Сегашната 'Грация' с каква чанта за подарък е?

  • 4 410
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Аз имам няколко чанти от грация,но винаги им слагам паети или нещо друго,а розовия несесер е върхът smile3501
Какво представлява тоз несесер и в кой брой е бил?

Този несесер беше в по-предишния брой, т.е февруарския. Има го още тук-таме. Последно го видях на една бензиностанция, но не си го купих. Несесерът е симпатичен - голям и събира доста неща. Имаше го в син и розов цвят. Имаше скоро тема, някой го беше снимал, но сега не мога да я намеря. А аз го нямам нито този несесер, нито чантата от предишния брой, затова не мога да покажа снимки. Но пък като си купя розовата от следващия брой, ще я покажа.  Mr. Green

# 16
Здравейте, много се радвам, че ще мога и аз да ви помогна един път. Снимах списанието и се вижда почти добре Wink

# 17
Здравейте, много се радвам, че ще мога и аз да ви помогна един път. Снимах списанието и се вижда почти добре Wink

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Извинявам се, че не се получи от първият път  Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 916
__MIMA__ ,
много хубава снимка  Peace

# 19
  • Мнения: 117
Аз мартенския брой не го видях. Иначе тази, апрлската чанта изглежда симпатична  Peace
Аз имам няколко техни чанти. Имам една бежова, която беше от септемврийския брой преди 2 години - тя е като сак и ми върши невероятна работа, когато пътувам някъде за кратко - пък и не само, ползвах я и като плажна чанта миналото лято.
Този розовия несесер го мернах, но ми се стори голям и не си го взех.
Та по темата - ако някой си е купил мартенския брой, ще е супер ако снима чантата   bouquet

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Хм... тази розовата не е лоша за спорт/плаж... дано не е тоооолкова ярко розова само. Черно-бялата е даже хубавка (на снимката поне).

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, спортистката ми hahaha hahaha hahaha

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Crossing Arms
3 пъти седмично тае-бо...нещо да ми кажеш?
Гламурна, но и котюрна все пак.

# 23
  • Мнения: 4 111
Здравейте, аз имам мартенския брой и чантата, която има картинка като страница от списание. Излязох с нея 1 път и след 4-тото отваряне на ципа се скъса, съжалявам че си купих списанието, а за чантата още повече. Единственото хубаво нещо вътре беше праха за пране.

# 24
  • Мнения: 814
И аз имам една червена чанта от по - предишен брой, но тя става само транспортиране на продукти при пътуване, защото и видът й е на чанта за пазаруване.
Имам и последния несесер, той е добър, доста голям и го използвам, когато пътувам някъде за повече от един ден, защото  събира всичката  козметика, която ми е необходима.

# 25
  • Мнения: 117
Този розовия несесер го мернах, но ми се стори голям и не си го взех.
Та по темата - ако някой си е купил мартенския брой, ще е супер ако снима чантата   bouquet

Олееее, ужас - каква глупост съм написала  ooooh!  Laughing - мартенския брой отдавна го видях, априлския имах предвид. Как не ме поправи някой  Grinning

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
ee, аз никога н есъм си купувала grazia, обаче заради тези ваши чанти може и да си го купя  Mr. Green даже тази тема може да стане ежемесечна - да се пише тук каква чанта ще има, готина ли е , снимки, ала бала  Laughing Peace

# 27
  • Мнения: 287
момичета, такива чанти все пак можем да си купим и от Илиенци за по 5 лева!
 да не се ловим на тез примоции, моля ви #2gunfire
 

# 28
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
е, да, но тук получаваш и бонус списание към чантата Wink  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 111
То пък едно списание...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт