
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Калина 333, права си по принцип!
Вярно е, че никой, ама никой не е застрахован и може да се случи на всекиго.
Но ако сме толкова черногледи във всичко, то струва ли си да създаваме нещо?
 newsm78 newsm78 newsm78
Усмихни се и гледай смело напред!

Весел празник майчета!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 274
  • Мнения: 76
Да, tumbelinka,
когато отидох в МД за БХС, там ми предложиха да не правя БХСто , а направо амниоцентеза smile3506

# 275
  • Мнения: 1 896
Подкрепям Feminine!
Денят е супер и ние носим най-прекрасните бебчета на света в тумбаците си!
Не ми е нужно никакво изследване, за да съм сигурна в това.
Весели празници, майчета!

# 276
  • София
  • Мнения: 6 242
Подкрепям Feminine!
Денят е супер и ние носим най-прекрасните бебчета на света в тумбаците си!
Не ми е нужно никакво изследване, за да съм сигурна в това.
Весели празници, майчета!
newsm10  love001

Влизам набързичко да ви пожелая светли и весели празници и целувки на бебочетата! До вторник от мен (че сме сега без нет в къщи). Hug

# 277
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Да, tumbelinka,
когато отидох в МД за БХС, там ми предложиха да не правя БХСто , а направо амниоцентеза smile3506

Заради възрастта ти са реагирали така. Но след като си се решила на БХС и получаваш добър резултат - а са ти намалили резултата много именно заради възрастта, която е субективен фактор (иначе щеше да е още по-добър), то за какво ти е тази амниоцентеза... 1:465 е рискът бебето да има синдром на Даун, а 1:200 и повече е рискът от спонтанен аборт при амниоцентеза (минимум 0.5% прочетохме из статиите тук), т.е. рискуваш повече - ако се оповаваме на процентите. Затова така вътрешно го приемам и ти опонирам. И все пак, ако мислиш при лош резултат от амниоцентезата да махнеш бебето, си права да се изследваш. Каквото и да решиш, съм сигурна, че ще постъпиш правилно! Hug

Подкрепям Feminine!
Денят е супер и ние носим най-прекрасните бебчета на света в тумбаците си!
Не ми е нужно никакво изследване, за да съм сигурна в това.
Весели празници, майчета!
newsm10  love001
Искам да дам още едно рамо на това хубаво изказване!  bouquet

# 278
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
МНОГО УСМИВКИ И ЛЮБОВ!!!!  
  bouquet  bouquet  bouquet

# 279
  • Мнения: 83
здравейте мами  Hug
да пожелая весело изкарване на празниците на всички, много усмивки и слънчево настроение  Party
и Ч.Р.Д. на Кали  smile3525

аз яйцата още не съм боядисала, оставих го за утре сутрин, така че няма как да ви ги покажа, но и аз чакам свежи идейки за боядисването, ако някоя от вас се сети за нещо  Wink
аз днес си посадих малко нови цветя в градината и се надявам да оцелеят и кучето да не ми ги изрови пак като миналата година  Confused че ще яде бой вече  Simple Smile
иначе мами не се шашкайте толкова с тези изследвания, колкото по-малко нерви, толкова по-добре  Hug гледайте позитивно на всичко и се радвайте на коремчетата, че ей го вече половината бременност мина без да усетим даже  Wink
още веднъж весело изкарване на всички и много хубаво и прекрасно временце да имаме   Nature Sunny

# 280
Аз пык влизам да благодаря на Морена за чудната рецепта за козунак! Днес правих по нея козунак за пырви пыт в живота си и выпреки че замених  бялото брашно с типово стана прекрасен! Мммм... Flutter
 newsm44

# 281
  • Мнения: 76
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА ВЕСЕЛИ ВЕЛИКДЕНСКИ  easterПРАЗНИЦИ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ Heart Eyes

# 282
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
мимичета тез дни май няма да пишем #Crazy
няма кой да пусне тема май Mr. Green
Аз утре мисля да меся козунак...купих си всички продукти та да видя какви 6те ги сътворя Hug

Относно идея за яйцата-аз ги боядисвам с памук--откасвам си големи парчета памук-разтилам памука хубаво така че да обхване цялото яйце и започвам да наливам по памука от всички бой  .така хубаво да се напой памука-нищо че се смесват цветовете.слагате яйцето вътре,завивате го в памука оставате да престой вадите го и стават прекрасни шаренки яйца Hug Hug
Аз ще си направя 2 3 памука и ще действам с тях....След това пак накапвате с боя и пак завивате и така ще станат чудни яйчица Mr. Green Mr. Green

# 283
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Имайте малко търпение де! Как да няма кой да пусне тема!? Тази още не е подминала 15 страници...
Ето, заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180326.new#new
Остана да оправя линковете, но вече трябва да сготвя нещо... Съжалявам, но днес едва смогнах  Confused

# 284
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ин4е ако се 4устваш затормозена да пускаш тема недей....съжалявам 4е така пришпорих нещата...

Общи условия

Активация на акаунт