От плода на нашата любов АПРИЛ ще дойде с нов живот!

  • 15 716
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221


С Филка освен да се замислим тази вечер да поседим до късно (рано сутринта) да се хванем да си изчистим ютиите... може да подейства  hahaha

Бенита,успя да ме разсмееш,пробвай номера и чакаме новини. LaughingДа взема и аз да пробвам,нали аз посъветвах Веси да пробва с почистване да оправи ютията. Laughing
Честита дъщеричка на Веси и Филип и нека расте здрава,обичана и мноооооооооого щастливо и   игриво дете!!!

Момичета,аз мога да се похваля,че днес се чувствам прекрасно.Леко ми е ,и за мое учудване нищо не ме боли.Да чукам на дърво,но нощес ставах често и при всяко мърдане на краката изпитвах страшни болки, а сутринта се събудих като нова.Болките,които усещах от разширяването на таза,вече ги няма. Joy
Засичането на контракциите-първоначално са на неравни интервали от време-20,25,10,30,15 минути.Не е задължително да са болезнени,а просто да се стяга силно корема.Когато обаче станат през равни интервали,засичайте сериозно и при контракции на 15 мин.тръгвайте към болницата.
И дано всички имаме такова леко и бързо раждане като на Веси.

# 31
  • Мнения: 161

Честита дъщеричка на Веси и Филип! Да е много здрава и да расте много щастлива!
Ех, наистина това май ще остане като най-бързото раждане smile3501! Ей, все едно аз родих на бързо като видях, че е писала в 4 и нещо за играчката и ютията и айдеее в 8 с бебче Mr. Green! Представям си каква радост е била! Да се възстанови бързо и ще чакаме съвети за такова скоростно раждане! Blush

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Честита дъщеричка на Веси!!! Да е жива и здрава малката кукличка и да радва мама и тате!!! smile3525 newsm51 smile3525
Сега като видях, с Веси сме с един и същ термин Simple Smile То наистина не остана време. Но нашият юнак така ни стресна, че ще се роди твърде рано още преди 1-2 месеца, а сега нещо се е кротнал Simple Smile Naughty Simple Smile
Но те бебетата знаят най-добре, кога точно да се появят на бял свят.
Дай Боже всички, които чакаме да имаме късмета да родим като Веси!

# 33
  • Мнения: 135
Честита дъщеричка на Весeлина и Филип! Да е много здрава и да расте много щастлива!
Пожелавам на всички такова бързо раждане

Лек ден   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 925
Добро утро ! Аз сега ставам  Tired Че много се изтощих от онзи ден, пък и ставането на всеки 2 часа си е мъка  ooooh!
За нощниците за кърмачки - ама, според мен те са си най-обикновени нощници с копчета - аз имам 2 такива и лятото си седя с тях в къщи, нищо кърмачесно не виждам newsm78
За болките - момичета болките се засилиха, нямам стагане на корема, както описвате контракциите, само остри болки между менструални, цистит и ръчкане с шило по половите ми органи отвътре ( ама как го описах )  ooooh! Но от вчера са доста засилени, не минават и 15 мин. без да имам, направо се чудя от какво са...  Thinking Много са неприятни.    Tired
Честито на мама Веси ! Бързо възстановяване и послушно бебче ! Дано всички сме с такива бързи раждания !
bouquet   

# 35
момичета аз съм си още тук ..... док маи не позна newsm78

# 36
честито на мама веси!!!!!

# 37
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
честито на мама Veselina_Miteva  bouquet  bouquet  bouquet
Бенита много познаваш Party CrazyКажи сега коя е следващата LaughingМислиш ли че мога да съм аз Crazy Blush

# 38
  • Мнения: 137
ВЕСИ, ЧЕСТИТА БЕБОРАНА!!! Дано животът и да е изпълнен  с много любов, щастие и успехи!

ДейзиГ - аз си бях взела и от двата вида гащи за родилки - еднократни гащи като от тънка хартия на Canpol (мисля че така се казваше фирмата) и като памерс гащи. Много съм доволна от тезина Canpol - удобни, меки, функционални, но другите като памперс много ми запарваха.

За треперенето - при първото раждане (нормално) след  като ме изведоха от родилна зала започна едно треперене и дори един доктор като минаваше викна една акушерка и и каза "дайде една чаша червено вино на това момиче да се стопли, че ще му се счупят зъбите". После ми обясниха, че е нервното пре-напрежение по времена раждането и в последствие на отпускане на мускулатурата. При секцио може би треперенето се дължи на други причини. При сегашното раждане, нямах треперене, но като се прибрах в къщи и си взех душ и излезнах от банята започна едно страшно треперене , мъжът ми направо се изплаши и ме беше хванал здраво през гърба, за да не се треся, но поне 10 мин. не знаех къде се намирам. Явно напрежението от болницата си беше избило след прибирането ми в къщи и отпускането от душа.

# 39
  • Мнения: 60
Честито на всички мами гушнали бебоците си!   bouquet

Ние освен да си пожелаем такова скорстно раждане като на Весела!

# 40
  • Мнения: 3 091
Честито дъщеричка на Веселина! наистина всеки ден валят бебоци! браво!

# 41
  • Мнения: 60
Току що ми се обади моята колежка, която също е априлска мама, но не пише във форума, че е родила момченце - 3600, 51см.! newsm44 newsm44 newsm44Терминът й беше 12.04.
Много съм щастлива, двете заедно си карахме бременноста, мерихме си коремите в офиса    Joy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 199
С огромна радост и вълнение имам честта да ви съобщя, че днес Виви-Ан роди момченце! 
Малкият Никола се роди в 12:35, тежи 2800 гр и е дълъг 50 см!   Истински малък красавец! stork-boy

Едно голямо ЧЕСТИТО от мен !!!
Да и е жив и здрав, да расте весело и спокойно дете, заобиколено от много любов и усмивки и много, много да радва мама и тати.
Нека ангел4е да седи на рамото му и винаги да го пази и закриля!!
   Two Hearts

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 00:53 от venira

# 43
  • Мнения: 29
            Честито на Веселина Митева            Честито и на  Виви-Ан

# 44
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честити бебоци на мама Pepena, Веселина Митева и на Виви Ан!Да са ви живи и здрави, а на мамите бързо възстановяване!
Това се казват хубави новини!
И аз вчера бях на лекар.При нас нещата са наред, беба си расте и засега няма изгледи да има желание да излиза /то и има време да края на месеца де/.Пък и аз самата още не съм се настроила да раждам, да ме пита някой какво чакам още Joy.
Хайде, момичета, приятен ден и коя ще е следващата?

Общи условия

Активация на акаунт