ВЕЛИКДЕНСКИ БАЗАР - ОТЗВУК И БЛАГОДАРНОСТИ!

  • 6 755
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 227
Пак ли сте на св. Неделя утре ?
Дааа, там сме, ама ти си стой на топло в мъжки прегръдки, ама внимавайте какви ги вършите  Joy  Laughing  Heart Eyes

Е, значи ще наминем   bouquet

А какво вършиме  Laughing - вече е късно, свършихме го  luvbed EFP

# 46
  • София
  • Мнения: 6 743
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

# 47
  • София
  • Мнения: 6 743
крисиииииии, жива ли си душо, че те мисля  Thinking Crossing Arms  Whistling
Утре с термос чай и пакет упасрин те искам  Hug

# 48
  • Мнения: 1 427
Дадоха репортажа и по БТВ току що!

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Записахме гооо - като го обработи половинката ще го кача и него.
Ей, златен мъж имам и искам да му благодаря, че ме подкрепя и е плътно зад мен - помага с каквото може  Hug
Днес се прибирам, в къщи оправено и изчистено  Crazy Как да не го разцелува човек  Hug
Влад  Heart Eyes

Аз снимки пуснах ли  newsm78 - вече не помня   ooooh! - ето от днес http://damaianti.multiply.com/photos/photo/5/65

# 50
  • Мнения: 908
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

Клипчетата от Нова и ББТ ми прекъсват  newsm78 Чакаме и от БТВ Simple Smile Браво на мъжа ти   Peace

# 51
  • Мнения: 4 195
жива съм Crazy, но утре ще пия чай с коняк ако ще турско да е.
Първо на Норка и Стилиян - Норка ако идваш облечи се топло и с тениската на ДБМ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз пък съм щастлива и на малкото добро - утре съм сигурна, че всичко ще продадем Peace
гледах децата от Доганово - сужалявам, че не можах да ги видя на живо, невероятни деца, имат страхотно излъчване, специално за тях нямам думи Heart Eyes
Мери стига бе не съм ви заразила Cry Cry Cry да не мислисте че искам да съм болна Sad
утре с начале - обичам ви всичките и съм щастлива че съм част от вас Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
Сваляйте си ги с флаш гет или както намерите за добре  Hug
ТВ ЕВРОПА
ББТ
Канал 1
НОВА ТВ
По БТВ, ако сега дадат нещо, ще го запишем и качим

Клипчетата от Нова и ББТ ми прекъсват  newsm78 Чакаме и от БТВ Simple Smile Браво на мъжа ти   Peace
Верно бе - сега ги оправя и ще ги качи на ново  Peace

# 53
  • Мнения: 1 671
Поздравления, момичета! Много ми стана хубаво да ви видя пак по националните медии.

Дамаянти, скъпа, а ти си неотразима Hug

# 54
  • Мнения: 2 502
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

и на мен така newsm78

аз хванах вси4ки репортажи и бяха доста добри HugДецата бяха доста щастливи,някои даже и на театър се уредиха Peace
Дамаянти,мнооооооооооооого си убедителна Heart EyesДецата и днес боядисаха доста неща,особено Ван4ето и Пан4о.А Краси много усърдно продаваше Crazy

Бая сте се намръзнали SadДано утре е по-топло, 4е то и на библиотеката ще сме нон стоп навън Praynig

# 56
  • София
  • Мнения: 6 743
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

Защото вероятно плейърите ви не са настроени да пускат автоматично WMV файлове.
Първо свалете клиповете на диска и после ги пуснете с някой плейър - MediaPlayer, BSPlayer...
Повредените при качване клипове от ББТ и НОВА съм качил наново + репортажа po bTV, на който изпуснах началото.

bTV

Поздрави на всички,
Sagittarius (мъж на Дамаянти)   Grinning

# 57
  • Мнения: 908
а на мен защо ми излизат клиповете в тесктови формат ? Embarassed

Защото вероятно плейърите ви не са настроени да пускат автоматично WMV файлове.
Първо свалете клиповете на диска и после ги пуснете с някой плейър - MediaPlayer, BSPlayer...
Повредените при качване клипове от ББТ и НОВА съм качил наново + репортажа po bTV, на който изпуснах началото.

bTV

Поздрави на всички,
Sagittarius (мъж на Дамаянти)   Grinning

Браво мъжо на Дамаянти, всичко вече е наред Simple Smile Пак може да се уредиш да те заведат на кино  Laughing
В репортажа на ББТ я има и наша Веска, която само се върти като муха без глава  hahaha
А в този на БТВ - Роси със Сашко, която се прави на заинтересувана клиентка  Peace
Супер сте всички  Hug

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде бе,пак повредата в нашият телевизор Twisted EvilИве,както винаги снимките ти са на ниво.Мариета и Мери са просто ужасно готини на тия снимки.А тоя с цървулите от къде го изкопахте Twisted Evil
Теди,не сме се правили,детето е малко бе,не може да види вси4ко от неговата висо4ина PartyДобре,4е не награби да рисува с децата от Доганово Mr. Green

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 00:42 от lavender

# 59
  • Мнения: 2 584
момичета Hug Heart Eyes успех днес и дано е по топло от вчера

Общи условия

Активация на акаунт