Просто... Софи!!!!

  • 1 319
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 263
Без коментар:
http://www.eva.bg/content/view/1028/58/
Просто ме кефи от всякъде  Joy От утре и аз тръгвам по улиците като индийка, а за тези, които са на диета и искат да изглеждат като Софи, веднага да минат на вода и солети! Laughing

П.С. Извинявам се предварително, ако интервюто е било обсъждано преди.

# 1
  • Мнения: 480
Хубава работа, ама...лъскава!

Иначе една сентенция ми хареса много: "Всяка следваща любов е по-силна"

# 2
  • Мнения: 2 550
Красота  Laughing

# 3
  • Мнения: 7 837
Все по-бяла й изглежда кожата  Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Бяла е на снимките, в действителност си е мургава като цялата си рода...още не е тръгнала по пътя на Майкъл Джексън. Виждала съм я в родния ни град, на пазара сред сергиите, не на Витошка. Joy
Както и да е, пее жената добре, радвам и се на успеха.

# 5
  • Мнения: 15 619
Известна е, затова се впечатляват хората.
В живота има къде, къде по - разни и разнообразни сладури... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 407
Нещо ме дразни Софчето.

# 7
  • Мнения: 6 167
Кака Софка, Азис и от сорта все повече ме забавляват, да си призная.
Сега Азис определено ми е симпатичен покрай ВБ2 , да не говорим какъв глас има.
Някакви хора, които колкото и да ги пудрят си искат някакви обикновени неща ( като яхнията на Азис).
Четох едно интервю на Софка как с Дачо са се взели.. или нещо такова... ми кефи ме. Какси казва всичко. Простовата, но естествена.  Лоренцо. Кой нормален човек така ще си кръсти детето  Laughing Да е жива и здрава, и да пее.

# 8
  • Мнения: 27 524
Абе, важното е да се развива, доколкото е възможно. Помня едно от първите й интервюта по телевизията като я питаха какво прави в свободното си преве и тя се позамисли и каза - епа, пЕра и пълним чушки  Laughing

# 9
  • Мнения: 150
Цигания!

А вие изберете най-сетне към коя култура и манталитет спадате - европейската или ориенталската.

# 10
  • Мнения: 871
Абе сладурана е, простодушна и глуповата, но не ме дразни.

# 11
  • Мнения: 3 537
Изобщо не ме дразни,нито пък Азис.Интересни са ми и двамата. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 817
Грозновата е горката ,то капия/така ли се пишеше newsm78/ Laughing

# 13
  • Мнения: 2 491
Не я харесвам.
Егати изхвърлянето, парфюм за 4000 лв., часовници, златари, запалки със Сваровски...айде, нема нужда Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Помня едно от първите й интервюта по телевизията като я питаха какво прави в свободното си преве и тя се позамисли и каза - епа, пЕра и пълним чушки  Laughing
Joy Т'ва е култово просто!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт