Отговори
  • Мнения: 5 622
 Искам да помоля всички майки, точно тук, в Красива мама да ми помогнат да направим едно момиченце сираче, което ще е абитуриентка тази година, щастливо...

Купих и роклята за бала, утре ще я снимам, ако искате да ви я покажа(страхотна е  Heart Eyes), но нямам възможност да купя обувките...

Ако някоя от вас има бежови(слонова кост, мръсно бяло) обувки, които са запазени, но няма да носи, може да ми ги изпрати, за да направим тоалетът и пълен.

Много се надявам да срещна подкрепата ви. Благодаря   bouquet

Допълвам, че забравих: Обувките трябва да са 37-38 номер

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 22:25 от БУБА

# 1
  • Мнения: 480
Приеми моите поздравления за жеста,който си сторила!Браво!
Нямам такива обувки но те подкрепям и мога да помогна с малка сума да речем ако е нужно закупуване на бижу или някакъв допълнителен аксесоар.
Разчитам на преценката ти !
очаквам отговор-тук или на лични  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 622
Ами това е другият вариант!Но не исках да моля за пари, а за конкретно нещо. Утре ще вземем роклята и ще ви я снимам да прецените имате ли нещо подходящо...

Роклето е късо, направо ми взе очите, момиченцето ще бъде като принцеска... Въодушевих се, но за съжаление и аз нямам възможност да завърша тоалета и затова моля за помощ  Hug

Ако никой не може да даде обувки, ще приема и пари, с които да купя нещо подходящо. МНого благодаря за отзивчивостта!   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз също нямам такива обувки,но мога да помогна с някаква сума , макар и скромна  Embarassed
Виждам че си от Варна - аз също ....така че ако искаш пиши по-подробно как мога да ти бъда полезна  Hug

П.С Я разкажи подробничко историята....къде срещна това момиче,къде живее то и т.н.
И качи снимки ако искаш  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 622
Обувките забравих да кажа, че трябва да са 37/38 номер

Значи момиченцето ми е далечна роднина. Живеят в Дулово (До Силистра ако се не лъжа)  ooooh!

Тази година е абитуриентка, ще бъдат на Албена с класа си...

Днес за пръв път я заведохме на пицария. На 18 години не беше ходила никога до сега  Confused

Радвам се, че поне с нещо малко мога да я направя щастлива.

Дано успея и с инициативата за абитуриентската...

Ще снимам роклята утре и ще я кача тук.  Hug

# 5
  • Мнения: 4 629
Браво за жеста Бубе  Peace Кой номер обувки трябват за момичето? Аз имам едни от бала си, които съм обувала няколко пъти само. Незнам дали сестра ми още ги пази, но, ще проверя

# 6
  • Мнения: 4 629
Ей сега видях номера. Няма да станат моите дори и да ги пази сестра ми - по-малки са  Confused

# 7
  • Мнения: 5 622
Ами аз и бях дала едни мои, които ми стискаха и бяха 36 номер. На нея и бяха добре. Но все пак трябва да са около 37 номер. Даже мисля, че 38 ще са големи  Rolling Eyes НО все пак по-добре маалко по-големи, от колкото по-малки...

# 8
  • Мнения: 5 622
Момичета, ще изчакам до утре да видя дали няма да има случайно някой обувки, ако не, като пусна снимка на роклята, ще ви пиша на Лс, който с каквоо може да помогне. НАкрая като купим обувките, ще ги снимам и тях, както и момиченцето(ако тя не възрази, но не вярвам) и ще пусна снимките тук, да видим усмивката и  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 814
Буба, жестът ти е трогателен. Тъй като не мога да ти помогна с обувките, които са необходими на скъпата ти абитуриентка, моля те да посочиш начин, по който да изпратя скромна суми, с която да помогна ако не за  купуването им , то поне за допълнителен аксесоар, например чанта към роклята, която ти си закупила или друг такъв. Но ако повече мами се включим, мисля, че абитуриентският тоалет ще бъде изцяло завършен. И ще направим още едно дете щастливо!

# 10
  • Мнения: 5 622
Утре ще пиша ЛС на всички, които имат желание да помогнат. КОлкото и скромна сума да е, като се съберем, ще я направим толкова, че да стигнат за обувки! Ако остане и за чанта(казаха в магазина, че могат да направят същата като роклята, но утре ще питам за каква цена става дума)

# 11
  • Варна
  • Мнения: 826
Окей чакаме да кажеш утре и да зарадваме момиченцето  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Hug

# 12
  • Мнения: 9 063
Бубс, евала за жеста - просто нямам думи Hug
Много мило ми стана...

# 13
  • Мнения: 6 958
БУБА моите чест и почитания за жеста  Hug А за обувките, не се вписвам в тази номерация, но на драго сърце бих помогнала  Peace Имам едни приятелки във Варна, ще им се обадя да видим дали някой може да помогне с нещо  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 917
Бубе, разплаках се.. Ако вземете решение, казвайте къде, ще пратя парички

Общи условия

Активация на акаунт