Застреляха ме на майтап!

  • 4 938
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 335

... Автобуса спира,лавина от у4еници се изсипва пред входа на у4илището!Всеки бърза да запали първата цигара със сутришното кафе в бар4ето на входа на у4илището!
Аз също...

Не си спомням как пресата (през 1995 г.) е отразила случая, макар че тогава нямаше много застреляни ученици в училище, поне с пистолет.

Но днес, 12 години след момента на повествованието, историята си е съвсем "нормална".
Само дето училището вече не е "грешното място", когато става дума за мига, в който дечицата бързат да изпушат "първа цигара" за деня (с кафето от барчето на входа).

ПП. Пък за пистолет -  какво по-"правилно" място от училището вече. Щом и родители започнаха сами да защитават децата си с пистолети именно в училище. (От други деца с пистолети)
Не мога да си представя какво би било след още 12 години - но то е, защото вярвам на маите за 2012 г.

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 00:56 от Холограма

# 31
  • Мнения: 261
Аз пък не се усъмних в историята,защото има всякакви тъпаци и като нищо някой пубер може да стреля от упор с газов пистолет!Може да няма куршум,но излиза огън от дулото и при всички случаи може да причини разкъсвания.А за лютенето да не говорим-ужасно е!
Само и на мен ми стана странно,че сега го разказва момичето,но сега се е присетило нещо.Какво толкова HugВажно е че края е добър!

# 32
  • Мнения: 17 546
Слу4ило се е на приятеля ми:10км преди въпросното място спират за по кафе и се скарват с братов4едка му/16 годиШно моми4е/ за мястото в колата.Спират ги за проверка и полицаят "по погреШка" пуска един откос от автомата.Моми4ето е мъртво.Приятелят ми живее втори живот,но и до сега/ве4е 11г/смята,4е е бил на погреШното място и 4е това е било предназна4ено за него....
Това не е ли случая от Петолъчката в Сливен?

По повод диагнозата "газова гангрена" , това е просто смешно! Газовата гангрена е вид инфекция, чийто причинител е Clostridium sp. което е бактерия и не се причинява при застрелване с газов пистолет!  ooooh! А с газов пистолет от упор, в главата примерно или сърдечната област, просто задължително си те утрепват. Газовото оръжие от такова разстояние действа като боен пистолет и за жалост, хора които си правят майтап с такива неща, от невежество причиняват и смърт дори!

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 22:57 от Кристал

# 33
  • София
  • Мнения: 2 160
По повод диагнозата "газова гангрена" , това е просто смешно! Газовата гангрена е вид инфекция, чийто причинител е Clostridium sp. което е бактерия и не се причинява при застрелване с газов пистолет!  ooooh! А с газов пистолет от упор, в главата примерно или сърдечната област, просто задължително си те утрепват. Газовото оръжие от такова разстояние действа като боен пистолет и за жалост, хора които си правят майтап с такива неща, от невежество причиняват и смърт дори!
smile3501

# 34
# 35
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 
Това не е ли случая от Петолъчката в Сливен?

ДА

# 36
  • Мнения: 2 716
Ти си си голяма майтапчийка  Peace
Зная няколко такива случая, ама няма да гневя аудиторията.
За протокола- от късо разстояние газовият пистолет си е бойно оръжие. На първи април ли те застреляха?

# 37
  • Мнения: 17 546

Това не е ли случая от Петолъчката в Сливен?

ДА



Жалко! Много говориха и нищо не направиха... както в повечето случай, в които има замесени полицаи или пък някой, който вади яки връзки!


# 38
  • Мнения: 5 468
Абе що не вярвате на жената? Аз вярвам, че това може да се случи. Такива случаи - дал Бог. Един да се осъмни  и след него вече темата се обръща на съмнения и подозрения. Що пък не? То понякога се случват такива нещо, че наистина звучат като измислици...

# 39
  • Мнения: 750
Ти си си голяма майтапчийка  Peace
Зная няколко такива случая, ама няма да гневя аудиторията.
За протокола- от късо разстояние газовият пистолет си е бойно оръжие. На първи април ли те застреляха?
Питам се как е възможно,майки с деца...жени кото парадират 4е са зрели и здравомислещи,да се подиграват на нещастието на друг!Отвратена съм от факта,4е то4но тук във този форум срещам подобно отношение!
Май мом4ето което стреля по мен е дете то4но на такива злобни и безхаберни майки,които не им дреме за 4уждото нещастие...
Не съм о4аквала съжаление когато пускам темата,но най малко съм си помисляла,4е някой ще се присмива по толкова груб на4ин на не4ие нещастие!!Идеята беше друга и ако се про4ете малко по долу се вижда,4е има май4ета които са разбрали за какво става дума!
Но за съжаление се броят на пръсти...
Грозно е,
тъжно е...но е факт!

# 40
  • Мнения: 1 272
 Shocked Shocked Shocked В какъв свят живеем и отглеждаме децата си Shocked Shocked Нямам думи!

# 41
  • Мнения: 2 716
Ти си си голяма майтапчийка  Peace
Зная няколко такива случая, ама няма да гневя аудиторията.
За протокола- от късо разстояние газовият пистолет си е бойно оръжие. На първи април ли те застреляха?
Питам се как е възможно,майки с деца...жени кото парадират 4е са зрели и здравомислещи,да се подиграват на нещастието на друг!Отвратена съм от факта,4е то4но тук във този форум срещам подобно отношение!
Май мом4ето което стреля по мен е дете то4но на такива злобни и безхаберни майки,които не им дреме за 4уждото нещастие...
Не съм о4аквала съжаление когато пускам темата,но най малко съм си помисляла,4е някой ще се присмива по толкова груб на4ин на не4ие нещастие!!Идеята беше друга и ако се про4ете малко по долу се вижда,4е има май4ета които са разбрали за какво става дума!
Но за съжаление се броят на пръсти...
Грозно е,
тъжно е...но е факт!

Всъщност, реакцията ми е в твоя подкрепа.

# 42
  • Мнения: 1 470
   Ако трябва да съм откровена,и ние си правехме подобни закачки или игрички.Лично съм насочвала газов по един барман,със въпросът парите или живота,а той след като отвърна парите,и се наведе да ги вземе,извади два пъти по голям от моят барабанлия...Друг път сме играли на руска рулетка с приятели...А и този същият с барабанлията се беше стрелял,пък нищо му нямаше...Виждала съм как в тролей,един скейтър си зареждаше оръжието...Вадили сме ножове колкото лакът,и съм виждала бой с вериги и боксове...Гонили са ни тълпа разярени дупета с бати,от Попа до НДК,и още се чудя как се измъкнахме...Замерали са ни рейса с павета...Попадала съм между барети,и то не веднъж,тръгнали на хайка...През вечер си висяхме по Пирогов,за някой ранен приятел...Може би за това и голяма част от познатите ми не оцеляха...
   Сега като чета какво съм написала,ми се струва като екшън,но някога това беше част от ежедневието ни.О,Боже!Пази децата ни!!!

# 43
  • Мнения: 1 470
    Сега прочетох всичките ви изказвания.Аз поне напълно вярвам на това момиче,защото наистина преди 15години съм виждала неща,за които ...
    На всички вас ви се ще да вярвате,че светът е хубаво място за живеене...И за това че в момента сте се наредили удобно във вашите апартаментчета,и си обличате хубавите дрешки,си мислите че нещата са просто такива...Но има и една друга реалност,коренно различна от вашата...Там все още се стрелят,умират от наркотици,или свършват в затвора...И не става дума за пари,големи босове,и далавера...Става въпрос за голяма част от децата ни,които се лутат и не могат да намерят вярната посока...
   Аз съм благодарна на господа,че се измъкнах навреме...Че успях да си стъпя на краката,и сега имам страхотен дом,и страхотно семейство...Но всичките познати които останаха там някъде,а те наистина са много,страшно много,няма да ги забравя...И не мога...Не мога да заспивам вечер доволна,защото синовете ми растът,и вече са пред прага на пубертета-най-трудният период,в човешкият живот...И всяка нощ се моля,и тях господ да ги закриля,както е закрилял мен...И всяка нощ се питам,как майка е издържала,и как аз ще издържа,ако се наложи...И как да ги възпитавам от сега,че да не се налага да...и аз не искам да си помислям дори!Молете се скъпи майчици!!!Молете се защото не знаете пред какво ще се изправят утре вашите деца!!!Молете се!!!

# 44
  • Мнения: 3 674


Ауууу"каква трагедия"  newsm78 ....ама не6то не ми се вярва да е истина Thinking


Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 20:38 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт